Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie wiem co mi jest :(


beta_magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Pisalam ostatnio ze nic nie czuje, ze nie mam uczuc, ze nie potrafie odczuwac radosci ani smutku, ze ciagle chodze zmayslona... No i to minelo. Wyzdrowialam. Ale.. niestety.. znowu zachorowalam.. zaczelo sie od tego ze zabolalaly mnie studia, ze tyle lat zawalilam, potem ze kase na nie wydalam, potem zaczelam sie martwic o rodzicow ze cos im sie stanie.. I znowu zachorowalam. Znowu poczulam ze wszystkich stracilam, ze cos sie porobilo z moimi uczuciami. Tetraz w zasadzie nie wiem co mi jest :( Nie jest za bardzo tak jak dawniej, tak jak bylam zdrowa. Nie jestem nerwowa tak jak przy ostatniej chorobie.. Jestem wrecz za spokojna.. Nie wiem co mi jest.. Ale znowu cos mi sie z uczuciami porobilo :( I jeszcze mam wrazenie, nie wiem jak to powiedziec, ze wszystko jest jakies odrealnione.. np jak jezdza samochody.. to ten odglos wydaje mi sie jakis dziwny, taki inny, no nie wiem jak to powiedziec ale jest jakby taki nierealny.. a moze mi sie wydaje?

I mam pytanie co mi tym razem jest? Znowu zaburzenia schizotypowe? Ile to jeszcze bedzie trwalo? Dlaczego znowu ja :( Prosze o pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×