Skocz do zawartości
Nerwica.com

Rozdroża kariery


monk.2000

Rekomendowane odpowiedzi

Robię screenshota z poprzedniej strony, będę się wspomagał jak będę miał gorszy humor

:o Chwila, chwilę, momencik, jak to screenshota, gdzie screenshota? :shock: Obok na ścianie wisi cennik! Za screenshota należy uiścić opłatę w wysokości: czy pięćdziesiąt. Opłatę uiszczamy u pani w kasie na drugim piętrze. Cieszę się, że mogłem pomóc, miłego dnia wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię screenshota z poprzedniej strony, będę się wspomagał jak będę miał gorszy humor

:o Chwila, chwilę, momencik, jak to screenshota, gdzie screenshota? :shock: Obok na ścianie wisi cennik! Za screenshota należy uiścić opłatę w wysokości: czy pięćdziesiąt. Opłatę uiszczamy u pani w kasie na drugim piętrze. Cieszę się, że mogłem pomóc, miłego dnia wszystkim

Najśmieszniejsze że w pracy, gdzie to piszę, na ścianie po lewej mam cennik, za skan A4 kolorowe bierzemy 3,50 a forsę przyjmuje pani Kasia - piętro wyżej... :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię screenshota z poprzedniej strony, będę się wspomagał jak będę miał gorszy humor

:o Chwila, chwilę, momencik, jak to screenshota, gdzie screenshota? :shock: Obok na ścianie wisi cennik! Za screenshota należy uiścić opłatę w wysokości: czy pięćdziesiąt. Opłatę uiszczamy u pani w kasie na drugim piętrze. Cieszę się, że mogłem pomóc, miłego dnia wszystkim

Najśmieszniejsze że w pracy, gdzie to piszę, na ścianie po lewej mam cennik, za skan A4 kolorowe bierzemy 3,50 a forsę przyjmuje pani Kasia - piętro wyżej... :shock:

:o wow.

"czy pięćdziesiąt" wzięło mi się z dawnych czasów kiedy internetu prawie nie było, kiedy kupowałem CD-Action. Tam zawsze na płytce było tzw. Action Redaction, taka gazetka w formie html, do której ludzie pisali artykuły, znajdowały się też liczne kąciki zainteresowań (gry, książki, film, itp.), ja to namiętnie czytałem i ktoś dla żartu na stronie tytułowej jako cenę podawał zawsze: czy pięćdziesiąt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siddhi, AR dalej funkcjonuje, ale nie pamiętam czy dalej mają te "czy pięćdziesiąt", aż sprawdzę w domu :D (Tak btw to pewnie chodzi ci o Action Mag'a, ale to detal :P)
Fuck, pomyliłem z działem z listami (kiedyś czytałem CDA od deski do deski, ze sto numerów kupionych pod rząd, do około 2006 - 2007, pod koniec już tylko raz na 4-5m)

AM było boskie, sam "bałem się" pisać felietony, ale zaczytywałem się w tym co pisali inni i z niecierpliwością czekałem na kolejny odcinek, kiedyś nawet zrobiłem layout do kącika książkowego, który funkcjonował tam kilka miesięcy ;p (parę lat później - kiedy już zapomniałem prawie o tym fakcie i samego CDA i AM od dawna nie czytałem - zgłosił się do mnie z sieci jakiś gość z prośbą czy mógłby wykorzystać mój układ graficzny! ;p)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej, dobrą masz tą drukarnie? można u Ciebie robić offset? naświetlanie uv? jakieś cacka?

czyli masz ten poradnik juz w wersji do druku? gratuluje, zycze powodzenia :brawo:

 

-- 18 wrz 2013, 15:57 --

 

deader, ojezu, kochalem Czytac AM za szczeniaka :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×