Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, Tak o Safari :105: był plan żeby pojechać tam na święta , ale te karpie tak podrożały w tym roku , że mi na bilet nie starczyło :P a tak spędza święta w domu i znów będzie siostra we mnie bombkami rzucać :-|:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, brat, żadnymi bombkami nie rzucam, co ja jestem terrorysta? rok temu to brat wpadł pijany na choinke i najwyraźniej tak to zapamiętał :P na safari nie ma sensu jechać, na święta powinien być śnieg :mrgreen:

Absinthe, to pokazuje jakie masz przepisy :P coś wybierzemy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, No dobra z tymi bombkami to może ma siostra racje , ale za to dobrze pamiętam siostrę stojącą nade mną z wałkiem i słowa " miałeś nie chlać , jak ci wałkiem przypier**le " :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, brat ze mnie nie robi potwora, to na pewno tak nie wyglądało :P W święta staram się być miła :roll: no chyba, że mi ktoś rozje.... choinke to się czasem uniosę gniewem :P

 

-- 20 gru 2012, 19:29 --

 

Absinthe, ej podoba mi się to Twoje :D takie nie cudaczne, właśnie tak jak chciałam :D ciekawe, czy mi wyjdą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, no brat już wie, czym to grozi więc niech brat lepiej grzeczny będzie następnym razem, bo przypadkowałam i mam większy wałek, więc może się na paru siniakach nie skończyć :P albo lepiej, jak brat choinkę przewróci, to tą choinką dostanie :P

 

-- 20 gru 2012, 19:38 --

 

Absinthe, jak mnie w ogole cokolwiek wyjdzie i nie będzie się to ruszać tudzież gadać i pragnąć przejąć władzę nad światem to będzie ok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, W tym roku będę grzeczny :angel: jak pójdę pić do sąsiada , to powiem mu żeby drzwi i okna pozamykał :P z powrotem będzie gorzej , ale albo zostanę u sąsiada to wytrzeżwienia albo jak wrócę do domu , to będe się trzymał ściany żeby niczego nie potrącić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, o nie, to brat też idzie do sąsiada? bo on był tu rano i mnie zapraszał do siebie, myślalam, ze tylko mnie, na zupki gerber, nalewkę przy świecach i rozmowy o 1939 :( a taka szalona noc się szykowała :roll:

 

-- 20 gru 2012, 19:50 --

 

Absinthe, dobra, jak by co to szukaj już dla mnie mieszkania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×