Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

chude wędliny, chude mięso, kasze, jogurt naturalny, warzywa, masło (w niewielkiej ilości), pieczywo pełnoziarniste, warzywa, ser biały półtłusty, wiórki kokosowe i orzechy (w małej ilości), otręby i płatki owsiane/jęczmienne/żytnie (w małych ilościach), makaron razowy, śmietana 12%, łosoś wędzony, cukier trzcinowy i miód (jeżeli cukier to trzy szczypty, jeżeli miód to łyżeczka), mleko 2%, olej winogronowy do smażenia (w ilościach minimalnych), kefir, maślanka, soki owocowe rozcieńczone (1/4 szklanki soku plus reszta woda) jajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zdrowo jesz:

 

ja jem tak: ziemniaki, makaron, jajka, sosy, mięsa, sery, dżem, czipsy, kebapy, słonecznik, zupy, orzechy, ryż, mleko 3,2% wędlina, ryby.

 

no trochę jem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo pewnie i ja tu do Was przyjdę, póki co beztrosko sobie tyję ;) Że też człowiek musi cały czas mieć nad sobą kontrolę, chwilowo nie trenuję i straciłam kontrolę nad jedzeniem, a więc pozwalam sobie na słodycze i podjadanie po 18. I to nie tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, no trochę jestem :mrgreen: ale te produkty co wymieniłem to nie jest na jeden raz. :)

 

 

monmaria, no to tak z piątaka by się przydało złapać, najlepiej obżerać się na noc, tą metodą można 2/3kg tygodniowo nabierać. :smile:

 

-- 12 maja 2013, 21:04 --

 

Niedługo pewnie i ja tu do Was przyjdę, póki co beztrosko sobie tyję ;) Że też człowiek musi cały czas mieć nad sobą kontrolę, chwilowo nie trenuję i straciłam kontrolę nad jedzeniem, a więc pozwalam sobie na słodycze i podjadanie po 18. I to nie tylko.

 

a co trenujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, właśnie w czym problem? podejrzewam, że po pierwsze w braku ruchu, po drugie w moim wieku i tym, że metabolizm mi pełza. No i pewnie w tym, że wystarczy że odpuszczę sobie na tydzień (co u mnie oznacza, że zjem drożdżówkę w ciągu dnia a do kolacji zjem chleb, którego nie jadam) i już mam kg do przodu. Jedyne co mnie ratuje to wreszcie ruszyć tłusty tyłek i coś się zacząć ruszać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, spokojnie, teraz to nie jest na noc, ja jadłem tak:

 

7, 10, 13, 16, 19, 21, 24, 3

 

czyli 8 posiłków dziennie i dopiero wtedy szło 3kg na tydzień ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, w sumie trenuję to słowo, które kojarzy się z poważnym sportem, ja jak jest pogoda to lubię długie wycieczki rowerowe, nordic walking lub bieganie. Tak solidnie, nie po pół godziny. Jak pada lub mi się nie chce to orbitrek w domu. Do tego racjonalne odżywianie i nie ma problemu, gorzej jak się rozleniwię.

Staram się tego cholernie pilnować, bo jak mam coś nie tak z wagą, moja samoocena leci w dół na łeb na szyję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, spokojnie, teraz to nie jest na noc, ja jadłem tak:

 

7, 10, 13, 16, 19, 21, 24, 3

 

czyli 8 posiłków dziennie i dopiero wtedy szło 3kg na tydzień ;)

Tyle, że to jakieś gówno mrożone do mikrofalówki z milionem kalorii :?

Ale komu by się chciało gotować tylko dla siebie. Totalny bezsens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znudzona-ona, metabolizm zwalnia z wiekiem, ale nie aż tak dużo. Są sposoby na przyspieszenie go, przykładowo to jedzenie 5 posiłków dziennie, o którym każdy pewnie słyszał.

 

Ale ruch jest oczywiście niezbędny on tak samo przyspiesza spalanie, bo kilogram tkanki tłuszczowej spala 4 kcal dziennie, a kilogram tkanki mięśniowej – 15. Warto nabierać mięśni ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×