Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

kolekcjoner snów, moje ambicje. Poza tym teraz to nawet informatyka średnio idzie. Brakuje mi takiej dawnej energii, którą miałem. Z kolei metody na poprawę nastroju, które stosuję niekoniecznie polepszają zdolność do nauki. Czasem są nawet po przeciwnej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko tobie dla mnie i czas i pieniądze i to co robię nie ma znaczenia, dzień sobie leci poza tym moje oczy wyobraźni nie tworzą obrazów myśli uciekają mam stępiony umysł każde myślenie to jest skupianie się po 2 dla mnie każda podróż to wydarzenie i co zwariowałem czy nie ludzie na 2 forum piszą że mam nerwicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko tobie dla mnie i czas i pieniądze i to co robię nie ma znaczenia, dzień sobie leci poza tym moje oczy wyobraźni nie tworzą obrazów myśli uciekają mam stępiony umysł każde myślenie to jest skupianie się po 2 dla mnie każda podróż to wydarzenie i co zwariowałem czy nie ludzie na 2 forum piszą że mam nerwicę.

 

Nie szukaj tutaj osób, które postawią Ci diagnozę ;) Od tego jest lekarz i póki do niego nie pójdziesz, to się tego nie dowiesz :) Można sobie tutaj domniemać na wiele sposobów, ale potrzebny jest Ci dodatkowy stres? Idź do lekarza, napisz co Ci dolega i wtedy wspólnymi siłami będziemy coś zaradzać :D

 

 

Wstałam o 7, wzięłam pigułkę i... idę dalej spać.

 

Have a nice day all!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już namierzyłam Twoje posty. Hmm... Ja bym na Twoim miejscu poszła czym prędzej do lekarza, opisała dokładnie objawy i poprosiła o tomografię głowy z echem. To są poważne objawy i nie lekceważyłabym ich.

Napisz sobie na kartce dolegliwości, bo pewnie zapomnisz powiedzieć połowy lekarzowi ( wiem z autopsji;)).

Rejestruj się i napisz co Ci dolega. Trzymaj się dzielnie.

 

BTW.

 

Zaraz pewnie dostaniemy uwagę do dzienniczka, bo piszemy nie w temacie. Załóż swój temat albo znajdź podobny. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co według ciebie mi jest nie dostane się do lekarza u mnie są takie kolejki że ja w kolejnym roku się dostanę albo pod koniec tego, więc nic z tym nie zrobię tylko terapia.

Prosze cię odpisz mi to nic nie mówi, jakie objawy czego ja siebie sam nie ogarnę nie ma szansy na 1000.

Pomóż mi do jakiego lekarza u mnie rodzinny kieruje skierowania i mój kolega ma kardiologa na kwiecien nastepny rok, co jest ze mną nie tak mam zobojętnienie mam nerwice, i do tego lękową co jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy od miesiąca prawdziwie wolny dzień. Spałam do południa, oglądam seriale, słucham muzyki, wyparzyłam sobie twarz parą z naparu z ziół, podcięłam siostrze końcówki włosów, a ona mi, teraz piję herbatkę z suszonego skrzypu i pokrzywy :)

 

 

Zaraz pewnie dostaniemy uwagę do dzienniczka, bo piszemy nie w temacie. Załóż swój temat albo znajdź podobny. :)

 

To nie jest taki typ furum :P Modzi są wyrozumiali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×