Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem już koło kogo nie mogę siedzieć na kolejnym zlocie.

Wiem też, koło kogo MUSZĘ siedzieć!

no kogo kogo?

ale zdecyduj się, na które mam odpowiedzieć, bo mogę tylko na jedno

poprawiam cie.brod smrod i ubostwo przypisuje krajom slowianskim i wschodowi.czyli polsce,rosji,ukrainie,bialorusi,rumunii,bulgarii i chinom.te kraje nie maja nic oprocz obywateli ktorzy maja sperme w czaszce zamiast rozumu.

ale bez tych tanich pracowników z owych krajów w Europie zachodniej nie miałby kto pracować w fabrykach, barach na budowach.

Człowieku po paru dniach pobytu na obczyźnie rozumy wszystkie pozjadałeś obecni Anglicy wcale nie są mądrzejsi od Polaków po prostu w ich gospodarce zanim się urodzili było 10 razy więcej pieniędzy w obrocie niż np w Polsce i to jest główna różnica.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, A jak to co piszesz o Chinach ma się do tego:

.

brod smrod i ubostwo przypisuje krajom slowianskim i wschodowi.czyli polsce,.........

to proste jak swinski ogon.w polsce jest brod smrod i ubustwo i bledy ortograficzne,polska lezy na wschodzie,polska jest krajem slowianskim.w polsce panuje podobnie kanibalistyczny system co w chinach.tyle tylko ze niema u nas obozow pracy,kulki w leb i dawcow narzadow wylapywahych przez prawo.u nas zamiast zastrzeliwywac zameczaja na smierc pod pozorem ofiarnej pomocy,opieki i leczenia.w UK jest opieka medyczne z uwagi na to ze jest to duzo bogatszy kraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, A jak to co piszesz o Chinach ma się do tego:

.

brod smrod i ubostwo przypisuje krajom slowianskim i wschodowi.czyli polsce,.........

to proste jak swinski ogon.w polsce jest brod smrod i ubustwo i bledy ortograficzne,polska lezy na wschodzie,polska jest krajem slowianskim.w polsce panuje podobnie kanibalistyczny system co w chinach.tyle tylko ze niema u nas obozow pracy,kulki w leb i dawcow narzadow wylapywahych przez prawo.u nas zamiast zastrzeliwywac zameczaja na smierc pod pozorem ofiarnej pomocy,opieki i leczenia.w UK jest opieka medyczne z uwagi na to ze jest to duzo bogatszy kraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy w UK jest taka wspaniała opieka medyczna słyszałem opowieści o ludziach poważnie chorych którym brytyjscy lekarze przypisywali paracetamol, bo oni na wszystko paracetamol przypisują z zasady. Natomiast na pewno opłaca się tam być lekarzem w jeden weekend lekarz tam zarobi więcej niż w miesiąc w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy w UK jest taka wspaniała opieka medyczna słyszałem opowieści o ludziach poważnie chorych którym brytyjscy lekarze przypisywali paracetamol, bo oni na wszystko paracetamol przypisują z zasady. Natomiast na pewno opłaca się tam być lekarzem w jeden weekend lekarz tam zarobi więcej niż w miesiąc w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, to jak to wytlumaczysz ze wszyscy sobie bardzo chwala opieke medyczna i wogole wystroj wnetrz w instytucjach typu dom opieki,dom pomocy spolecznej,zaklad opiekunczo leczniczy.w polsce w tego typu zakladach daje wiecej psychotropow niz jest jedzenia na talerzu zeby oszczedzic nawet na tych odpadkach.pacjent spi to nie je i nie przeszkadza przeruganemu personelowi,umrze we snie i nikt za to nie beknie-w szpitalu to przeciez smierc naturalna,nie morderstwo czy razace zaniedbanie.ZYYYYYYYYYYYYYCIE CUUUUUUUUUUUUUDEM JEST

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, to jak to wytlumaczysz ze wszyscy sobie bardzo chwala opieke medyczna i wogole wystroj wnetrz w instytucjach typu dom opieki,dom pomocy spolecznej,zaklad opiekunczo leczniczy.w polsce w tego typu zakladach daje wiecej psychotropow niz jest jedzenia na talerzu zeby oszczedzic nawet na tych odpadkach.pacjent spi to nie je i nie przeszkadza przeruganemu personelowi,umrze we snie i nikt za to nie beknie-w szpitalu to przeciez smierc naturalna,nie morderstwo czy razace zaniedbanie.ZYYYYYYYYYYYYYCIE CUUUUUUUUUUUUUDEM JEST

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, popraw mnie, jeśli się mylę, ale odniosłam wrażenie, że brud, smród i ubóstwo przypisujesz narodowościom innego koloru skóry, niż biała....? :?

 

-- 16 mar 2013, 18:57 --

 

Wiem już koło kogo nie mogę siedzieć na kolejnym zlocie.

Wiem też, koło kogo MUSZĘ siedzieć!

no kogo kogo?

ale zdecyduj się, na które mam odpowiedzieć, bo mogę tylko na jedno

A już nie ważne w sumie, nie będe się w kółko dopytywał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, popraw mnie, jeśli się mylę, ale odniosłam wrażenie, że brud, smród i ubóstwo przypisujesz narodowościom innego koloru skóry, niż biała....? :?

 

-- 16 mar 2013, 18:57 --

 

Wiem już koło kogo nie mogę siedzieć na kolejnym zlocie.

Wiem też, koło kogo MUSZĘ siedzieć!

no kogo kogo?

ale zdecyduj się, na które mam odpowiedzieć, bo mogę tylko na jedno

A już nie ważne w sumie, nie będe się w kółko dopytywał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×