Skocz do zawartości
Nerwica.com

Poważne PROBLEMY!


Hamer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

To tak na imię mam Tomek i mam 21 lat. Aktualnie studiuję.

W ostatnich latach pojawiły się u mnie bardzo poważne problemy.

od jakiś 4 lat siędzę ciągle w domu, nie mam praktycznie żadnych kolegów/koleżanek z którymi mógłbym wyjść gdzieś na jakąś impreze :(. Ogólnie jestem bardzo nieśmiały niewiem jak złapać kontakt z nowymi ludzmi. Ciężko przychodzi mi także rozmowa z ludzmi; gdy stoimy w grupie i rozmawiamy to mi zazwyczaj brakuje tematów do rozmowy praktycznie wogle się wtedy nie odzywam gdyż niewiem co mam gadać(brak tematów do rozmowy) :(. Problem mam także ze znalezieniem dziewczyny(dodam że jescze nigdy z żadną nie chodziłem) gdy jakaś mi się podoba i chce do niej podejść pogadać zaprosić na jakąś kawę to zaraz w główie roji mi się mnóstwo myśli o czym ja z nią będe gadał, jak podejde do niej to co mam jej powiedzieć:( . Niewiem dlaczego ale odczówam jakiś lęk przed dziewczynami poprostu boję się do nich podejść i pogadać.

W ostatnich mięsiącach zaczęło mi to bardzo dokuczać niewiem co mam ze sobą zrobić :( rodzice ciągle się z zemnie śmieją że cały czas siedzę w domu i że jescze nie miałem żadnej dziewczyny a mam już 21 lat :(. Poprostu bardzo bym chciał wyjść zo domu ale mam jakieś dziwne uczycie jakiś lęk, strach. Nie wiem co z tym problemem zrobić aż odechciewa mi się żyć :( z dnia na dzień jest coraz gorzej :(

Będe bardzo wdzięczny za wszelkie porady co mógłbym z tym zrobić.

Dziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hamer, może jesteś tylko bardzo nieśmiały.

 

Niech rodzice myślą i mówią co chcą. jesteś jeszcze młody i na wszystko przyjdzie czas.

Nie ulegaj presji otoczenia i sam na siebie nie ciśnij i nie martw się, o czym mówić z kolegami czy z dziewczyną.

Każdy jest inny. Ty jesteś taki. Zaakceptuj siebie takim, jaki jesteś :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×