Skocz do zawartości
Nerwica.com

[LUBLIN]


Rekomendowane odpowiedzi

jak nie trzeba :?:

Nie wiem gdzie nie trzeba, ale przynajmniej w przychodni akademickiej i w sanitasie trzeba.

Mi też się kiedyś wydawało to absurdalne i że nie trzeba. Ale sama szukałam i skierowanie do psychologa jet potrzebne, natomiast (o absurdzie) do psychiatry nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie trzeba :?:

Nie wiem gdzie nie trzeba, ale przynajmniej w przychodni akademickiej i w sanitasie trzeba.

Mi też się kiedyś wydawało to absurdalne i że nie trzeba. Ale sama szukałam i skierowanie do psychologa jet potrzebne, natomiast (o absurdzie) do psychiatry nie.

 

nie ma takiego wymogu prawnego

A jak jakas klinika tworzy "radosne prawo" zwane regulaminem (regulaminy sa wszedzie na drzwiach WC tez) a tobie koniecnie zalerzy zeby to akurat byla ta klinika gdy np. pracuje tam specjalista o ktorym slyszalac ze jest swietny, to poprostu umow sie w niej do psychiatry ktory jak bedie potrzeba skieruje Cie do psychologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam dr Elżbietę Tynecką-Sikorską (psychiatra), dr Grzegorz Kopacz też jest bardzo dobrym lekarzem; nie polecam natomiast dr Ufniarz, przyjmuje w Luxmedzie, mimo,że przyjmuje w ramach umowy z NFZ (czyli za darmo)-nie polecam; ja przynajmniej mam niemiłe doświadczenia związane z leczeniem u niej, gdyż jako pierwszy lek dostałam fluoksetynę(zamiast fluanksolu, bo się nie zrozumiałyśmy), a także xanax(!), i dopiero po tych lekach zaczęły się moje problemy; pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

czy ktoś z Was ma jakieś namiary na psychoterapeutów z Lublina przyjmujących na NFZ (czyli bezpłatnie)???? Moim problemem jest depresjo-nerwica. Psycholog, który to stwierdził, zaproponował mi terapię, którą będę mógł przejść dopiero po zbliżających się wakacjach (ponieważ wyjeżdżam do Niemiec, pracować na czesne na studia), a trwa ona jeden rok. jest to terapia psychodynamiczna, jednakże, z tego co czytałem na tym forum i na innych stronach internetowych wydaje mi się, że psychoterapia byłaby lepszym dla mnie rozwiązaniem. na razie więc, żyję tylko na lekach (obecnie "zajadam się";-) Anafranilem-efekt taki sobie, nie zachwycający)

 

proszę o odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od jakiegoś czasu czuje fatalnie i nie chodzi tu tylko o stan fizyczny chociaz tutaj tez nie jest za dobrze ale bardziej o stan psychiczny. Ciagle jestem zmeczona, nic mi sie nie chce robic, nogi mam bardzo ocięzale. A dzisiaj to juz chyba wyjatkowo jestem strasznie przygnebiona, bardzo mi sie chce plakac. Tak naprawde nie mam z kim porozmawiac, mimo ze mieszkam z rodzicami, ale wstydze sie o tym z nimi mowic. Wiem ze powinnam poszukac jakiegos specjalisty ale sie troche wstydze i chyba nie umialabym rozmawiac z taka osoba i mowic jej o sobie. Bardzo prosze o rade co mam zrobic, bo juz chyba dalej sama nie dam rady tego ciagnac. Chyba potrzebuje jednak pomocy? Czy znacie jakiegos dobrego psychiatre najlepiej z lublina i dobrze by bylo aby to był mezczyzna. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychosoma jest poradnią prywatną, umowy z NFZ nie ma.

 

Kozak jest na abramowicach od wtorku do piątku od ok 9 do ok13stej. We wtorki nie polecam, bo nie ma czasu. Zresztą poczytaj sobie na forum, do Kozaka bezwzględnie warto.

 

dr Kopacz tez jest dobrym psychiatrą, też na abramowicach albo na Orlej 10.

 

ciekawe jest,, że w Lublinie więcej jest dobrych psychiatrów a trudno znaleźć dobrego psychoterapeutę...

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:52 pm ]

sama nie jestem do swojej przekonana :( kilka spotkań na razie oby sie zmieniło..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie; czy ktoś brał udział w takiej terapii? Jest na Abramowicach i trwa tydzień.

psychiatra mi o niej powiedział, ale jakoś nie przyszło mi na myśl spytać z czym to sie je i jak to wygląda.

nie wiem czy trzeba zostac w szpitalu przez tydzień, taka opcja odpada, czy po prostu przychodzi się na cały dzień. kwalifikuje na nią w poniedziałki dr Kopacz.

bardzo proszę o wszelkie informacje na ten temat jak ktoś cokolwiek wie.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:19 am ]

ojej.. naprawdę nikt nie brał udziału w czymś takim? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was chodził na wizyty do mgr Sokołowskiej w przychodni akademickiej na Langiewicza? Jeśli tak, to jakie są wasze wrażenia? Czy ktoś ma może porównanie do drugiej pani psycholog przyjmującej w tej przychodni?

 

A czy na Jaczewskiego można uzyskać bezpłatne porady psychologa (chodzi mi o tamtejsza przychodnie, chyba jest tam jakas?) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chodziłam do drugiej pani psycho (J.L) w poradni akademickiej, ale sorry spotkania raz na trzy tyg czy na miesiąc mnie nie satysfakcjonują :(

więc zdecydowałam chodzić do niej prywatnie. właśnie zrezygnowałam z terapii u niej. po prostu myślę że ona nie jest dla mnie. choć myślę że jest dobrą terapeutką, ale mi nie odpowiada.

quentin, a jakie są Twoje doświadczenia, jestem bardzo ciekawa, napisz jak możesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×