Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.


linka

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.  

199 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

    • 5.Bardzo źle.
      27
    • 1.Bardzo dobrze
      64
    • 2.Dobrze.
      51
    • 3.Srednio.
      41
    • 4.Źle.
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Stad podałem do wiadomości, że ów człowiek wbrew swoim deklaracjom żyje.

 

A może nalezy do tego 1% forum, którzy jednak tego dokonali? ;)

 

I jednocześnie jest właśnie w tej chwili zalogowany na forum? Och, nie wiedziałem, że u św. Piotra jest wifi. :pirate:

hahaha.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Passenger, mogłeś dać wczoraj znać, że ma inne konto i byśmy sie tak nie martwili.

Chłopak z tego co pisze ma CHAD a to choroba, w której najwiecej osób popełnia samobójstwa, tak do wiadomosci.

 

Dopiero dzisiaj to sprawdziłem. Poza tym nie wiem czy nasyłanie na kogoś policji i sanitariuszy to dobry pomysł na pomoc, ale mogę się skonsultować z owym panem via pw czy to jest to czego w tej chwili potrzebuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Passenger, dla mnie najlepszą pomocą dla niedoszłych samobójców jest stworzenie jednego wspólnego tematu i niech tam piszą co chcą a modki tam nie zaglądają.

 

 

To by dopiero było,. Bylibyśmy non stop atakowani przez użytkowników za swoją bezduszność , a rzekomi samobójcy by sie tylko wzajemnie nakręcali ,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi,

to w takim razie nie ma złotego środka by wszystkim pasowało

Złotym środkiem będzie przestrzeganie (ale najpierw w ogóle przeczytanie) przez użytkowników regulaminu forum :) Wydaję mi się, że wtedy unikniemy wszelkich niesnasek na linii userzy - modzi ;)

(Z tym przestrzeganiem - zróbmy wyjątek dla lekkiego offtopu :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi,

ktoś może np wkecić sobie, ze tam szatan przebywa i nie przeczyta ;)

Skrajność ;)

Poza tym w realnym świecie, zaburzenia nie usprawiedliwiają nas kiedy policja przyłapuje nas na łamaniu jakichś przepisów, tylko pakują do radiowozu i hula na komisariat.

 

A co od tych wpisów odnośnie samobójstw - też kiedyś zareagowałam (inne forum i znałam osobę w realu). Po czym dostałam ładny "rachunek" za wezwanie karetki i policji. Nigdy więcej. A typ, który jak się okazało był nawalony, wypisywał brednie na forum, wydzwaniał do mnie, że już traci siły i zaraz będzie po nim. Ja umarłam prawie ze strachu, a on po wszystkim śmiał napisać, że nie otrzymał pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuj:

Cytuj:

Aha- mam też kolejne ogłoszenie parafialne. Wasze modły zostały wysłuchane i będzie nowy moderator.

czy na nowego moda bedą mogli głosować użytkownicy forum, czy bedziecie wybierać miedzy swoimi? ;)

 

 

Modów mianuje admin, więc znasz odpowiedź na to pytanie. :pirate:

Na innym forum spotkalem sie z przypadkiem, gdzie userzy mieli prawo glosu w tej sprawie i bylo okej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×