Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka słów o mnie.

 

Aktualna waga ok. 113 kg (nie powiem ile było w najgorszym momencie :twisted:), wzrost 183 cm. Od drugiej połowy grudnia jestem pod kontrolą jednego z ośrodków leczenia otyłości, stosuje ich dietę. Do tej pory udawało mi się zrzucić ok. 2 kg tkanki tłuszczowej na miesiąc.

 

Postanowiłem dołączyć regularną aktywność fizyczną. Przez pierwszy miesiąc będą to 3-4 sesje tygodniowo na siłowni (orbitrek), po godzinie każda. Właśnie mija pierwszy tydzień, na razie wszystko zgodnie z planem :)

 

Od czasu do czasu postaram się napisać o postępach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, oczywiście nie wykluczam dodatkowych spacerów czy wycieczek rowerowych (o ile kupię nowy rower, bo stary padł czyimś łupem), szczególnie, że wreszcie zrobiło się wiosennie!

 

Na pierwszy miesiąc wybrałem orbitrek, bo chcę także podwyższyć kondycję, a z tą jest słabo. Marsz wywołuje u mnie tętno ok. 115/min, na orbitreku ćwiczę z tętnem 125/min. (będę chciał zwiększyć do 130).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy miesiąc wybrałem orbitrek, bo chcę także podwyższyć kondycję, a z tą jest słabo. Marsz wywołuje u mnie tętno ok. 115/min, na orbitreku ćwiczę z tętnem 125/min. (będę chciał zwiększyć do 130).

Rozumiem.

Jak chcesz to mogę Ci polecić fajną książkę gdzie są opisane proste ćwiczenia do robienia w domu na kondycję i zaprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów o mnie.

 

Aktualna waga ok. 113 kg (nie powiem ile było w najgorszym momencie :twisted:), wzrost 183 cm. Od drugiej połowy grudnia jestem pod kontrolą jednego z ośrodków leczenia otyłości, stosuje ich dietę. Do tej pory udawało mi się zrzucić ok. 2 kg tkanki tłuszczowej na miesiąc.

 

Postanowiłem dołączyć regularną aktywność fizyczną. Przez pierwszy miesiąc będą to 3-4 sesje tygodniowo na siłowni (orbitrek), po godzinie każda. Właśnie mija pierwszy tydzień, na razie wszystko zgodnie z planem :)

 

Od czasu do czasu postaram się napisać o postępach.

 

 

Kurde. To jest ktoś podobnych wymiarów do mnie. Chyba powrócę do tego wątku. U mnie 114 kg ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×