Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, zorientowałam się w tym temacie trochę,bo dla mnie to nie do pomyślenia.Poza tym dziwne stół tak ustroić,żeby butelki sobie chwilę postały?to bezsensu.

A potem trafiłam na wiarygodne źródło,które mówi że to była WSPÓLNA wigilia dla chętnych mieszkańców.A nie darmowa wyżerka:

http://natemat.pl/43949,film-z-wigilii-w-radomiu-robi-furore-i-dzieli-internautow-chytra-baba-czy-nasmiewanie-sie-z-biedy-waszym-zdaniem

 

-- 20 gru 2012, 10:56 --

 

monk.2000, też Ci się to skojarzyło z takim prymitywizmem?

Ale najbardziej rozwalają mnie ludzie którzy tłumaczą zachłanność biedą.Gdzie oni tam widzą biednych?

Raczej tych którzy mają za dobrze w dupie i chcą więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absinthe, dziwna wigilia gdzie nie mozna usiasc przy stole bo nie ma na czym i nie ma czym jesc. Zauwaz, ze nie bylo potraw tylko gotowe produkty. No i wiarygodnych zrodel jest wiecej :D Przed chwila poszukalam i trafilam na to gdzie wnioski sa identyczne z moimi http://natemat.pl/43965,film-z-wigilii-w-radomiu-znika-z-youtube-nie-spodziewalem-sie-tylu-negatywnych-opinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, czepiasz się śmiesznych szczegółów.Były potrawy,i to gorące,rozlewane do talerzyków.Akurat w tym artykule o tym nie ma,ale są też inne w których o tym jest.

Nie dogadamy się bo,Ty masz swoje zdanie i ja mam swoje zdanie.A to że są wnioski podobne do Twoich zbytnio mnie nie dziwi ;) rzadko się zdarza żeby w jakiejś sprawie wszyscy byli jednego zdania ;)

 

-- 20 gru 2012, 11:08 --

 

Saiga, wiesz,tu nie chodzi o butelki zbysia,tylko ludzkie zachowanie

monk.2000, tak grałam,ale tymczasowo sobie odpuściłam,bo nauka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, haha... :D ja chętnie bym dzień laby sobie zrobiła... ale po wczorajszym dniu to niewskazane... bo burdet w mieszkaniu, zlew pełen garów... i mnie juz nerw na to łapie bo nie lubie takiego stanu rzeczy ;) Ale jak mozesz to jak najbardziej proponuje sobie taki dzień zrobić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, :mrgreen:

ja się przyznam że nie umyłam i to mnie wkurza... ale cały dzień była ujemna temperatura... a w takiej już raz myłam i nie polecam ;) Moze jutro będzie odwilż :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×