Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wielki Problem : ( 16 Lat Nie wytrzymam tego : /


MiczekD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam 16 Lat od kiedy pamiętam byłem wyśmiewany przez społeczeństwo przez to że mam dłuższe włosy że dbam o siebie itd... w tamtym okresie przez całe gimnazjum wyrobiła mi sie depresja nic już mnie nie cieszyło jedynie ze znajomymi jak wypiliśmy to troche humoru odzyskiwałem .. 3 miesiące temu Dziewczyna namówiła mnie na zapalenie "Trawki" -.- Jeden jedyny raz , myślałem że odejde od wszystkich problemów i sie uspokoje ale nie ;/. Po zapaleniu wziełem może z 5 buchów nie wiem czy to dużo czy mało na moją wage 55kg ale po 2-3 minutach po zażyciu idąc zaczełem mieć omamy widziałem tunele itd droga sie wydłużała dziewczyna wpadła w panike nie wiedziała co robić.. gdy weszliśmy do jej domu rodzice laski zadzwonili na pogotowie bo dostałem drgawek i wogole nie kontaktowałem już obudziłem sie w szpitalu zobaczyłem jak mama płacze bo pierwszy raz widziała mnie w takim stanie 2 godziny po odzyskaniu przytomności wypuścili mnie z szpitala (podali mi tam kroplówkę) było wszystko oki Dziękowałem Bogu że wyszedłem z tego cało ... nie na długo po tygodniu obudziłem sie z takimi samymi objawami jak po marihuanie spowolnienie czasu dziwne uczucie miałem też zaburzenia z czuciem w rękach położyłem sie mama kazała mi sie uspokoić po kilku godzinach męczenia myślałem że jak zasne to przejdzie na nastepny dzien obudziłem sie i było jeszcze gorzej przy każdym ruchu nie ważne czy głową czy ręką mdlałem i odzyskiwałem świadomość po 2 sekundach Straszne to było 3 dni pozniej odzyskałem jakoś panowanie i mogłem już wstać od tamtego czasu widze świat bardziej smutno nic mi sie juz nie podoba : (wczoraj wybrałem sie do Psychiatry Pani przepisała mi Asentre boję sie ją wziąć bo mówiła że lęki mogą powrócić :/// jak tak ma moje życie wyglądać szaro bez uczuć to ja dziękuje : ( Naprawde Wszyscy mówią że Marihuana jest Super że kurde jest po niej zarąbiście ale mało kto mówi że może zniszczyć zdrowemu człowiekowi życie. Przed zapaleniem twardo szedłem przez życie a teraz sam nie wiem jak to ocenić mieliście może coś podobnego ?

Zacząć brać asentre czy poczekać może sie polepszy ? Prosze o odpowiedz : (((

 

-- 11 maja 2013, 01:07 --

 

Dodam że Pani do której sie udałem powiedzała ze miałęm FlashBacki ale była zdziwiona że po jednym zapaleniu aż takie szkody ; (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po trawie się dobrze bawią ale zdrowi ludzie, jak masz skłonności nerwicowe to możesz się nakręcić negatywnie i tak pewnie zrobiłeś a teraz to wraca bo sobie o tym przypominasz ;) Na moje jeśli poszedłeś do psychiatry to znaczy, że na prawdę się źle czułeś ale to od Ciebie zależy czy chcesz brać leki czy nie. Jak na razie czujesz się ok to po co brać, poczekaj nie przejmuj się tymi objawami, wmawiaj sobie, że to po trawie i już więcej nie zapalisz może już nigdy Cię to nie dopadnie a nawet jeśli to w rezerwie będziesz miał leki.

 

Mi kiedyś się zrobiło tak słabo, że nie mogłem z łóżka się podnieść, zamazywał mi się obraz, sztywniały mi ręce, jazda w ch..j nie wiedziałem co się dzieje, pogotowie przyjechało dali mi zastrzyk uspokajający i przeszło więc wiem, że to wszystko z nerwów było ale aż mi się nie chciało w to wierzyć. Teraz już wiem, że nerwica może z Tobą zrobić dosłownie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za wasze odpowiedzi : ) sam nieraz myśle że sobie wmawiam to i wyobrażam. Ale to jest dosyć silne uczucie i ma to przewage nademną. Wypowiedzi od was tak jak by mnie podbudowały i mam nadzieje że wyjde niedługo z tego stanu, chodze tylko poddenerwowany tym że ciągle to może wrócić co daje mi ciągłę uczucie spięcia itd. Widocznie środki psychoaktywne takie jak marihuana nie są mi wskazane , jedno piwo mocno na mnie działa więc do konca życia nie rusze nic po za alko na jakiś imprezach : 33 Jeszcze raz dzięki ^ ^ ... Aha dziewczyna nawet nie wiedziała jak to zapalić bo kumpel dał jej za darmo na ""spróbowanie"" i powiedział że jak jej sie spodoba to może u niego kupować. Myslałem że efekt będzie taki że troche mi sie zakręci w głowie tak jak po piwie ale takich efektów sie nie spodziewałem, nigdy nie miałem styczności z narkotykami teraz zobaczyłem jak one działają.. Pozdrawiam : P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary powiem tyle dwie drogi masz:

1. Zrozumiesz ze to leki z nerwicy i przestaniesz się tym zamartwiac, myśleć,itd. Jak nawet bedą jakieś objawy nerwicowe to powiesz sobie to tylko nerwica, zaraz mi przejdzie.

2. Jak nie dasz rady sam zwalczyć leków zostają ci leki. Jak trafione wrócisz do żywych :)

Do tego wszystkiego dorzuc psychologa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×