Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.


linka

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.  

199 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

    • 5.Bardzo źle.
      27
    • 1.Bardzo dobrze
      64
    • 2.Dobrze.
      51
    • 3.Srednio.
      41
    • 4.Źle.
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Niktita, za tego typu wspolprace na pewno jest jakis grosz, zawsze jest w tego typu partnerstwach. Popieram Cie.

Nefertari, kasiątko, co do Waszej sprawy: moze wyjasnicie to sobie na PW? Chyba zadna z Was nie chce, zeby brudy jednej zostaly odkopane przez druga w publicznym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abraxas, dokładnie. Dla mnie niesłuszny był ban dla tego uzytkownika i niosąca radośc zachowała sie dla mnie karygodnie. Skoro tyle osób ma zastrzeżenia to chyba coś jest na rzeczy. A to pw co pokazał Nikita to po prostu tragedia. Ochrzaniłabym ile wlezie. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita, miałam się w to nie wciągać, ale nerwy wzięły górę.

Jako osoba przebywająca na co dzień z jednym z Moderatorów widzę jak przewijają się w skrzynce wiadomości/zapytania, które nigdy nie są ignorowane, a wręcz na każdą wiadomość dana jest profesjonalna odpowiedź. Wielokrotnie powtarzałam, że powinna być za to pobierana opłata. A co mają z tego Moderatorzy i Administratorzy? Satysfakcję? No i dwa razy do roku paczki na święta :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, ze zarówno moderatorzy jak i zwykli userzy nie są odpowiednio wykwalifikowani by zajmować się takimi przypadkami. Takie akcje na prawdę kosztują, dużo zdrowia, nerwów i potem się to "odchorowuje" , wiem bo miałam kiedyś takie zdarzenie, nie żałuję, że wtedy postanowiłam pomóc ale wiem ile mnie to wszystko kosztowało zdrowia.

 

Dlatego takie funckje powinni sprawować osoby zdrowe, odpowiednio przeszkolone, które umiałyby szybko zareagować w takich sytuacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! ale tu najmniejszy problem czy ktoś ma profity czy nie guzik wazne to. Tu chodzi o życie tej zbanowanej osoby. :bezradny:

Tyle offtopy na forum jest którzy wszyscy uskuteczniają i jakoś bana nie mają to czemu on dostał i to jeszcze z takim wrednymi zdaniami niosącej radosci? Ona nie niesie radości. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita, reklamy wstawia abcZdrowie, z którym Ekipa nie ma nic wspólnego.

 

Tak, ale nie uwierzę w to, że nie odpalacie sobie doli za to. Ty oczywiście będziesz się zastrzegać, co, ja? Nigdy w życiu! Ja nie mam z tego ani grosza!Popadłeś w jakąś paranoję! Macie powiązania z abcZdrowie, ktokolwiek to jest i skoro macie status administracji i moderacji, to MUSICIE mieć z tego jakieś profity. W te wasze bajeczki na pewno nie uwierzę.

Z tego co wiem to profity są niesamowite :mrgreen: moderatorzy dostali raz a może i więcej na święta paczki głównie ze słodyczami, dla takich profitów warto wstąpić do tej elity. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! ale tu najmniejszy problem czy ktoś ma profity czy nie guzik wazne to. Tu chodzi o życie tej zbanowanej osoby. :bezradny:

Tyle offtopy na forum jest którzy wszyscy uskuteczniają i jakoś bana nie mają to czemu on dostał i to jeszcze z takim wrednymi zdaniami niosącej radosci? Ona nie niesie radości. :?

Ban po to , żeby nie zachęcać do takich właśnie postów, gdybyśmy się z takimi "cackali" za chwilę zalałaby nas fala samobójców,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę uwierzyć, że ludzie wierzą, że administracji i moderacji chce się tutaj bawić za darmo xD. Ogarnia mnie po prostu szał, jak można manipulować ludźmi. Jak pisałem, zanim miałem próbę samobójczą studiowałem informatykę i wiem mniej więcej ile można zarobić na reklamach, szczególnie na YT. Nie wiem jakim trzeba być człowiekiem, by dać sobie wciskać te dyrdymały, że "pracują" za darmo. Oczywiście jestem już uznany za paranoika przez administratorkę, więc cokolwiek napiszę, to uznacie to za brednie. Pomyśleć tylko, że potem tak zmanipulowani ludzie idą na wybory i w następstwie mają pretensje, że w kraju coraz gorzej...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, zdecydowanie masz rację, w lekach powinien odpowiadać psychiatra, w problemach psycholog itd, załóż takie forum i znajdź chętnych do takiej roboty za darmo ,życzę powodzenia ;)

 

Nie ukrywam, że za takie funkcje powinno się otrzymywac opłaty, możliwe że wtedy moderacja bardziej by się starała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciała tutaj jeszcze jedną sprawę poruszyć. W regulaminie bodajże jest, że najpierw upomnienie słowne i dopiero przy drugim złamaniu, obrażaniu ban,a zauważyłam ostatnio bodajże od roku, że się do tego moderacja nie stosuje tylko od razu banuje.

 

Nefertari, jeden błąd i już nie mam prawa osądzać :shock: To chyba takie nienaturalne bo każdy błędy popełnia. Kasia, poczytaj sobie w wolnej chwili swoje stare posty. Jak można było obok tego przejść obojętnie. Pewnie dlatego pisałam pw bo nie dało tego sposób olać. Na ten moment ustawiłabym ignoranta,ale to wiem z doświadczenia, wtedy sama byłam mało obyta z forum bo dopiero co startowałam. Przez pierwszy rok bycia na forum to się zaszyłam w jednym dziale mając nadzieję że nikt mnie nie widzi, dopiero jak Ty się pojawiłaś to wyszłam z ukrycia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to nie fair informowanie o swoich planach samobójczych forumowiczów, aby zrzucić na nich odpowiedzialność, jak ktoś chcę naprawdę popełnić samobójstwo to niech nikogo nie informuje. Ja w życiu jakbym miał skrystalizowane plany samobójcze na najbliższy czas nie pisałbym tego na forum, ale wiadomo ludzie różni są ale nie można winić innych, obcych osób że nie uchronili kogoś od samobójstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, nie zazdroszcze. Po prostu wiem, ze to tez jakis sposob na dorobienie sobie paru grosiakow. Po prostu nie rozumiem po co to ukrywac?

Nefertari, nie mowie o tym, ze da sie z tego calkowicie wyzyc, ale zawsze lepsze jest te dodatkowych kilka zlotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, to aż tyle takich tematów kasujecie?

Może nie tyle. . ale wtedy kiedy inaczej do tego podchodziliśmy takich akcji było zdecydowanie więcej, Nie będę wymieniała nicków, ale jest nawet w tej chwili kilka osób na forum , które pisały , że idą to zrobić, stawiały na nogi pół forum , a potem pojawiały się za kilka dni jakgdyby nigdy nic, .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×