Skocz do zawartości
Nerwica.com

Idealny facet wg. was kobiety?


Gość Unikalny

Rekomendowane odpowiedzi

Chce po prostu wiedzieć, może ktoś kto napiszę sprecyzuje Sobie przy okazji kogo tak naprawdę szuka? ; )

 

Tak doskonale wiem, że każda będzie inna wizja, to jest fajne, bo jakby każda miała taki sam to tylko jeden post by wystarczył od jednej kobiety ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

depresyjny21lat, IMHO rzadko którego faceta stać, żeby zaakceptować takie "nietypowe" układy :P często czują się pozbawieni męskości, jakby wykastrowani, że kobieta jest w jakiejś dziedzinie "lepsza" od nich. No nie wiem, że ma lepszy wóz, więcej zarabia, albo jest całkowicie niezależna. Nie każdy facet potrafi to unieść. To mi dopiero imponuje.

 

@Candy mój tez mnie obdarowuje.. ale to ja go rozpieszczam prezentami :P wiem, ze na pewne rzeczy beze mnie nigdy nie mógłby sobie pozwolić. Sprawienie takiej radości -bezcenne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że lepszy taki, który ma co miesiąc 2500 zł niż taki, który ma 1500 zł, a pod względem wyglądu i charakteru są podobni. Zwłaszcza w gównianych czasach. I nie ma się o co złościć, takie jest odwieczne prawo natury. Kobieta, która zarabia tyle, że może sama się utrzymać, a w obecnych czasach taki stan rzeczy nie zalicza się do kategorii 'trudne do wykonania", może żyć samotnie, wszak nie brakuje im niczego, a mężczyznę na przygodny seks znajdą o wiele łatwiej niż my, co łatwo udowodnić stosunkiem ilości męskich i żeńskich prostytutek.

 

Biorąc pod uwagę powyższe i jeszcze kilka innych spraw, nie ma sensu przejmować się jaki jest ten ideał i czy jest sens do niego dążyć, flaki z siebie wyrwiesz, kobiety nie zrozumiesz, a na koniec ona i tak kopnie cię w dupę :twisted:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba każdy lubi dostawać niespodzianki.

 

ja wole robic.. sprawia mi to straszna frajde :D

 

Kobieta, która zarabia tyle, że może sama się utrzymać, a w obecnych czasach taki stan rzeczy nie zalicza się do kategorii 'trudne do wykonania", więcej kobiet może żyć samotnie, wszak nie brakuje im niczego

Tylko po co? Fajnie samemu ale lepiej we dwojke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobieta, która zarabia tyle, że może sama się utrzymać, a w obecnych czasach taki stan rzeczy nie zalicza się do kategorii 'trudne do wykonania", może żyć samotnie, wszak nie brakuje im niczego, a mężczyznę na przygodny seks znajdą o wiele łatwiej niż my, co łatwo udowodnić stosunkiem ilości męskich i żeńskich prostytutek.

Tak to brzmi, jakby ludzie sie parowali z 2 powodów : łatwiejsze utrzymanie i seks ? A gdzie potrzeby emocjonalne ?

A niespodzianki powinny być przyjemnością dla obu stron, wtedy nie są obowiązkiem :P

 

@virgo21 :szukam: to się opłaca :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ideał : mogę się z owym osobnikiem dogadać i dobrze sie z nim czuc + on mnie pociąga( w kazdym sensie) + ja go pociągam(w kazdym sensie)

 

spelnienie tych wszystkich warunkow jest mniej prawdopodobne niz sie wydaje... ;P

 

-- Pt paź 19, 2012 10:45 pm --

 

Tak to brzmi, jakby ludzie sie parowali z 2 powodów : łatwiejsze utrzymanie i seks ? A gdzie potrzeby emocjonalne ?

A niespodzianki powinny być przyjemnością dla obu stron, wtedy nie są obowiązkiem :P

 

@virgo21 :szukam: to się opłaca :angel:

 

jest jeszcze 3 powod : bo tak trzeba, taki zwyzcaj, ludzie tak robią ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×