Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kobieta w związku


Rekomendowane odpowiedzi

Pituś, dla mnie to żenada tak wchodzić w czyjs zwiazek, tym bardziej ze sie nie zna drugiej osoby, bo wzykle rozmowki to tylko daja mizerny efekt zapatrzenia. Natomiast pytanie czy nawet gdybys wszedl i rozwalil ten zwiazek chcialbys byc z kobieta ktora mowi ze kocha innego a leci przy pierwszej sposobnosci do Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do was warto walczyć i rozbić związek jednocześnie zabiegając o względy kobiety którą jest w związku ? Czy związek polega na miłości i się nie wpierdalać .... ?

Nie warto ,skoro są w związku to chyba nie za pokutę tylko łaczy ich miłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agusiaww, Bardzie przemawia do mnie cytat pod Twoją wypowiedzią jak , że słuszną :)

oczywiscie mnie tez przekonuje, ale to nie znaczy ze w zyciu jest wszystko dozwolone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kotku em, my mężczyźni nie zdradzamy! Kochamy swoje kobiety, ha! :) :yeah:

 

Tylko trzeba sobie ten seks urozmaicać w związku... I przede wszystkim lubić go - to najsampierw, że staropolszczyzną pojadę. ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

którego? :lol:

 

W obecnych czasach, to lepiej kochać tego "jedynego", bo nie wiadomo, kiedy przyjdą po nas koledzy z karabinami, żeby poznać nasze wyznanie wiary. :(

 

A tak po prawdzie, to szanuję Amora i czasem Erosa. No może trochę bardziej Erosa (i częściej!). ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, że to jeden pan, odebrałem wykształcenie podstawowe. :) W zależności od nastroju, optuję jednak za jedną bądź drugą nazwą. Proszę nie używać brzydkich słów, bo jestem młody, umysł mam chłonny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×