Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

szczypiorek86, spokojnie,nie szukam u nikogo sympatii na siłę.

Ale dzięki.

dominika92, do samotności da się przywyknąć...nie od razu, ale z czasem choć częściowo da się ten fakt zaakceptować.

Candy14, dzięki.

 

 

Co do bycia silnym...wypadałoby być..

Ale jesteśmy tylko ludźmi,nie cyborgami,czy robotami które tylko idą do przodu niczym "bezduszna machina"

Co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, rozumiem, że w domu rodziców czujesz się bezpiecznie, ale uwierz mi, że ta młoda osoba, którą znam, po pobycie w ośrodku/teraz ma ponad 30 lat i 2 dzieci/ wróciła bardzo odmieniona, z innym podejściem do siebie i życia. Rodzice jej też przeszli terapię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakiś tydzień temu nawiązałem kontakt z pewną dziewczyną na innym forum, no i trochę pisaliśmy a potem na weekend poszła do rodziców i jak wróciła to napisała że pisze po raz ostatni, że ma coraz mniej sił do życia i ogólnie w taki sposób sugerujący samobójstwo. Wcześniej pisała w zupełnie normalny sposób. No i nie wiem czy sobie zrobiła jakąś krzywdę czy może chwilowo znikła, czy to jakaś dziwna wymówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam z siostrą, szwagrem i ich 3 dzieci. Ale czuję się strasznie samotna. W domu zero zrozumienia. Nikt nie wie co czuję co przeżywam. Dla nich to ja wymyślam. Przyjaciele - są, ale jak każdy mają swoje życie. Jedynym moim kontaktem ze światem jest internet i telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagaduję ludzi w necie, spotykam się z ludźmi w realu, staram się podtrzymywać stare znajomości.

I co mi to daje?

Gówno.

Męczy mnie kontakt z ludźmi, nudzą puste rozmowy, a najbardziej nudzę sama siebie w kontaktach z innymi.

 

I co ja mam zrobić? Nie chcę być sama...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hobby,zainteresowania? Dla mnie to przynajmniej nieprawda,bywam na forach tematycznych związanych z moimi hobby i nic....

To są inni ludzie,w większości normalni z którymi nie potrafię rozmawiać.

Także na forach gdzie są osoby w moim wieku,nie jestem w stanie się dopasować.

 

Nie zawsze tak jest,ale pasje nie zawsze "zapewni" towarzystwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×