Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

wysłowiona, no Ciebie pytałem, bo Ty znasz dużo :>

co do herbat to ponoć melisa dobra na ból głowy, ale to już pewnie wiesz, ja dopiero odkrywam świat zielarski.

 

hej Calineczka1990,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałam pojęcia szczerze mówiąc. Ja melisse piję, jak wypiję za mocną kawę;p

 

Hm, co do tych metod. Głównie podniesienie samooceny i zajęcie, które uważasz za wartościowe. Poza tym kilka przekonań pewnie. Musiałbyś ogarnąć, czy problem wynika z tego, że po prostu chcesz ludzi zadowolić, czy może naprawdę uważasz ich poglądy za prawdziwe.

 

I coś, co jest dobrym nawykiem w większości przypadków (chyba, że Twoim celem jest obniżyć sobie ambicje;p): bierz do serca opinię innych ludzi i jeszcze dopytuj o to, co oni uważają, że powinieneś robić lepiej w kontekście rozwoju. Czyli traktuj opinie jako informacje, z których możesz skorzystać. Tu potrzeba przekonania o tym, że ludzie się zmieniają. Jak to ogarniesz, każda opinia będzie dla Ciebie albo mało ważna, albo w pozytywny sposób akceptowana i wartościowa.

 

Do tego najlepiej: właśnie dopytywać w bardziej otwarty sposób. To taka różnica w odbiorze. Jak ktoś mówi, że zrobiłeś coś beznadziejnie, możesz ruminować i się smucić- zła opcja. Albo podejść do tej osoby i tak całkiem serio pogadać o tym, jak możesz to naprawić. Chyba, że nie chcesz się przejmować kompletnie? (chociaż to w jakiś sposób też pomaga olewać, uczysz się skupiać na tych najbardziej wartościowych uwagach, a nie pieprzeniu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bianka78, cześć, no widzisz jaki monk terror wprowadził do wron, że już każdy boi się tylko przywitać i nie mieć nic do powiedzenia. ;)

 

wysłowiona, a co będziesz pisać, shiki oglądam, ale na razie leci intro. :P

 

-- 31 maja 2013, 11:55 --

 

virgo21, hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bianka78, cześć, no widzisz jaki monk terror wprowadził do wron, że już każdy boi się tylko przywitać i nie mieć nic do powiedzenia. ;)

 

:lol:

 

-- 31 maja 2013, 13:14 --

 

wykończony, bry, Ty też tak robisz? :lol:

417e936a1d75.jpg

 

 

zmienny, no właśnie, ta presja mnie przygniata :P

Bianka ja ateistą jestem :lol:

jak chcę tuńczyka to patrzę na wodę i one ze strachu same wypływają brzuchami do góry ;):lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poem, czyli, że sprawy tak Cię osaczyły jak karty w awatarze? no ja też duże zaległości, ale się biorę do roboty od 17 dopiero.

 

aż tak źle nie jest :smile: ale musiałam iść na zakupy, mam trochę zmywania, chciałam upiec ciasto, poza tym muszę pomagać siostrze zająć się Maleństwem, i za chwilę znowu muszę wyjść z domu coś pilnie kupić.

A mi się marzył cały dzień w łóżku czy coś w tym stylu :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×