Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Lilith, witaj. ja sie staram jakos wkupie trzymac :) a u Ciebie co slychac?

Saraid, widzialam sie wczesniej z kumplem doslownie na chwile, bo wiem, ze nie wytrzymalabym sama, bylam o krok od ataku paniki. powiedzialam to mojemu, jak sie juz odezwal ale nie moze tego zrozumiec :( On widzi to tak, ze ledwo wyjechal a ja z innymi sie umawiam. i to mnie najbardziej boli. rodzina w PL a znajomych jak na lekarstwo tutaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, kolorowych snow.

Lilith a planujesz cos? bo ja to bym sie najchetniej zakopala pod koldra i wyla. nawet jesc mi sie nie chce. ale ostro ogladam kabarety heeh macie jakies ulubione?

zmienny, tez slyszalam, ze dosc dobry ale ja np. nie moglabym ogladac, bo sie boje latac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, dlaczego nie poszukasz sobie jakiegoś zajęcia? Na pewno by się coś znalazło czym mógłby się zająć i się nie nudzić

prawda to, w sumie chętnie bym poćwiczył i by z 2 godziny zleciały, ale najedzony jestem więc będę musiał odpuścić dzisiaj, jakoś kompletnie mi z głowy wyleciało że dzisiaj jeszcze nie ćwiczyłem

wiesz jak to jest z nudzeniem się, tak naprawdę nudzimy się nie jak nie mamy pomysłu co robić, tylko jak jakaś niemoc ogarnia i się na nic kompletnie nie ma ochoty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, dobranoc, wyspij sie porzadnie w koncu :)

 

Lilith, dzieki, no skoro nawet po ciezkim wkuwaniu humor jest to dobrze.

 

impermeable, ten caly lot jest bardzo krotki, wszystko to czy sie raczej wokol tego zdarzenia.

 

no i przy okazji masz odpowiedz co robic :) sciagni sobie jakis dobry serial i czas zleci raz dwa wtedy, az chlopak wroci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith. z checia bym sie czegos pouczyla :D co studiujesz? i czego planujesz sie uczyc? origami :D co tam kombinujesz ciekawego? dostalam kiedys kwiat lotosu z origami- pracochlonne jak widac bylo ale prezentuje sie cudnie :) smutno mi, bo moj polecial do PL do nastepnego wtorku a ja jakos kiepsko sobie z tym radze.

zmienny, jeszcze sobie jakis film wkrece :D chociaz ostatnio ogladalam dobry, klimatyczny film, ale nie kazdemu sie spodoba- Kraina Traw. dziwny. i az strach pomyslec, ze takie rzeczy sa gdzies tam na swiecie na porzadku dziennym... z seriali to jakos juz dwa tygodnie nie dodaja moich ulubionych a ja uparciuch jestem i raczej ciezko mi sie przekonac do czegos nowego. ale dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, a to poziom samodyscypliny musi byc jakis :D ja to jestem straszny len, ale odblokowalem sie od jakiegos czasu i juz cos dzialam, nie tylko multimedia i rozrywki. :smile:

 

luk_dig, slyszalem ze koncowka dobra, tylko nie spojluj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×