Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, nie mam ani jednej pary spodni. Nienawidzę spodni. Nienawidzę, ograniczają ruchy. Legginsy wygodniejsze, przylegają, ale się można normalnie ruszać. ;) Zawsze noszę tylko legginsy czy to jesień, czy to zima... Na zimę to te ocieplane, a na razie to te letnie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, zmieniamy płeć? :D :D

 

-- 08 lis 2012, 03:27 --

 

Monar, ja lubie skinny jeans czy jak sie na to mówi, to juz jedyna rzecz ktora mnie łaczy ze słowem 'skinny' :D legginsy tez są spoko, ostatnio mam fazę na spodnice, ale za zimno już jest :evil:

 

-- 08 lis 2012, 03:29 --

 

Chyba ja też idę spać, mam jutro wykład, który trwa 3,5 godziny, z przerwą 5 minutową :shock: jak przeżyję to już poleci :lol:

:papa::papa: dobranoc laski :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, ja tam całe życie, w 4 pory roku chodzę w spódniczkach, tunikach, sukienkach i legginsach czy rajstopach. Już wiem dlaczego zawsze ludzie mnie mierzą na ulicy. :mrgreen::mrgreen::lol:

 

Kurcze z chęcią bym zmieniła pleć, serio :lol: Ale mnie nie stac... No chyba, że jest dofinansowanie z Unii czy może z NFZ?? :D

 

-- 08 lis 2012, 03:30 --

 

papapapa :papa: zostawiasz mnie :(:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, wystarczy tylko wyjechac gdziess na karaiby. tam zawsze cieplo, ludziom nie jest potrzebne wiele do życia i sa zadowoleni. a Ozil dobrze widzi w niocy o spokojnie trafi do Twojej piwnicy.

 

-- 08 lis 2012, 23:51 --

 

Snejana, wystarczy tylko wyjechac gdziess na karaiby. tam zawsze cieplo, ludziom nie jest potrzebne wiele do życia i sa zadowoleni. a Ozil dobrze widzi w niocy o spokojnie trafi do Twojej piwnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×