Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

mark123,

Lepiej to sprawdzić empirycznie, zamiast gubić się w domysłach, no ale jak chcesz - Twój wybór.

Ryzykować też nie lubię. Wiem, że kto nie ryzykuje, ten nie zyskuje, ale nie ryzykując zabezpieczam się przed możliwością wystąpienia jakiejś negatywnej sytuacji.

Poza tym ja nawet na forum nie potrafię normalnie rozmawiać, a co dopiero w realu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123,

Oprócz tego, że Twoje posty są przesiąknięte na wskroś krytycyzmem swojej osoby, to ja nie widzę, w nich nic nienormalnego. Piszesz składnie, na temat, ciekawie i bezbłędnie. A w realu musisz ćwiczyć gadkę, nawet jak bardzo jej nie lubisz i obawiasz się ośmieszenia. No nie ma bata, musisz się przełamać, bo inaczej wpadniesz w taki marazm, że będzie Ci się bardzo ciężko z niego wygrzebać, jeśli w ogóle dasz radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, jesteś jedynym na forum który dorównuje mi w samokrytyce i niskiej samoocenie. ;)

Ale w największym unikaniu nawet niewielkiego wysiłku i stresu to chyba "króluję".

 

-- 17 lip 2013, 21:14:40 --

 

mark123, a ja preferuje pw ;) no to sobie pogadalismy :mrgreen: Może pytania z serii pele mele ? :lol:

Nie wiem, co to jest pele mele :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, nie jesteś głupi!

 

każdy ma swój stajl, jedni lubią paplać w nieskończoność językiem, poznawać nowych ludzi i z nimi rozmawiać (ja tak mam), drudzy wolą w spokoju obserwować innych, rozmawiają z ludźmi tylko jeśli jest taka konieczność, a i tak i ci pierwsi i ci drudzy dają sobie nieźle radę i nie można porównywać ich ze sobą, bo to jest kwestia osobowości iii własnych upodobań ;) w niektórych sytuacjach przydaje się gadulstwo, w innych znowu lepiej być raczej małomównym- mówi się że MILCZENIE JEST ZŁOTEM, a mowa tylko srebrem ;)

 

tak samo z podejmowaniem ryzyka i rezygnowaniem z niego. :) ja wychodzę z założenia NO RISK- NO FUN ale każdy ma prawo mieć inne zdanie i postępować wg własnego widzimisię ;)

 

pozdrawiam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123

Pisząc, że na forum nie umiem normalnie rozmawiać, głównie miałem na myśli pogawędki, a nie wypowiadanie się.

Wiesz jakby nie spojrzeć, to w pogawędkach się wypowiadamy, więc ja naprawdę nie widzę dużej różnicy.

 

carlosbueno

mark123, jesteś jedynym na forum który dorównuje mi w samokrytyce i niskiej samoocenie. ;)

Fakt, masz w Nim naprawdę godnego przeciwnika :D Choć macie nieco odmienne style moim zdaniem. mark123 krytykuje siebie bardzie poważniej i dostojniej, u Ciebie krytyka jest często zgrabnie przemycona w postaci żartu czy ironii. Przynajmniej ja tak to widzę. Niemniej jednak mam duże uznanie dla Was obu. W dziedzinie samokrytyki już dawno zjedliście zęby. Czas chyba szkolić jakiś następców. ;)

 

psyche.

Też nie wiem co to jest pele mele :bezradny: Objaśnisz?

 

buka

no i co,jesteś z tego dumny?

Niby czemu miałby być :?: Wymienił szczerze swoją wadę i tyle.

 

mark123

A Ty do głupców to masz lata świetlne. W czym innym tkwią Twoje problemy, a nie w intelekcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, nie jesteś głupi!

Myślę, że lenistwo w takim nasileniu, w jakim występuje u mnie świadczy o głupocie (głupocie stylu bycia, więc pod tym kątem jestem).

 

jedni lubią paplać w nieskończoność językiem, poznawać nowych ludzi i z nimi rozmawiać (ja tak mam), drudzy wolą w spokoju obserwować innych, rozmawiają z ludźmi tylko jeśli jest taka konieczność

Jest jeszcze trzecia grupa, tacy, którzy z jakichś powodów wolą się odzywać się w internecie i w świecie fantazji, a milczeć w realu, do której ja należę.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123
Pisząc, że na forum nie umiem normalnie rozmawiać, głównie miałem na myśli pogawędki, a nie wypowiadanie się.

Wiesz jakby nie spojrzeć, to w pogawędkach się wypowiadamy, więc ja naprawdę nie widzę dużej różnicy.

W moich skojarzeniach to się jednak trochę różni. Wypowiedzi są bardziej poważne, a pogawędki bardziej luźne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×