Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

zmienny, filler to tak zwany zapychacz. Wystepuje on tylko w anime i przedstawia on wydarzenia nie majace miejsca w mandze. Manga zas jest to ten czarno bialy komiks czytany od prawej do lewej :D

wykończony, serio? U mnie jak jestem zmeczony to leb mnie napieprza od tych natrectw, ale nic takiego sie nie dzieje co mowisz.

Kestrel, przystapilem do pisania fanficu Naruto :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, mam zamiar zmienic wizje Kisiela. Tworze od momentu, kiedy do Naruto doszla wiesc o smierci Jiraiyi. Jesli zrobi Ci to smaka to powiem, ze mam w planach walke Danzou vs Pain. W koncu dziadek chcialby miec Rinnegana, nie? A dobra bylaby ku temu okazja, kiedy to Pain atakuje wioske. No i jeszcze zamierzam stworzyc wewnetrzny konflikt w Konosze :) .

 

-- 31 maja 2013, 22:12 --

 

Saraid, o moich dziwnych jazdach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poem, z prawej strony na górze strony obok reklamy i strefy czasowej jest taki odnośnik - zobacz swoje posty i tam wyswietli wszystkie co wstawilas na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poem, z prawej strony na górze strony obok reklamy i strefy czasowej jest taki odnośnik - zobacz swoje posty i tam wyswietli wszystkie co wstawilas na forum :)

Opcja "zobacz swoje posty" wyświetla tylko wszystkie wątki, w których się odpowiadało, nie wyświetla bezpośrednio wszystkiego, co się wstawiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×