Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica, Proszę Cię jak Mi pokażesz papier ,że to jest bezpieczne to nie ma problemu. Bądzmy dorosli każdy z nas ma duże małe problemy a jeśli wspólnie będziemy sobie pomagać to zapewniam Ciebie ,że nikt nie będzie miał do nikgo pretensji. Czy Ja hejtuję ? kompletnie nie wiem co to oznacza. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig, Problem widzę w tym , że bardzą podobną energię otrzymałem i przepłaciłem to depresją , nie muszę Ci tłumaczyć że to pociągneło za sobą swoje konsekwencje w postaci utraty czegos bezcennego. Zazdroszczę Wam ,że wy umiecie się tym cieszyć. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, dzieki i vice versa :D

Snejana, Gdybym był dobrym bratem , to pozwoliłbym siostrze znależć jakiegoś księcia i odejść :D ale , że jestem złym bratem to nie mogę tego zrobić , bo obiad sam się nie ugotuje :mrgreen:

Pitu, Po to tu jesteśmy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, ja mam odwrotnie nie lubie pracować, czy to sie uczyć w nocy. juz zapisałem sobie rozwiązanie problemu i jutro sie zabiore.

 

Tomcio Nerwica, najlepiej takiego księcia bez nóg, zeby nie uciekł od Twojej siostry ; Pitu, tak czasami bywa, mam nadzieje, ze odzyskasz to co utraciles.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, najlepiej takiego księcia bez nóg, zeby nie uciekł od Twojej siostry ;

aż taka zła jestem? :evil::evil::evil:

 

-- 08 lis 2012, 01:37 --

 

luk_dig, ja za to w ciągu dnia mam przypływ lenistwa i senności a w nocy to mogę całą ksiażke przeczytam i dom posprzątać, :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, ale siostra o mnie dba aż mi się głupi zrobiło , że ostatnio tuńczyka nie posprzątałem :mrgreen:

luk_dig, A niech ucieka , przynajmniej jak siostra będzie gotować , to będzie więcej dla mnie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×