Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie czas zmienić leki naprawić łokcie i wrócić do starej sylwetki

 

-- 08 lis 2013, 00:55 --

 

zaczynam od jutra diete CKD

jako cardio treningi z melb ;) zamiast nudnego rowerka

docelowo po zabiegu ma byc silka pon triceps klata, wtorek barki, nogi, piatek plecy biceps

daze do swojej starej sylwetki

s39c.jpg

 

-- 08 lis 2013, 00:57 --

 

zmiana 300mg klomipraminy na 600mg moclobemidu na najblizszej wizycie u lekarza

 

nono imponujące :great:

 

Mi zależy na wysportowanym zdrowym i jędrnym ciele oraz na rzeźbie brzucha i umięśnieniu rąk, bo mam dwa patyki.

6x w tyg fitness(czasem po 2h): kettlbell, TBC, ABS, Fit&Sexy, Brzuch Uda Pośladki i Zumba.

Myślę, że jeszcze miesiąc, dwa fitnessu, a następnie przerzucę się na siłownię i trening siłowy. :)

 

-- 14 lis 2013, 19:48 --

 

a no i robię wyzwanie

przysiady-3.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, schudnąc chce z całości

dzisiejsze brzuszki zaliczone :yeah:

Tylko brzuszki robisz? Jeśli chcesz schudnąć musisz robić całe treningi, nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa ale ćwiczenia w stylu skakanie, bieganie czyli takie po których się totalnie spocisz i nie będziesz umiała oddychać. Brzuszki, zakładając, że nie robisz tylko tych zwykłych ale różne, są na mięśnie. Ale niestety tłuszczyku nie przerobisz na mięśnie, najpierw trzeba się go pozbyć. Na yt jest cała masa treningów (polecam Mel b), znajdź coś fajnego i ćwicz! :D A przede wszystkim poczytaj najpierw trochę na ten temat, bo czasami słucham od ludzi takich głupot... Ostatnio słyszałam jak dziewczyna opowiadała koleżance, że po ćwiczeniach je chyba tylko mandarynkę z tego co pamiętam. Nie, nie i jeszcze raz nie. Przed treningiem jakiś czas nie jemy, chyba ok 1/2 h (żeby spalić podczas ćwiczeń tłuszczyk a nie dopiero co zjedzony posiłek) a po treningu porządnie jemy.

Jak się powtarzam to przepraszam ale to chyba zrozumiałe, że nie chce mi się czytać 229 stron :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa ale ćwiczenia w stylu skakanie, bieganie czyli takie po których się totalnie spocisz i nie będziesz umiała oddychać.

 

- ćwiczenia aerobowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

madfrog, dokładnie :D

 

-- 14 lis 2013, 21:31 --

 

Indifference1, poki co joga, basen i brzuszki

 

Jakby cię to zainteresowało to polecam fejsa Ewy Chodakowskiej. Ostatnio o niej głośno i mnóstwo antyfanów się odezwało ale jak dla mnie to niesamowicie optymistyczna, sympatyczna kobieta. Codziennie czytam jej wpisy i lubię jej słuchać mimo, że ćwiczę jej treningi raz na ruski rok. Dodaje też codziennie metamorfozy kobiet, warto zobaczyć. I wiem, że jej treningi działają bo bliska koleżanka zgubiła mnóstwo cm w ciągu 3 miesięcy ćwiczeń ;) Za to ja ostatnio się strasznie obijam, nie ćwiczyłam nic już ponad tydzień i ciężko mi ruszyć tyłek i zrobić cokolwiek. Chciałabym wiosnę i zacząć biegać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio o niej głośno i mnóstwo antyfanów się odezwało ale jak dla mnie to niesamowicie optymistyczna, sympatyczna kobieta. Codziennie czytam jej wpisy i lubię jej słuchać

Dokladnie tak. Ona zmobilizowala mnie zeby sie ruszyc. Co prawda juz z nia nie cwicze bo wole MelB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ztreningow z melb ? musze sie wkrecic w to nauczyc sie cwiczen zeby poprawnie je wykonywac traktuje temat powaznie, bo mam cardio bez zapierdalania na rowerku i to mi sie podoba

 

-- 15 lis 2013, 00:30 --

 

Candy robie co moge, dziękuje raz jeszcze za motywacje :) kilka osob mnie motywuje i to dodaje mi skrzydel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mel b jest super, się pocę jak świnia (koszulkę można wyciskać) a nie nudzi się ćwiczenie (w przeciwieństwie do roweru na którym po minucie umierałbym z nudów)

używam też pasa żeby bardziej brzuch wypocić

 

-- 15 lis 2013, 00:33 --

 

7

myslalam ze wiecej

z 120 do 113

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×