Skocz do zawartości
Nerwica.com

co sądzicie o tej sytuacji? prosze o wyrozumiałość.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam was bardzo serdecznie. Mam pewien problem z pewną dziewczyną i proszę o wyrozumiałość . Byłem sobie na wakacjach, leżę sobie wieczór w łóżku a tu wiadomość na fejsie. Od pewnej dziewczyny , zagadała do mnie ze ma dziadków w moim bloku ze mnie znalazła. Tak kojarzę ją. Bardzo ładna dziewczyna. Potem teges szmeges bajera. . wróciłem z wakacji, popisaliśmy parę dni i umówiłem się z nią o 18;30, spacerowaliśmy po mieście.. wyciągała telefon i zaczęła coś pisać . o 19;20 zadzwoniła do niej kumpela ze chce się z nią spotkać czy da radę. czasami była taka krótka ciszą miedzy nami. .Ta się zgodziła i powiedziała ze jest 19:20 to może o 20. Ale tak jakoś wyszło i o 19;30 ja odprowadziłem pod blok koleżanki, powiedziała ze spotka się z nią wcześniej jak co i mogę ja odprowadzić. czyli dostałem kosza? 2-3 razy niby przypadkiem jakoś sie otarliśmy o siebie .o 23 tego samego dnia napisała do mnie czy spie już ?. pogadaliśmy chwile i poszedłem spać. Potem była cisza przez 3 dni zarówno z mojej jak i jej strony. w końcu napisałem do niej, po tych 3 dniach w czwartek. Ale nie dodaje ona nic od siebie . Odpisuje tylko i nie ciągnie rozmowy. wymieniliśmy od czwartku 5 wiadomości. Ostatnią tylko przeczytała w piątek nic już nie odpisała. cisza do dzisiaj do niedzieli . Przed spotkaniem naszym pisała mi nawet " ze długo odpisuję, ze trzymam ją w niepewności" . Bo nie odpisywałem jej raz przez 1 dzień Możliwe jest ,żeby pieknej dziewczynie tak sie odwidziało nagle ? Każdy chłopak się za nią ogląda, a ta mimo to wykonała 1 krok pisząc do mnie. Spotkanie było w poniedziałek, dzisiaj jest już niedziela. mam 22 a ona 18 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś dla niej pierwszym wyborem., dodatkowo jest do pewnego stopnia rozczarowana. Wg mnie tutaj nie ma opcji szczęśliego zakończenia, bo nawet jeśli zbliżycie się, będzie szukać kogoś "lepszego" od Ciebie.

 

 

rozczarowana. pewnie myślała ,że będę wygadany i podskakiwał na każdym kroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosz :/

Mogła powiedziec wprost, a nie sie tak zachowywac :/ Wiec moze dobrze, ze z tego nic nie wyszlo?

 

 

hmm w takim razie po co mnie mnie pierwsza pisała. swoją ciotkę prosiła by dowiedziała się jak się nazywam. nie dawała mi chwili wytchnienia, cały czas pisała. i pretensje, że się nie odzywam, ze długo odpisuje i trzymam ją w niepewności. trochę jestem rozczarowany. Pewnie gdybym ja teraz do niej napisał pretensje ,że się nie odzywa z pewnością by nie odpisała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosz :/

Mogła powiedziec wprost, a nie sie tak zachowywac :/ Wiec moze dobrze, ze z tego nic nie wyszlo?

 

 

hmm w takim razie po co mnie mnie pierwsza pisała. swoją ciotkę prosiła by dowiedziała się jak się nazywam. nie dawała mi chwili wytchnienia, cały czas pisała. i pretensje, że się nie odzywam, ze długo odpisuje i trzymam ją w niepewności. trochę jestem rozczarowany. Pewnie gdybym ja teraz do niej napisał pretensje ,że się nie odzywa z pewnością by nie odpisała.

Jaki problem sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosz :/

Mogła powiedziec wprost, a nie sie tak zachowywac :/ Wiec moze dobrze, ze z tego nic nie wyszlo?

 

 

hmm w takim razie po co mnie mnie pierwsza pisała. swoją ciotkę prosiła by dowiedziała się jak się nazywam. nie dawała mi chwili wytchnienia, cały czas pisała. i pretensje, że się nie odzywam, ze długo odpisuje i trzymam ją w niepewności. trochę jestem rozczarowany. Pewnie gdybym ja teraz do niej napisał pretensje ,że się nie odzywa z pewnością by nie odpisała.

Jaki problem sprawdzić?

 

 

jak jaki problem sprawdzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×