Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie cechy osobowości facetów są dla Was najważniejsze?


Gość rotten soul

5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:

    • - Troskliwość
      56
    • - Wrażliwość
      28
    • - Szarmanckość
      7
    • - Zaradność
      59
    • - Zamożność
      6
    • - Poczucie humoru
      53
    • - Inteligencja
      71
    • - Towarzyskość
      8
    • - Stanowczość
      11
    • - Brutalność
      4
    • - Wulgarność
      2
    • - Łagodność
      12
    • - Opanowanie
      37
    • - Uczynność
      4
    • - Szczodrość
      3
    • - Cwaniactwo
      3
    • - Pracowitość
      29
    • - Bycie prorodzinnym
      8
    • - Oszczędność
      6
    • - Ambicja
      26


Rekomendowane odpowiedzi

Niech ktoś mi w końcu powie, co to znaczy "inteligentny facet". Dla mnie osoba inteligentna, to taka z którą można o wszystkim rozmawiać, bo ma dużą wiedzę na jakieś tematy. Ktoś mi kiedyś powiedział, że to nie jest inteligencja, tylko wiedza :roll: Ale czy wiedza nie jest ściśle powiązana z inteligencją? Przecież chyba nikt na osobę z wieloma zainteresowaniami i dużą wiedzą nie powie, że jest mało inteligentna, natomiast na kogoś kto niczym się nie interesuje i na wszystko robi wielkie oczy, aż się prosi. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zaznaczyłem całkiem inne niż większość kobiet i tylko zaradność była zbieżna.

To Ty bi jesteś czy mówisz o jakiejś innej ankiecie o babeczkach, której nie widzę..? :-|

Chodziło mi o to jakie wg facetów cechy mężczyzn są najważniejsze dla kobiet, czyli co jest najważniejsze dla kobiet w oczach mężczyzn.

I zapewne powychodziłoby że zaradność, zamożność, ambicja itp a nie jakieś inteligencje czy wrażliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jedna z Was wspomniała w jednym poście o zainteresowaniach. W sumie by się przydała taka cecha w ankiecie, bo na pewno, niektóre kobiety zwracają uwagę na to czy facet ma jakieś wspólne hobby. Zapewne część związków została zainicjowana właśnie poprzez wspólną pasję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi w końcu powie, co to znaczy "inteligentny facet". Dla mnie osoba inteligentna, to taka z którą można o wszystkim rozmawiać, bo ma dużą wiedzę na jakieś tematy. Ktoś mi kiedyś powiedział, że to nie jest inteligencja, tylko wiedza :roll: Ale czy wiedza nie jest ściśle powiązana z inteligencją? Przecież chyba nikt na osobę z wieloma zainteresowaniami i dużą wiedzą nie powie, że jest mało inteligentna, natomiast na kogoś kto niczym się nie interesuje i na wszystko robi wielkie oczy, aż się prosi. :roll:

Ja mam sporo wiedzy tzw ogólnej, ale inteligencja to nie wiedza jestem raczej mało inteligentny. Inteligentni są dobrzy z przedmiotów ścisłych, potrafią dokonać prawidłowych wyborów życiowych a wiedza zwłaszcza ogólna w dobie internetu jest gówno warta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi w końcu powie, co to znaczy "inteligentny facet". Dla mnie osoba inteligentna, to taka z którą można o wszystkim rozmawiać, bo ma dużą wiedzę na jakieś tematy. Ktoś mi kiedyś powiedział, że to nie jest inteligencja, tylko wiedza :roll: Ale czy wiedza nie jest ściśle powiązana z inteligencją? Przecież chyba nikt na osobę z wieloma zainteresowaniami i dużą wiedzą nie powie, że jest mało inteligentna, natomiast na kogoś kto niczym się nie interesuje i na wszystko robi wielkie oczy, aż się prosi. :roll:

Dobrze ktoś powiedział - wiedza, erudycja to coś całkiem innego niż inteligencja.

 

Poznałam niedawno faceta - rolnik z dziada pradziada rolników. Nie pogadasz z nim o Dostojewskim, o francuskiej Nowej Fali, o Sartrze, ale jeśli mu o tym Sartrze albo Godardzie czy Dostojewskim opowiesz, to on z Tobą o tym porozmawia, a jak coś powie, to niekoniecznie będzie to powiedziane pięknymi, wyszukanymi słowami, ale będzie celne i przemyślane. Dla mnie to jest właśnie inteligencja - ciekawość i szybkie oraz celne wyciąganie wniosków z nowych informacji. A erudyta, człowiek który posiada szeroką wiedzę, może z Tobą bardzo ciekawie rozmawiać o wszystkim, co wie, ale nie potrafić sprawnie przetrwarzać nowych informacji.

 

Ot i różnica :)

 

 

Chodziło mi o to jakie wg facetów cechy mężczyzn są najważniejsze dla kobiet, czyli co jest najważniejsze dla kobiet w oczach mężczyzn.

A kogo to obchodzi :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buka,

a gdzie jest punkt-może być jakikolwiek,byle był podobny do mnie? Przecież to najważniejsze kryterium kufa

To wtedy trzeba zaznaczyć te cechy, które uważamy, że sami je posiadamy. I masz podobieństwo.

 

wino.nocy,

Na inteligencję składa się mnóstwo czynników. Wiedza jest na pewno jednym z nich, ale raczej nie taka encyklopedyczna (choć na pewno nie zawadzi aby ją posiadać), tylko bardziej odnosząca się do ludzi i tego jacy są i jak funkcjonuje świat stworzony przez nas. Nie wiem jak to trafnie określić. Brak mi słów. Ważnym elementem inteligencji jest też umiejętność zachowania się w danej sytuacji i danym środowisko, umiejętność wyciągania słusznych wniosków, umiejętność odczytywania emocji i uczuć innych osób, umiejętność planowania i przewidywania pewnych sytuacji, umiejętność przekazywania swoich myśli w sposób składny i rzeczowy, a nawet umiejętność wplecenia żartu odpowiedniego do zaistniałej sytuacji. Sorry za nadmierne używanie słowa umiejętność, ale wymieniałem, więc w takim przypadku jest to chyba dozwolone ;) Jak tam mniej więcej rozumiem pojęcie inteligencji człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuj:

Chodziło mi o to jakie wg facetów cechy mężczyzn są najważniejsze dla kobiet, czyli co jest najważniejsze dla kobiet w oczach mężczyzn.

 

A kogo to obchodzi :mrgreen:

np mnie. ;) pokazało to by że faceci często chcąc podobać się kobietom skupiają się nie na tych rzeczach co trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuj:

Chodziło mi o to jakie wg facetów cechy mężczyzn są najważniejsze dla kobiet, czyli co jest najważniejsze dla kobiet w oczach mężczyzn.

 

A kogo to obchodzi :mrgreen:

np mnie. ;) pokazało to by że faceci często chcąc podobać się kobietom skupiają się nie na tych rzeczach co trzeba.

No ale co z tego wynika? :)

 

Poza tym co to znaczy - skupiają się? Starają się zaprezentować? Albo ktoś ma poczucie humoru - przykładowo - albo nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zaznaczyłem całkiem inne niż większość kobiet i tylko zaradność była zbieżna.

To Ty bi jesteś czy mówisz o jakiejś innej ankiecie o babeczkach, której nie widzę..? :-|

Chodziło mi o to jakie wg facetów cechy mężczyzn są najważniejsze dla kobiet, czyli co jest najważniejsze dla kobiet w oczach mężczyzn.

I zapewne powychodziłoby że zaradność, zamożność, ambicja itp a nie jakieś inteligencje czy wrażliwości.

Mam oczy mężczyzny, ojej :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×