Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Saraid, już dzisiaj byłem na świeżym powietrzu. Rowerem jeździłem po wyjściu od sąsiadki.

Marcin tak piszesz o tej sąsiadce

najpierw napiła się z tobą teraz znowu wracasz od niej/?

:105::twisted::lol:

robi się ciekawie :yeah:

Nie. Dzisiaj rano wyszedłem od niej, pojeździłem trochę rowerem po wsi i wróciłem do domu. Spędziłem u niej noc. I nie wyobrażaj sobie proszę niczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, już dzisiaj byłem na świeżym powietrzu. Rowerem jeździłem po wyjściu od sąsiadki.

Marcin tak piszesz o tej sąsiadce

najpierw napiła się z tobą teraz znowu wracasz od niej/?

:105::twisted::lol:

robi się ciekawie :yeah:

Nie. Dzisiaj rano wyszedłem od niej, pojeździłem trochę rowerem po wsi i wróciłem do domu. Spędziłem u niej noc. I nie wyobrażaj sobie proszę niczego.

czemu? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, cześć. Cieszę się że jesteś, bo mam do Ciebie pytanie. Twoja oferta pomocy w zapisaniu się do psychiatry jest ciągle aktualna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, na pewno potrzebujesz. Luknij na watek warszawski zeby kogos polecili. Ja mam na razie w cholere roboty wiec nie bardzo mam czas.

 

zmienny, :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, nie o wybaczanie chodzi, tylko o to, że zaczynam sam się siebie bać. W końcu pójdę siedzieć za to że ktoś mnie wkurzył a ja go zabiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, chodzi o to, że skoro nie żałuję, to nie uważam tego za złe, a co za tym idzie, nie zawahałbym się tego powtórzyć. A to mogłoby się źle skończyć. Żałuję tylko tego że nie udało mi się zrobić wczoraj tego co chciałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, Twój brat zachował sie jak ścierwo,ale nie warto sobie przez to pier*olić życia,zabójstwo niesie za sobą wielkie konsekwencje,które odbiją się na tobie do końca życia.

Nie warto

Cassidy, To zapewne chwilowy kryzys,każdy tak czasem ma...nie poddawaj się,przeminie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×