Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Villain, no to nie wyładniała. Bo 'wyładniec' to mi się kojarzy, że wcześniej to ktoś brzydki był. ala -> "wyrobiłaś się"

Czyli była ładna, a jest śliczna.

 

Dobra bo za dużo jej słodzimy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, W sumie gra już rok w Hiszpanii , to może się coś tam nauczy , bo wie siostra chciałem się go zapytać jak wykonać long pass :D

Villain, Zgódż się , no zgódż :D

Snejana, ja do dopiero jestem gruba na twarzy, zresztą nie tylko tam. ale z twarzy chciałabym zrzucić...

Kobiety to zawsze przesadzają :D tylko one widzą w sobie te niedoskonałości , bo nikt inny jakoś tego nie zauważa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, aaaa. cukru brak? hehehehe dobre :mrgreen: To w czym bym topiła smutki ? :P To nie dla mnie... Liczę na masaże twarzy, że mi pomogą. Na zajęciach (zabiegach kosmetycznych) cały czas teraz się masujemy. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, rok? chyba ze 2 lub 3 :P long pass? ale chyba w fifie? :D

niech go brat spyta czy tak brata nauczy:

[videoyoutube=HIp4M31R9pw][/videoyoutube]

 

:D

 

-- 08 lis 2012, 03:07 --

 

Snejana, aaaa. cukru brak? hehehehe dobre :mrgreen: To w czym bym topiła smutki ? :P To nie dla mnie... Liczę na masaże twarzy, że mi pomogą. Na zajęciach (zabiegach kosmetycznych) cały czas teraz się masujemy. 8)

 

a mogę raz wpaść na taki masaż? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, jasne. Wpadaj. Na razie robię darmowy. :mrgreen: A zaliczyłam masażyk, popełniłam tylko jeden błąd, teraz już robię to jak eskpert. 8) Ludzie mi zasypiają ^^ A jak to mnie satysfakcjonuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, mmm robisz ludziom dobrze na twarz :lol: to rzeczywiscie musi byc dobre, bo jakby sie nad tym zastanowić to pobudza krążenie krwi ;) a moja krew to ostatnio w ogole nie krąży XD

Villain, a inwalidów trzeba szanowac i liczyć sie z ich zdaniemm

kurcze powinnam iść spać a nawet mi sie ruszyć nie chce xD

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Bardziej mnie śmieszy jego zachowanie po tym jak mu się udało :mrgreen: ale też się tego nauczę ,tylko w fifie nikt nie żuje gumy :?

Monar, Ahh jak dobrze , że nie jestem kobietą :mrgreen: bo nie widzę nic przynajmniej :D

 

-- 08 lis 2012, 04:14 --

 

Villain, Ale zobacz jak cie ładnie proszę :D

 

-- 08 lis 2012, 04:15 --

 

Dobra uciekam bo rano trzeba wstać :D Dobranoc :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, no ja wolałabym być facetem. :105::mrgreen:

Snejana, no robię dobrze na twarzy i to za darmo... tego jeszcze nie było. :D

 

-- 08 lis 2012, 03:21 --

 

Tomcio Nerwica, papa :* opłaca się kłasc ? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech to szlag nie mam żadnych spodenek. a muszę załozyc legginsy i krótkie spodenki, bo a) spodni długich nie posiadam bo b) nie mam tuniki długiej, a w samych legginsach nie pojde bo a) mam okres bo b) prześwitują bo c) mam za tłusty tyłek

i co tu robic ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, no dokładnie... lepiej być facetem... my kobiety a to okres, a to brak okresu i i tak nas zawsze coś boli. a jak nie boli to syf na twarzy. :mrgreen: ale faceci też mają syfy całe szczęście. :smile::lol::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×