Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

PJT, i niepewny tzn. że coś robisz albo powiesz i potem się zastanawiasz czy dobrze robisz bo może być to nie na miejscu. Kompletnie w siebie nie wierzyć choć to też można patrzeć na to, że przy tym jesteś skromny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, z tego, co pisze kasiątko mamy kilka cech wspolnych. Ja tez twierdze, ze malomownosc to wada w rozmowie. Ostatnio tak mi sie to wkrecilo, az uroslo do rangi natrectwa (w sensie, ze gadac nie umiem).

Ostatnio tez zastanawialem sie z 3 godziny nad tym, czy dobrze zrobilem mowiac pewna rzecz. Zenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malomownosc jest jeszcze znosna kiedy jestes w swoim doborowym towarzystwie to wtedy rozmowa sama leci i nie ma bata, zeby nic nie mowic. Czlowiek wtedy sam sie nakreca. Gorzej jesli jest to sytuacja 1na1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malomownosc jest jeszcze znosna kiedy jestes w swoim doborowym towarzystwie to wtedy rozmowa sama leci i nie ma bata, zeby nic nie mowic. Czlowiek wtedy sam sie nakreca. Gorzej jesli jest to sytuacja 1na1.

 

noo, wtedy sobie zawsze robię wyrzuty że mógłbym rozruszać rozmowę a tego nie robię bo nie mam nic ciekawego do powiedzenia bo jestem nudny :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
mi chodzi o ten hejt, bo to po nim napisalem co napisalem

Tutaj chodziło o to, że po takim traktowaniu nie mam się już ochoty z nikim spotykać. Wkurzona byłam na maxa i tyle.

 

Aurora92, znam Pawła dosyć blisko i wiem, że jest delikatny i dużo rzeczy bierze do siebie np. sobie wkręcił że małomówność przeszkadza w rozmowie, a przecież to może być zaletą bo jest dobrym słuchaczem.

Gorzej, jeśli obie strony są małomówne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
dalej napisalas ze nas nienawidzisz (w tym mnie)

a ja byc moze jako jedyny prowadzilem z Tobą normalną konwersacje

Nienawidzę, gdy ktoś mnie obraża. Tyle.

Nie, nie byłeś jedyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
ja Cie nie obraziłem a mi sie oberwało niewazne czy jedyny napewno jeden z niewielu

mialas napisac ta opinie

Bo jesteś jedyną osobą z okolic, z jaką tu pisałam.

No właśnie już ją napisałam - obraziłeś się wtedy o byle co, o coś, co próbowałam obrócić w żart. Każdy poczułby się dziwnie, gdyby dopiero co poznana osoba proponowała mu takie coś. Po prostu się przestraszyłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×