Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś poryczałam się na serialu komediowym tylko dlatego, że w jednej ze scen była użyta piosenka, którą czasami podśpiewywał mój były. 5 lat i 4 związki temu... :?

 

Przynajmniej byłaś w jasno określonych związkach :smile: Ja się na związki nie załapuję. Ewentualnie tylko jakieś spotkania, niezobowiązujące relacje, bez żadnych deklaracji, itp. Nie ma emocji, nie ma co wspominać.

 

-- 03 lis 2013, 11:16 --

 

Jak tu tylu południowców to można zorganizować jakiś spęd,pogadać o jednorożcach i latających okrętach widmo w środku nocy itp. :pirate::lol:

 

Coś mi sie wydaje, że w przeciwieństwie do tych z Trójmiasta, to południowcy mają mniej ruchawe dupska :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi sie wydaje, że w przeciwieństwie do tych z Trójmiasta, to południowcy mają mniej ruchawe dupska :mrgreen:

Ja tam wybrał bym się na taki melanż :mrgreen:

 

ale jak tu całe towarzystwo ruszyć sprzed kompa? :D

 

-- 03 lis 2013, 11:50 --

 

pozbierac z małych wiosek i miasteczek rozsianych po całym południu? To skomplikowana akcja logistyczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi sie wydaje, że w przeciwieństwie do tych z Trójmiasta, to południowcy mają mniej ruchawe dupska :mrgreen:

Ja tam wybrał bym się na taki melanż :mrgreen:

 

ale jak tu całe towarzystwo ruszyć sprzed kompa? :D

 

-- 03 lis 2013, 11:50 --

 

pozbierac z małych wiosek i miasteczek rozsianych po całym południu? To skomplikowana akcja logistyczna

To je fakt,nawet jak nołlajf king jak ja pisał z 2 tyg wyprzedzeniem o spotkaniu to tylko jedna osoba sie w sumie odezwała,przyznaje,południowcy chorują na ciężki przypadek KOD'u -klątwy ołowianej dupy.

Nie wiem jak Krakusy,ale tam nie bywam bo zryta beretka,bo dużo ludzi bo Krakowa nie znam :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nołlajfy mają takie zajęte grafiki, że trzeba się z wyprzedzeniem co najmniej miesięcznym wpisywać :mrgreen:

Ale też myślę, że łatwiej pozbierac np. ludzi z 3miasta, bo mieszkają dość blisko siebie, niż z całego śląska. już samo ustalenie miejsca spotkania nastręczałoby chyba problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy oksytocyna ulatuje z mózgu i były facet przestaje się jawić jako najlepsze "wszystko", choć wcale nim nie jest? Poza metodą klin-klinem, bo mój głupi mózg teraz wszystkich skreśla :?

 

Dokładnie to samo pytanie nie daje mi spokoju. Metoda klin-klinem nigdy na mnie działała, ja tego nie potrafię i w sumie tak szczerze brzydzę się tym, tak z kwiatka na kwiatek. Ale pocieszę Cię tego się podobno nie da wyleczyć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim, Tia,to już napisze na czerwiec przyszłego roku. :lol:

Co do tego co piszesz racja...

Co pozostaje?

A)Nołlajf

B)Rosyjska ruletka z 6 kulami w bębnie

C)Nołlajf

D)objazdówka po polsce i zaznajamianie sie z innymi psychozjebami

E)nołlajf

F) samotne chlanie po knajpach,dyskotekach i klubach.

 

Tyyyle opcyji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy oksytocyna ulatuje z mózgu i były facet przestaje się jawić jako najlepsze "wszystko", choć wcale nim nie jest? Poza metodą klin-klinem, bo mój głupi mózg teraz wszystkich skreśla :?

 

wszystko kiedyś mija i tyle. Jedni potrzebują na to więcej czasu, a inni mniej. I po prostu nie ma innej opcji. Chyba że ktoś upiera się, że nigdy nie minie, to pewnie nie, ale wtedy pozostanie tylko problem, wyobrażenie o uczuciu, a nie samo uczucie.

 

-- 03 lis 2013, 12:39 --

 

zmęczona_wszystkim, Tia,to już napisze na czerwiec przyszłego roku. :lol:

 

Zerknęłam do kalendarza i czerwiec na razie mam wolny :D

 

D)objazdówka po polsce i zaznajamianie sie z innymi psychozjebami

F) samotne chlanie po knajpach,dyskotekach i klubach.

 

A te opcje jeszcze wymagają nakładów finansowych, więc też nie dla każdego. A kto nas na stopa weźmie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy oksytocyna ulatuje z mózgu i były facet przestaje się jawić jako najlepsze "wszystko", choć wcale nim nie jest? Poza metodą klin-klinem, bo mój głupi mózg teraz wszystkich skreśla :?
nie przestaje, bo pamiętasz swoje wyobrażenie o nim. albo wyobrażenie o uczuciu, jak powiedziała zmęczona_wszystkim. klin działa, bo przestajesz o nim myśleć i daje Ci czas do nabrania dystansu, ale to też nie w porządku wobec tej drugiej osoby.

jedyne, co naprawdę działa w moim przypadku, to przeczekanie aż miną najsilniejsze emocje i spotkanie się z byłym, takie 'closure'. dopiero wtedy możesz skonfrontować swoje wyobrażenie czy też wspomnienie z rzeczywistością i często okazuje się, że jednak wcale już za nim nie tęsknisz.. (gorzej, jeśli się nie okaże, nie da się nic zagwarantować >_<)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przestaje, bo pamiętasz swoje wyobrażenie o nim. albo wyobrażenie o uczuciu, jak powiedziała zmęczona_wszystkim. klin działa, bo przestajesz o nim myśleć i daje Ci czas do nabrania dystansu, ale to też nie w porządku wobec tej drugiej osoby.

jedyne, co naprawdę działa w moim przypadku, to przeczekanie aż miną najsilniejsze emocje i spotkanie się z byłym, takie 'closure'. dopiero wtedy możesz skonfrontować swoje wyobrażenie czy też wspomnienie z rzeczywistością i często okazuje się, że jednak wcale już za nim nie tęsknisz.. (gorzej, jeśli się nie okaże, nie da się nic zagwarantować >_<)

Legendy podają,że mając kamień i rzucając go w kupę,kamień śmierdzi.

Jeszcze inne legendy podają,że nigdy nie powinno się rzucać kamienia w to samo bajoro .

 

-- 03 lis 2013, 13:25 --

 

zmęczona_wszystkim,

A te opcje jeszcze wymagają nakładów finansowych, więc też nie dla każdego. A kto nas na stopa weźmie

PKP przewozy regionalne,PKS,wiele różnorakich firm busiarskich

opcji jest sporo :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legendy podają,że mając kamień i rzucając go w kupę,kamień śmierdzi.

Jeszcze inne legendy podają,że nigdy nie powinno się rzucać kamienia w to samo bajoro .

takie tam kuchenne mądrości. nic nie wspominałam o wracaniu do siebie. bardziej 'przyjrzyj się jeszcze raz, a zobaczysz, że to nie książę, tylko ropucha' ;) albo nie patrz za siebie i dalej wyobrażaj sobie księcia, którego nie ma, twój wybór..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem się za sympatię, ustawiłem kryteria, wyszukałem tak wstępnie interesujące mnie profile, pierw sprawdzając najbliższą okolicę później ogólnie województwo. Wyszło że tak wstępnie jestem zainteresowany 35 osobami. Teraz czas na dokładniejszą selekcję i eliminacje słabszych zawodniczek ( :lol: ) i na kolejny etap - napisanie do wybranek, co łatwe nie będzie bo z moją pustką w głowie i ogromnie niską samooceną wątpie że to przyniesie jakikolwiek odzew :D Ale kto wie, może którejś z nich mój szpetny ryj nie odrzuci i coś tam odpisze... :roll:

 

willy-wonka-you-must-be-new-here.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, Powodzenia,w mojej karierze na tym serwisie...

Dorobiłem się 2 odpowiedzi,jedna od jakiejś dziołchy co też anime oglądała,inna próbowała nawet bez zdania o sobie wysępić doładowanie za 20 zł

Ale powodzenia,może tobie się uda, i będę miał choć jeden przykład że ten gówno wart serwis jest cokolwiek wart

HAHAHAHA_zps7158d897.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, Powodzenia,w mojej karierze na tym serwisie...

Dorobiłem się 2 odpowiedzi,jedna od jakiejś dziołchy co też anime oglądała,inna próbowała nawet bez zdania o sobie wysępić doładowanie za 20 zł

:lol::lol:

Ty to jednak wiesz jak podnieść człowieka na duchu... :mrgreen:

Swoją drogą nie ogarniam tego, Tyś jej się tam na pewno naprodukował a ona odpisała "hej a może doładujesz mi fona za 20zł, misiaczku?" :lol::lol::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie za dużo kandydatek odeszło po drugiej selekcji :/ Odejmując te z Sosnowca jeszcze to by zostało z 25 :D:lol:

Tak btw Kestrel, przeglądając sobie profile często zauważyłem wpis typu "nie mam konta premium więc nie mam jak odpisać" może tu jest pies pogrzebany? Może na tym gówno wartym portalu trzeba po prostu mieć te premium żeby odpisać? A co za tym idzie, może nie jest z Tobą aż tak źle? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×