Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

opinia o mnie, az jestem ciekaw

 

-- 12 lis 2013, 00:10 --

 

Grzyb nie chciałęm żebyś przepraszał tylko wycofał sie ze swoich słów. nieważne nie bylo tematu, aurore dodaje do ignorowanych

Spoko mogę się wycofać, i tak komentowałem sytuację która tak naprawdę nie miała miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, jak rodzina? Nie powiedzialbym. Ja tu nie szukam przyjazni i staram sie nie stawac po niczyjej stronie. Ostatnio przekonalem sie, ze tu nie mozna sie przyjaznic, bo moze sie to skonczyc nozem w plecy i kpinami z mojej osoby. End of story.

PJT, wskaz ten post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nic nie znaczy. Jak chcesz kogoś obgadywać i oczerniać, to tak, by ta osoba się nie dowiedziała. A nie zachowujesz się jak gimbus. A gdybym to ja powiedziała przy wszystkich, że jesteś "jakiś inny"? Byłoby Ci miło? A może zaburzenia odebrały Ci już jakiekolwiek wyrzuty sumienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
a ładne było to jak mi pojechała po chorobie ?? na to nikt nie zwrócił uwagi a na tym forum takich rzeczy nie chcialbym slyszec

Nie wiem jakie masz zaburzenia, po prostu tak napisałam. Jesli Cię to uraziło, to przepraszam. Ale ja też nie chciałabym słyszeć takich pojazdów po mojej osobie, jakie ty napisałeś, kompletnie mnie nie znając (bo przez krótkie rozmowy nie można nikogo dobrze poznać). Może i jestem dziwna, ale wszystko ma swoją przyczynę. I ja wiem, jaką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, masz racje, przyjazn to za mocne slowo, aczkolwiek chodzilo mi o pewnego typu relacje, ktora ze wzgledu na forum ciezko jakkolwiek okreslic. Np. na pewno Kestrela (mam nadzieje, ze Cie nie uraze powolujac sie na Twoja osobe Kestrel) przed tamtymi wydarzeniami darzylem wiekszym szacunkiem. Potem znacznie stracil w moich oczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, klotnie...zeby to byla klotnia to bym tam byl i w niej uczestniczyl. Niestety to bylo raczej cos w stylu kpienia sobie z rzeczy powiazanych z moja NN i urzadzanie posmiewiska z mojej osoby. W skrocie: obgadywanie.

Tomcio Nerwica, juz mi sie nie chce wywalac brudow. Jak chcesz to poszukaj w moich postach.

Candy14, ja Ci powiem tak: latwo Ci tak mowic, bo to nie z Ciebie kpili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, to nie byl ten dzial. To byl inny. Teraz to juz nieistotne. Bylo co bylo, zgody nie bedzie.

 

-- 12 lis 2013, 00:34 --

 

Depresja To Ja, tez to zauwazylem. Jakby na tym forum uzewnetrzniala sie ta nasza narodowa cecha - polaczkowatosc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
aurora dawaj ta opinie

i powiedz mi czym sobie zasluzylem na ten hejt w ostatniej pw

Wtedy chodziło o to, że zaproponowałeś mi odebranie z uczelni. Ja odpisałam Ci coś w stylu, że naciskasz. I tak się poczułam - zagrożona, bo facet, którego "znam" od kilku godzin proponuje mi coś takiego. A ty odebrałeś to jako spławienie. Tak nie było. Po prostu poczułam się nieco dziwnie i na coś takiego było dla mnie o wiele za wcześnie. Co nie znaczy, że nie liczyłam na dalszą rozmowę.

 

A ten hejt w ostatniej pw nie był skierowany stricte do Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, znam Pawła dosyć blisko i wiem, że jest delikatny i dużo rzeczy bierze do siebie np. sobie wkręcił że małomówność przeszkadza w rozmowie, a przecież to może być zaletą bo jest dobrym słuchaczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×