Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, to świnki może siostra przygarnąć , ale krówkę to zjemy :D chyba , że do krowy też ma siostra inne plany :D

Saiga, takie są baby :?:P

LilaWolken, nie słuchaj mojej siostry :D ona nie wie co mówi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, W klubie powiedzieli mi " damy panu dwie świnie i dwie krowy " a ja na to " dobra biorę dwie świnie , ale krowę już jedną mam w domu , więc dwie mi niepotrzebne , wezmę jedną " :P to dobrze , że zjemy tą krówkę , bo mam już szynszyla , kiedyś może będzie lew i powoli robi się w domu jakiś folwark zwierzęcy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Ale ja mimo wszystko lubię siostrę glaszcze.gif chociaż nie zawsze bije.gif

Mówiłem przecież siostrze , że umiem tresować lwy :D na discovery się tego nauczyłem , więc to my za jakiś czas zjemy tego lwa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, no właśnie, nie zawsze, brat to mi lubi dogadywać :P ale nie szkodzi, jak ja krowa i to brat osioł :P A osła lwe prędzej zje :P jestem ciekawa jak się tresuje lwy? "Lwie, siad!" "Podaj łapę" "Lew zdechł" ? :D

 

-- 19 gru 2012, 17:37 --

 

Foch jest tak staromodną bronią....

To nie foch to... eee.... no .. ten...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, krówki też są fajne , nie wiem dlaczego siostra ma takie zdanie o krowach :P jak nie dostanie biedaczek biczem , to my będziemy dopiero biedni , bo z pokoju będziemy się bali wyjść :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitu, po za tym, żem troche chora to dobrze :P A Twoje?

Tomcio Nerwica, ale osiołki są lepsze, takie kochane, o: http://img1.cokupicstatic.pl/c_big9102887.jpg cały brat :D a krowy są wstrętne :P dlatego ja sądzę, ze lew to zły pomysł, bo nawet żaden tam bicz go nie powstrzyma, zje go i tyle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, To oczywiste że to był foch. :mrgreen:

A teraz pozwalam strzelić focha za to że wypomniałem focha.

Fochcepcja :shock: ?

 

 

Wiecie że gdyby osiołkowi wystawili diagnoze,to wypadłoby że jest dystymikiem :mrgreen: ?

 

Co do krów - milka nie powinna nazywać się milka,gdy prosisz o to powinno się powiedzieć - proszę czekolade z jagodowym bykiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitu, Cześć , póki co wszystko w porządku , a u ciebie ? ;)

Snejana, Jak nie krowa , to może żmija ? :P lew z takim rodzeństwem długo nie wytrzyma i będzie błagał o bilet do Safari :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę czekolade z jagodowym bykiem

:lol::lol::lol:

girl anachronism, zawstydziłaś właśnie moje lenistwo :D

Tomcio Nerwica, żmija lepsza, przynamniej chuda :D :D ej a może go w tym Safari nauczyli gotować?? wtedy mógłby zostać :P chociaz pewnie nawet za dopłatą by z nami nie wytrzymał :P

Pitu, co to znaczy, zawieszony w twórczości? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Chuda to się zgadza , ale przede wszystkim ten jad :P nauczy się gotować i skoro ma cztery łapy , to szybko powinno mój pójść z myciem podłogi :P jak będzie się buntował , to zamkniemy go w piwnicy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, krowa nosi w sobie mleko więc z dwojga złego wolę jad :P

zaczynam lubić tego lwa! o, z piwnicy ne wylezie więc może być, albo oddamy sąsiadowi, powie się, że to w prezencie od nas kotek na swięta, tylko trochę przerośnięty :P sąsiad troche ślepawy to akurat będzie mu ten lew robił za psa przewodnika :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Ja mam go zamiar zabrać na polowanie kur :P ale żeby sąsiadowi nie zachciało się z tym psem przewodnikiem wyjść do sklepu :P my tu tak siostra piszemy o tych zwierzętach publicznie na forum , tylko czekać aż się obrońcy praw zwierząt odezwą :P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×