Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.


linka

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.  

199 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

    • 5.Bardzo źle.
      27
    • 1.Bardzo dobrze
      64
    • 2.Dobrze.
      51
    • 3.Srednio.
      41
    • 4.Źle.
      16


Rekomendowane odpowiedzi

khaleesi, tak bronisz że gość był zagubiony bo off top

itp.

a sama off top w nadmiarze produkujesz

;)

 

co do samobójców czytanie tego przez innych chorych źle działa

powinno się to usuwać

 

co do modów tylko linka kiedyś zamiast wpisać osta za obraźliwe treści w stosunku do niej

wdała się w pyskówkę

 

niosąca radość nie robi takich odpałów wpisuje bana/osta i gotowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, tak bronisz że gość był zagubiony bo off top

itp.

a sama off top w nadmiarze produkujesz

;)

 

co do samobójców czytanie tego przez innych chorych źle działa

powinno się to usuwać

 

co do modów tylko linka kiedyś zamiast wpisać osta za obraźliwe treści w stosunku do niej

wdała się w pyskówkę

 

niosąca radość nie robi takich odpałów wpisuje bana/osta i gotowe

No właśnie nie powinien miec bana. Wykończony przeczytaj sobie jeszcze raz ja go bronie akurat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, Może pójdźmy dalej, powinniśmy zbierać opinię otoczenia o modach ich życiu osobistym itd ;) Ludzie czy naprawdę nie widzicie jaka paranoja się z tego już robi?? Pw , to pw to sprawy osobiste każdego uzytkownika , wliczając w to modów i nic nikomu do tego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, ale skoro Nikita to upublicznił to jego pw i miał prawo do tego

Ja bym sie poczula urazona gdyby ktos upublicznial moje pw chociaz i publicznie pisze to samo ale jednak prywatna wiadomosc to prywatna wiadomosc. Tajemnica korespondencji i tam obowiazuje ...chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze zakonczmy ta, prowadzaca do nikad, dyskusje? :P

 

Też jestem tego zdania. Prosiłem już o odpierwiastkowanie się ode mnie. Zresztą moderatorzy to osoby PUBLICZNE i każdy, kto zakłada konto gdziekolwiek jest osobą PUBLICZNĄ, radzę poczytać prawo, bo ja akurat siedzę od dłuższego czasu na pewnym forum prawnym przez ojca pijaka i troszkę znam się na przepisach. Mam prawo do ujawniania korespondencji, gdyż moderator jest osobą PUBLICZNĄ, w sumie każdy nią jest, kto zakłada konto, na przykład na YT, czego przykładem jest Rojo, Skkf, itd. Mogę zrobić screeny z odpowiedzi, jeśli mi nie wierzycie. Napisałem o tym, gdyż zbulwersowały mnie fakty, które już wymieniałem w poprzednich postach.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać w tym temacie, który wyladował w koszu, że moderacja zbytnio mu nie pomogła, jedynie pomogła go usunąć. A chłopak ewidentnie miał poważne zaburzenia:/ o czym swiadczą jego wpisy na kolejnych stronach.

Czytałam ten temat i tak, racja ten chłopak ma zaburzenia - jak większość osób z forum.

No ale właśnie - jesteśmy na forum, owszem - można kogoś wspierać, można pomóc ale jednak nie jest to obowiązkiem modów. Natomiast do ich obowiązków należy pilnowanie porządku na forum, uważanie na to czy użytkownicy przestrzegają regulaminu, w którym wyraźnie jest napisane:

7. Użytkownik nie może umieszczać na Forum komentarzy:

treści o zamiarze dokonania próby samobójczej, które będą skutkowały natychmiastowym usunięciem Użytkownika z forum.

 

Ogółem - każdy kto w jakiś sposób łamie regulamin, zdaje sobie sprawę z tego, że modzi zareagują w taki czy inny sposób.

 

Nefertari,

wszystkim się nie dogodzi. Łatwo jest osądzać innych tylko na podstawie fragmentu PW

Dziwi mnie ujawnianie prywatnych wiadomości. Nie dość, że pojawiają się tylko ich fragmenty (czyli jest to wyrwane z kontekstu), to jeszcze zamiast dogadać się między sobą, wyciąga się brudy na forum publicznym. Nawet jeśli dostanie się PW nie będące napisane w sposób kulturalny, można przecież albo po prostu wyrzucić do kosza, albo spróbować rozmowy kiedy danej osobie przejdzie zdenerwowanie.

 

 

Kurde, ale tu zapierniczacie szybko, nie nadążam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×