Skocz do zawartości
Nerwica.com

Benzodiazepiny - Moja walka z uzależnieniem i odstawieniem


gosia hd

Rekomendowane odpowiedzi

Martin ale jesteś dzielny, że wytrzymujesz ! ja na razie wzloty i upadki, ale jesteś dla mnie inspiracją, że już tyle dni jesteś czysty ! mi skacze puls na maxa - do 138 i wiecej, czuję się wtedy jakbym umierała, miałam badania i wszystko ok - powód nerwica. Nie umiem tego opanować i wtedy xanax .. ale walczę -) a Tobie gratuluję z całego serca !! w kontakcie -) pozdrawiam też Wszystkich innych walczących -)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martin ale jesteś dzielny, że wytrzymujesz ! ja na razie wzloty i upadki, ale jesteś dla mnie inspiracją, że już tyle dni jesteś czysty ! mi skacze puls na maxa - do 138 i wiecej, czuję się wtedy jakbym umierała, miałam badania i wszystko ok - powód nerwica. Nie umiem tego opanować i wtedy xanax .. ale walczę -) a Tobie gratuluję z całego serca !! w kontakcie -) pozdrawiam też Wszystkich innych walczących -)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martin ale jesteś dzielny, że wytrzymujesz ! ja na razie wzloty i upadki, ale jesteś dla mnie inspiracją, że już tyle dni jesteś czysty ! mi skacze puls na maxa - do 138 i wiecej, czuję się wtedy jakbym umierała, miałam badania i wszystko ok - powód nerwica. Nie umiem tego opanować i wtedy xanax .. ale walczę -) a Tobie gratuluję z całego serca !! w kontakcie -) pozdrawiam też Wszystkich innych walczących -)

 

Dziękuje Tobie bardzo kochana :P czasami mam chęci rzucić to całe rzucanie benzo i wziasc juz tenj cloranxen :P aby poczuć rozluźnienie i brak tego ciągłego niepokoju :P wczoraj przeżyłem hardcore :P oglądam tv i koles prowadzil program i co jakis czas mowil do telewidzow czyli patrzyl sie na mnie :D poczulem lęk że on się na mnioe patrzy heh ostro ;p ale daje tym lękom swobode czyli nie spinam się czekam aż miną bo niestety trzeba to przecierpiec :) zwiększyłem dziś dawke citabaxu do 30 mg i troche lepiej,czuje tez ze napiecie twarzy,plecow ,szyi juz nie jest takie jak na poczatku.Jest mniejsze a te napiecia nie sa juz caly czas jak wczesniej.Staram sie nie myslec o tych efektach,zajmowac sie czyms,robic pompki,czytac,wychodzic na dwor,spacery,czytam teraz ksiazke "Moja nerwica"-Anna Polender,bardzo ja wszystkim polecam.Dowiedzialem sie tam, wiele ciekawych rzeczy ktore zmieniam w swoim zyciu.Straszne mysli dołujące atakuja ale tez staram sie je wpuszczac i wypuszczac to zauwazylem ze przez to jest ich mniej :) usmiech ,pozytywne mysli,zajecie sie czyms i glowa do gory bo zycie jest piekne choc musimy wycierpiec sie troche ale jest warto :) wlasnie slonko wpada mi przez okno i pojawil sie usmiech :) powodzenia Tobie daisy i reszcie ;)

 

-- 15 mar 2013, 11:51 --

 

A co do tego pulsu to Cie daisy pobiłem :P bo raz miałem częstoskurcz nadkomorowy,mierze puls i myslalem ze sprzet nie dziala jak powinien.Wyswietlilo mi 170 masakra.Od razu szpital na izbe przyjec,kroplowka,dozylnie jakies leki ale nic nie pomaga.W koncu musialem przekimac nocke tam no i w nocy jak sie przebudzilem to juz puls git,mam tak raz na miesiac czasami zadziej .Pomaga drzemka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martin ale jesteś dzielny, że wytrzymujesz ! ja na razie wzloty i upadki, ale jesteś dla mnie inspiracją, że już tyle dni jesteś czysty ! mi skacze puls na maxa - do 138 i wiecej, czuję się wtedy jakbym umierała, miałam badania i wszystko ok - powód nerwica. Nie umiem tego opanować i wtedy xanax .. ale walczę -) a Tobie gratuluję z całego serca !! w kontakcie -) pozdrawiam też Wszystkich innych walczących -)

 

Dziękuje Tobie bardzo kochana :P czasami mam chęci rzucić to całe rzucanie benzo i wziasc juz tenj cloranxen :P aby poczuć rozluźnienie i brak tego ciągłego niepokoju :P wczoraj przeżyłem hardcore :P oglądam tv i koles prowadzil program i co jakis czas mowil do telewidzow czyli patrzyl sie na mnie :D poczulem lęk że on się na mnioe patrzy heh ostro ;p ale daje tym lękom swobode czyli nie spinam się czekam aż miną bo niestety trzeba to przecierpiec :) zwiększyłem dziś dawke citabaxu do 30 mg i troche lepiej,czuje tez ze napiecie twarzy,plecow ,szyi juz nie jest takie jak na poczatku.Jest mniejsze a te napiecia nie sa juz caly czas jak wczesniej.Staram sie nie myslec o tych efektach,zajmowac sie czyms,robic pompki,czytac,wychodzic na dwor,spacery,czytam teraz ksiazke "Moja nerwica"-Anna Polender,bardzo ja wszystkim polecam.Dowiedzialem sie tam, wiele ciekawych rzeczy ktore zmieniam w swoim zyciu.Straszne mysli dołujące atakuja ale tez staram sie je wpuszczac i wypuszczac to zauwazylem ze przez to jest ich mniej :) usmiech ,pozytywne mysli,zajecie sie czyms i glowa do gory bo zycie jest piekne choc musimy wycierpiec sie troche ale jest warto :) wlasnie slonko wpada mi przez okno i pojawil sie usmiech :) powodzenia Tobie daisy i reszcie ;)

 

-- 15 mar 2013, 11:51 --

 

A co do tego pulsu to Cie daisy pobiłem :P bo raz miałem częstoskurcz nadkomorowy,mierze puls i myslalem ze sprzet nie dziala jak powinien.Wyswietlilo mi 170 masakra.Od razu szpital na izbe przyjec,kroplowka,dozylnie jakies leki ale nic nie pomaga.W koncu musialem przekimac nocke tam no i w nocy jak sie przebudzilem to juz puls git,mam tak raz na miesiac czasami zadziej .Pomaga drzemka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie że wpadłam w uzależnienie, biorę benzo od października coraz regularniej. Dodatkowo musze mieć je zawsze przy sobie bo inaczej wpadam w mega panikę.

widzę że łykasz perazin i xanax. Perazin w małych dawkach działa również p/lękowo schodź powoli z xanaxu a szybko dojdziesz do siebie. Będzie dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie że wpadłam w uzależnienie, biorę benzo od października coraz regularniej. Dodatkowo musze mieć je zawsze przy sobie bo inaczej wpadam w mega panikę.

widzę że łykasz perazin i xanax. Perazin w małych dawkach działa również p/lękowo schodź powoli z xanaxu a szybko dojdziesz do siebie. Będzie dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie że wpadłam w uzależnienie, biorę benzo od października coraz regularniej. Dodatkowo musze mieć je zawsze przy sobie bo inaczej wpadam w mega panikę.

widzę że łykasz perazin i xanax. Perazin w małych dawkach działa również p/lękowo schodź powoli z xanaxu a szybko dojdziesz do siebie. Będzie dobrze :D

 

Nie, nieaktualny podpis.

Perazin bralam kilka dni ale strasznie sie czulam i odstawilam. Łykam na zmiane xanax z lexotanem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie że wpadłam w uzależnienie, biorę benzo od października coraz regularniej. Dodatkowo musze mieć je zawsze przy sobie bo inaczej wpadam w mega panikę.

widzę że łykasz perazin i xanax. Perazin w małych dawkach działa również p/lękowo schodź powoli z xanaxu a szybko dojdziesz do siebie. Będzie dobrze :D

 

Nie, nieaktualny podpis.

Perazin bralam kilka dni ale strasznie sie czulam i odstawilam. Łykam na zmiane xanax z lexotanem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj znowu przesadziłam wziełam 3 tabletki(onirex) i wypiłam z 2 piwa popijajac tabletki nim.Dziasiaj niemoge sie na niczym skupic jestem bezsilna sama robie sobie krzywde,boje sie że rano ktoregoś dnia sie nieobudze.W czwartek ide do psyhiatry co mam mu powiedziec niepowiem mu prawdy.

 

mam pytanie czym moge zastapic onirex zeby spac?

 

Przesadzilam uzylam tych tabletek do oduzenia siebie a nie do snu.Teraz czekam za wizyta o psychiatry 19 marca.Lekarz rodzinny strwierdzil ze mam prawdopodobnie nerwice,

 

Pewnie nieaktualne ale ciekawi mnie jak rozwiązałaś ten problem. Zolpidem jest lekiem pierwszego rzutu na bezsenność. Ma on działanie silno amnezyjne, szczególnie po zbyt dużej dawce/zmieszaniu z alkoholem. W wyniku tego zazwyczaj dochodzi do sytuacji, w której się z nim przesadza. Bierze się jedną tabletkę i o ile nie położy się do łóżka to następuje urwanie filmu. Wtedy zazwyczaj je się kolejne tabletki, bo wydaje nam się że nie czujemy działania leku. A rano budzi się taka osoba niczego nie świadoma i dowiaduje się, albo i nie- co robiła. Tak więc nie obwiniaj się, że użyłaś tych tabletek do odurzenia, a nie do snu. Po zjedzeniu tabletki nie jest się wg mnie kompletnie sobą- do głowy przychodzą strasznie dziwne pomysły do głowy. Więc wg mnie to nie Ty się odurzyłaś tylko Twoje drugie "zolpidemowe ja".

 

Przez jak długi czas go brałaś? Jeżeli długo i regularnie to prawdopodobnie będzie ciężko go odstawić- bezsenność z odbicia, rozdrażnienie.

 

Może warto spróbować jakiejś melatoniny, hydroksyzyny- tak jak ktoś tutaj napisał, albo innych ziół, wysiłku przed snem, wietrzenia pokoju itp? Jeżeli to nie pomoże to z benzo masz jeszcze midazolam i estazolam. Bardziej skłaniałbym się do tego drugiego, bo nie działa on amnezyjnie. Ale zolpidem i estazolam to podobne leki i to jak skakanie z gruszki na gruszkę.

 

Ja wybieram się od paru dni na pierwszą wizytę u psychiatry ehh... Dzwonię i same przeszkody- a to lekarz tylko dziecięcy, a to nieaktualny nr ehh... Jutro rano dzwonię do jednego i mam nadzieję na szybką wizytę.

 

Na lęki wspomagałem się przez ok. 3 miesiące doraźnie zomirenem. Działał idealnie, niesamowite jest jaką ten lek przynosi ulgę. Teraz chcę wkońcu zacząć się leczyć- pewnie dostanę SSRI, zobaczymy jak to będzie. Zomirenu zjadłem łącznie tylko z 6mg. Wiem, że istnieje ryzyko uzależnienia, jednak liczę że będę używał benzo z rozsądkiem. Jak będzie- czas pokaże. Dzięki tej krótkiej przygodzie z zomirenem zobaczyłem że można żyć bez lęku i nie zamierzam z tego rezygnować. Chcę się leczyć SSRI, ale też wspomagać doraźnie benzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×