Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

to naturalne mierzenie pulsu, i wsluchiwanie sie w siebie, natychmiast dretwiejemy, oddech staje sie szybszy, plytszy, zaczyna nam sie krecic w glowie, i juz umieramy - wbrew sobie trzeba przestac, ...mierzenie mnie nakrecalo na maksa, zawsze potem mialam szybsze tetno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JKPG, MAM IDENT!!! jeszcze karze innym (zwlaszcza mezowi) sprawdzac jak mi bije serducho ;/

juz troche lepiej...myslicie ze te akcje z sercem moge miec przez za wysoki poziom cukru? bo zjadlam batona i po chwili sie zaczelo, zauwazylam ze czesto tak mi sie dziej po slodkim ;/ a przy moim PCOS nie powinnam jesc slodyczy, wgl mam uciekac od cukru.

 

przeciez to dziwne ze siedze nic nie robie, czuje sie dobrze i nagle serce szaleje. Polezalam chwilke i jakby lepiej, ale tetno juz mi do 90 dochodzilo

 

-- 19 wrz 2013, 22:21 --

 

kur*a...od nowa! co za franca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dusznomi - nie jestem lekarzem, i nie wiem czy zwiekszenie poziomu cukru podnosi tetno, chyba nie - ale moze warto to z lekarzem skonsultowac i wspomniec jak zauwazyłas taka zaleznosc, .....obawiam sie jednak ze to nasza przyjaciolka nerwica takie niespodzianki nam wyczynia :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiecie co... mam ją w nosie, niech se franca robi co chce. Duszno mi jak cholera, serce dostało jeba... a ja sobie właśnie zapale :D i niech sobie ze mną robi co chce! Kiedyś słyszałam, że jak się IGNORUJE WROGA, to najbardziej wtedy się go irytuje! To ja szmate poirytuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiecie co... mam ją w nosie, niech se franca robi co chce. Duszno mi jak cholera, serce dostało jeba... a ja sobie właśnie zapale :D i niech sobie ze mną robi co chce! Kiedyś słyszałam, że jak się IGNORUJE WROGA, to najbardziej wtedy się go irytuje! To ja szmate poirytuje!

 

Podziwiam Cię, naprawdę! Jesteś Terminatorem. ;-) Ja mam tak, że kiedy myślę, że odpuszczę chociaż na moment, to nerwica weźmie górę i będzie... no właśnie? Po mnie? Natomiast najbardziej irytują mnie akcje z serduchem, bo niby dlaczego w spoczynku miałbym nagle dostawać takich akcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JKPG, bo ja sie nie dam byle jakiej adrenalinie, co ja jestem do cholery worek treningowy, zeby moj mozg mogl sobie mi boksowac po calym ciele. To mi duszno, to serce z niczego zaczyna sie awanturowac, robi mi sie slabo, zaczynam sie trzasc...jak długo jesazcze taka franca podla mi bedzie zycie niszczyc...o nie...mam w nosie. Niech sie dzieje wola nieba. Jest wieczor, jestem zmeczona i sobei zwyczajnie nie zycze jakis durnych sytuacji.

 

-- 19 wrz 2013, 22:43 --

 

no a teraz serce tak zwolnilo, ze chyba zaraz stanie na amen! ahahaha....pomylony świat :/ aż się spiaca zrobilam i mi sie w glowie kreci, czyli owjny ciag dalszy!

 

-- 19 wrz 2013, 23:02 --

 

hania33, no u mnie własnie kolejna fala, zalewa mnie jak TSUNAMI !

 

-- 19 wrz 2013, 23:17 --

 

ale mnie w klacie boli...zawał czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JKPG, bo ja sie nie dam byle jakiej adrenalinie, co ja jestem do cholery worek treningowy, zeby moj mozg mogl sobie mi boksowac po calym ciele. To mi duszno, to serce z niczego zaczyna sie awanturowac, robi mi sie slabo, zaczynam sie trzasc...jak długo jesazcze taka franca podla mi bedzie zycie niszczyc...o nie...mam w nosie. Niech sie dzieje wola nieba. Jest wieczor, jestem zmeczona i sobei zwyczajnie nie zycze jakis durnych sytuacji.

 

-- 19 wrz 2013, 22:43 --

 

no a teraz serce tak zwolnilo, ze chyba zaraz stanie na amen! ahahaha....pomylony świat :/ aż się spiaca zrobilam i mi sie w glowie kreci, czyli owjny ciag dalszy!

 

-- 19 wrz 2013, 23:02 --

 

hania33, no u mnie własnie kolejna fala, zalewa mnie jak TSUNAMI !

 

-- 19 wrz 2013, 23:17 --

 

ale mnie w klacie boli...zawał czy co?

 

To też jest dla mnie godne podziwu, że kiedy czujesz się źle, masz jeszcze siłę, żeby tutaj pisać. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JKPG, pisanie tutaj mi pomaga!

 

-- 19 wrz 2013, 23:29 --

 

dla mnie to forum, to najlepsza terapie jaka może być....daj mi nadzieje i ulge. Przykro mi, ze sie męczycie, ale z drugiej strony ciesze sie ze poznalam ludzi, ktorzy mnie rozumieja, ktorzy wiedza co to znaczy atak...nie myslicie o mnie zle, jak o WARIATCE!!! a juz slyszalam o sobie rozne historie, dlatego...chocbym umierala, to pewnie ostatnia rzecza bylby wpis tutaj :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×