Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

to ze niedługo bede juz na staz chodzic aaaaaaaaajejku jak sie ciesze juz niemoge sie doczekac

 

-- 09 sty 2013, 17:40 --

 

przyszedl mi dzis e-papieros,juhu

moj mąż pali go i jestem bardzo zadowolona bo kupuje olejki na allegro i ile taniej wychodzi i w domu niesmierdzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, po dłuższym czasie nie daję rady już normalnie funkcjonować, z dnia nadzień wszystko upada coraz niżej. Przekraczam powoli tą cienką granicę. Próbowałem zasięgnąć pomocy na tym śmiesznym forum ale i to mi nic nie dało. Myślę że jeszcze w tym miesiącu będzie po krzyku i wkońcu skończę z sobą, szkoda mi jedynie mamy ale może kiedyś mi wybaczy ...

 

 

Pozdrawiam tych którzy przeszli przez piekło i są szczęśliwi, mnie to nie spotkało. Najwyraźniej jestem inny od innych ludzi jednak potrafiłem to zręcznie kamuflować. Nie zasługuję na to by żyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dogomaniaczka, ależ się cieszę z Twoich postępów...wierzę, że będzie coraz lepiej :!:

 

 

Cieszę się, że w normalny sposób udało mi się wywiązać z obietnicy. Dwa dni dyżurowałam u Syna w mieszkaniu - udałam się tam sama, czułam się prawie dobrze, prawie już potrafię panować nad lękami :mhm::yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zafundowałam sobie telefon.Stary sprzedam.Przy okazji nie chce ktoś kupić Sony Ericsona xperia :D

Jeszcze nową myszkę bo moja którą mialam ponad 3 lata a była jeszcze starsza już się prawie rozkraczyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maska451, nie myśl o żadnym końcu, tylko zasuwaj do lekarza. Tu nikt Cie nie wyleczy, możemy Ci tylko towarzystwa dotrzymywać i wspierać, jak już zaczniesz walczyć o powrót do żywych.

Połowa z nas była na samym dnie, albo i niżej, ale udało się wypłynąć na powierzchnię.

Nie wstydź się, w cywilizowanych krajach 90% ludzi chodzi do psychoanalityków i nikt ich za to nie wiesza.

Życie przed Tobą, nie marnuj czasu na zastanawianie się co robić. Tylko się mocniej wkręcisz. Powodzenia!

 

-- 09 sty 2013, 20:17 --

 

kasiątko, ja na Gumtree wrzuciłam anonsa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe i mam się wypłakać lekarzowi jaki to ja jestem biedny i nieszczęśliwy a on mi przypisze jakieś psychotropy po których będe musiał chodzić naćpany żeby czuć się lepiej? :D:D

Całe życie radzę sobie z tym sam i sam muszę z tego wyjść. Jeśli zwariuję to trudno, jednego świra mniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×