Skocz do zawartości
Nerwica.com

co na uspokojenie, żeby nie powodowało senności?


Coccinella

Rekomendowane odpowiedzi

coccinella,

na "uspokojenie"? , ale konkretnie antylękowe , czy jak ?

Bez zamuły , to tylko Afobazol , baclofen .

Ew. jakaś lekka benzodiazepina w odpowiednio niskiej dawce ( np . signopam , lorafen ) .

Hydroxyzynę bym sobie odpuścił , szajs .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za odgerzebywanie starego tematu lecz watek wydaje sie byc dostosowany do mojego pytania. Od kilkunastu lat zmagam sie nerwica/depresja. Nie jestem fanem lekow lecz jakis czas temu lekarz rodzinny przepisal mi Trittico CR w dawce 150mg i po 4-5 tygodniach lek faktycznie zadzialal - znacznie sie uspokoilem, lepiej spalem jednym slowem zylem jak czlowiek. Niestety trittico powodowalo u mnie niesamowita sennosc dlatego zmienilem lek na Escitolpram Activis 10mg ktory nie dziala wcale (po 10 tygodniach stosowania) oprocz tego, ze sennosc znikla bez sladu. Problem w tym, ze jestem teraz w Anglii i w Polsce bede dopiero na swieta. Moze ktos z was poradzi mi w jaki sposob moglbym pozyskac jakas konkretna porade/recepte? Moze konsultacje online? Dziekuje za wszelka pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja teraz stosuję amisulpryd w dawce do 100mg i w tej dawce działa to antydepresyjnie, uspokaja, ale także lekko stymulująco, pomaga na pamięć i koncentrację - nie zamula. Powyżej dawki 100mg już zanika stymulacja, a przeważają efekty antydepresyjne i sedacyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę :) Oczywiście, że jest sens. Ja jestem np. taki, że mam problemy z aktywizacją, pamięcią i koncentracją, ale w tym też mam jakąś tam nerwicę, i jestem nerwowy trochę. Także sam zamierzam do tego amisulprydu dorzucić aktywizujący antydepresant - wellbutrin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×