Skocz do zawartości
Nerwica.com

[TORUŃ]


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Czy ktoś mógłby mi polecić dobrego psychiatrę w Toruniu? Bliska mi osoba ma poważny problem z depresją,a nie chce iść do lekarza bo boi się że trafi na kogoś beznadziejnego i całkiwicie zniechęci sie do leczenia. Może dobry lekarz potrafilby ją przekonać, że tylko leczenie może jej teraz pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam dr Dąbkowskiego jest ordynatorem oddziału dziecięcego szpiala na Skłodowskiej. To wspaniały lekarz z niesamowitym podejściem do pacjentów, naprawdę super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam psychologa, tak naprawdę nie wiem od czego zacząć. Obawiam się,że jak nie pójdę, to pewnego dnia mnie tam zaniosą, bo coraz częściej zdarza mi się nie wstawać z łóźka. Bo po co? I jeszcze te sprawy związane z nerwicą.

Wracając do tematu: Ciechocinek, inowrocław, może włocławek czy toruń. To moje tereny. Bardzo proszę radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barbara Krzemińska, psycholog, Toruń

 

 

 

FORMY POMOCY

Konsultacje – jedno lub dwa spotkania wstępne, pozwalające określić naturę problemu i zaproponować najbardziej odpowiednią formę terapii;

Interwencja psychoterapeutyczna – doraźna pomoc w określeniu aktualnego problemu i wyborze najlepszego w danej sytuacji rozwiązania;

Psychoterapia indywidualna – forma terapii skoncentrowanej na poszukiwaniu mocnych stron klienta, odkrywaniu jego potencjału oraz wypróbowywaniu nowych, bardziej skutecznych sposobów radzenia sobie z nowymi sytuacjami.

 

ZAKRESY POMOCY

młodzież i dorośli, trudności wychowawcze, nerwice, depresje, lęki, fobie, napady paniki, problemy osobowościowe, kryzysy, psychoterapia osób chorych onkologicznie, terapia Dorosłych Dzieci Alkoholików.

 

METODY PRACY

W swojej pracy koncentruję się na wydobywaniu i wzmacnianiu zasobów i mocnych stron osoby w taki sposób, by miała ona do nich lepszy i szybszy dostęp.

 

Zapraszam do mojego gabinetu:

Toruń, ul. Popiela 3b m. 52

po wcześniejszym umówieniu się przez telefon 0 – 608 498 823

lub e-mail: januk8@poczta.onet.pl

www.psychoterapia.sos.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę...pomozcie....juz nie mam sily....potrzebuje pomocy,jakichs tabletek,nie mam sily na gadanie,opisywanie problemow....ja chce juz teraz ukojenia!!! to boli....to chyba depresja a moze nie,bo chce z tego wyjsc....pomozcie,gdzie w kuajwsko-pomorskim znajde pomoc?

mogę dojechac do: Toruń, Włocławek,Inowrocław,Ciechocinek....

proszę,bo nie dam rady...

 

---- EDIT ----

 

pomozcie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj...moge polecić Ci świetną pomoc ...w Lipnie ..p.Agnieszka Mączka-Banasik..świetny terapeuta ...koniecznie musisz skorzytac z pomocy....pozdrawiam!!będzie ok'y..

 

---- EDIT ----

 

proszę...pomozcie....juz nie mam sily....potrzebuje pomocy,jakichs tabletek,nie mam sily na gadanie,opisywanie problemow....ja chce juz teraz ukojenia!!! to boli....to chyba depresja a moze nie,bo chce z tego wyjsc....pomozcie,gdzie w kuajwsko-pomorskim znajde pomoc?

mogę dojechac do: Toruń, Włocławek,Inowrocław,Ciechocinek....

proszę,bo nie dam rady...

 

---- EDIT ----

 

pomozcie....

c.d..Lipno kujawsko -pomorskie...skorzystaj polecam jeszcze raz..ja korzystam z jej terapi a właściwie to mój mąż....wcoraj włanie wróciłam...ja korzystam z gabinetu..znajdującego sie w Płocku..ponieważ tu też pomaga pacjentom....polecam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barbara Krzemińska, psycholog Toruń

 

FORMY POMOCY

Konsultacje – jedno lub dwa spotkania wstępne, pozwalające określić naturę problemu i zaproponować najbardziej odpowiednią formę terapii;

Interwencja psychoterapeutyczna – doraźna pomoc w określeniu aktualnego problemu i wyborze najlepszego w danej sytuacji rozwiązania;

Psychoterapia indywidualna – forma terapii skoncentrowanej na poszukiwaniu mocnych stron klienta, odkrywaniu jego potencjału oraz wypróbowywaniu nowych, bardziej skutecznych sposobów radzenia sobie z nowymi sytuacjami.

 

ZAKRESY POMOCYmłodzież i dorośli, trudności wychowawcze, nerwice, depresje, lęki, fobie, napady paniki, problemy osobowościowe, kryzysy, psychoterapia osób chorych onkologicznie, terapia DDA (Dorosłe Dzieci Alkoholików).

METODY PRACY: W swojej pracy koncentruję się na wydobywaniu i wzmacnianiu zasobów i mocnych stron osoby w taki sposób, by miała ona do nich lepszy i szybszy dostęp.

 

Zapraszam do mojego gabinetu:

 

Toruń, ul. Popiela 3b m. 52

po wcześniejszym umówieniu się przez telefon 0 – 608 498 823

lub e-mail: januk8@poczta.onet.pl

 

http://www.psychoterapia.sos.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich potrzebujących :D Polecam bardzo Panią Monikę Trzcińską, psychologa. Jeśli ktoś ma problemy z nerwicą lub depresją to jest właściwy adres. Dla ułatwienia wpisuję stronę Centrum Psychologicznego, którego jest właścicielką, oczywiście w Toruniu. Pomaga na 100%, każdemu polecam! Strona http://www.centrum-psychologiczne.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CENTRUM PSYCHOLOGICZNE TM oferuje pomoc dla:

dorosłych

dzieci i młodzieży

 

Oferta:

diagnoza

poradnictwo psychologiczne

poradnictwo seksuologiczne

poradnictwo wychowawcze

pomoc psychologiczna Online

terapia indywidualna, terapia par

diagnoza neuropsychologiczna (zaburzenia pamięci)

diagnoza osobowości

diagnoza intelektu

treningi efektywnej nauki dla młodzieży i studentów

 

Najczęściej zgłaszane trudności, jakimi się zajmujemy:

- depresja

- nerwica

- trudności ze stresem

- trudności w komunikacji w związkach

- trudności wychowawcze

 

Specjaliści:

* mgr Monika Trzcińska , psycholog, superwizor doradcy Online, specjalista w poradnictwie seksuologicznym

* mgr Joanna Świercz - Kalwas, psycholog dzieci i młodzieży

 

Adres: ul. Grudziądzka 46/48, Toruń

Kontakt: 504 188 263

http://www.centrum-psychologiczne.com

 

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH POTRZEBUJĄCYCH POMOCY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabór do Grupy Terapeutycznej „Pokonaj Lęk”

oferta dla osób doświadczających różnorodnych zaburzeń nerwicowych

 Jeśli doświadczasz:

- stanów lękowych,

- napadów paniki,

- myśli i czynności natrętnych,

- zaburzeń snu,

- dolegliwości zdrowotnych o podłożu psychologicznym,

 Jeśli przerasta Cię stres związany z pracą lub życiem prywatnym,

 Jeśli bardziej niż inni boisz się pewnych przedmiotów, zwierząt czy zjawisk

 Jeśli przebywanie wśród ludzi wywołuje u Ciebie nadmierny niepokój

 

dołącz do grupy terapeutycznej, gdzie poznasz ludzi z podobnymi problemami. Tu w bezpiecznych warunkach otrzymasz wsparcie od profesjonalistów. Poznasz przyczyny swojego dyskomfortu, nauczysz się radzić sobie z doświadczanym lękiem. Znów zapanujesz nad swoim życiem!

 

Uczestnikom grupy proponujemy:

mini wykłady psychologiczne, terapię grupową, trening relaksacyjny

 

Zajęcia poprowadzą: mgr Ewa Wróblewska i mgr Barbara Korpal

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Remedis Pro ul. Piastowska 1, Toruń (3 p.)

Zajęcia odbywają się w środy od 17-19:15. Cena: 200 zł miesięcznie

Przy naborze do grupy jedno spotkanie diagnostyczne, cena:70 zł

Zgłoszenia przyjmujemy pod numerami: 605105156 /691399709

albo w rejestracji Ośrodka 56-477-50-11, lub mailowo: pokonaj-lek@remedis.pl[/color]* Zajęcia pod systematyczną superwizją superwizora PTP: mgr W. Talara

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam psychologa, tak naprawdę nie wiem od czego zacząć. Obawiam się,że jak nie pójdę, to pewnego dnia mnie tam zaniosą, bo coraz częściej zdarza mi się nie wstawać z łóźka. Bo po co? I jeszcze te sprawy związane z nerwicą.

Wracając do tematu: Ciechocinek, inowrocław, może włocławek czy toruń. To moje tereny. Bardzo proszę radę.

 

Nabór do Grupy Terapeutycznej „Pokonaj Lęk”

oferta dla osób doświadczających różnorodnych zaburzeń nerwicowych

 Jeśli doświadczasz:

- stanów lękowych,

- napadów paniki,

- myśli i czynności natrętnych,

- zaburzeń snu,

- dolegliwości zdrowotnych o podłożu psychologicznym,

 Jeśli przerasta Cię stres związany z pracą lub życiem prywatnym,

 Jeśli bardziej niż inni boisz się pewnych przedmiotów, zwierząt czy zjawisk

 Jeśli przebywanie wśród ludzi wywołuje u Ciebie nadmierny niepokój

 

dołącz do grupy terapeutycznej, gdzie poznasz ludzi z podobnymi problemami. Tu w bezpiecznych warunkach otrzymasz wsparcie od profesjonalistów. Poznasz przyczyny swojego dyskomfortu, nauczysz się radzić sobie z doświadczanym lękiem. Znów zapanujesz nad swoim życiem!

 

Uczestnikom grupy proponujemy:

mini wykłady psychologiczne, terapię grupową, trening relaksacyjny

 

Zajęcia poprowadzą: mgr Ewa Wróblewska i mgr Barbara Korpal

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Remedis Pro ul. Piastowska 1, Toruń (3 p.)

Zajęcia odbywają się w środy od 17-19:15. Cena: 200 zł miesięcznie

Przy naborze do grupy jedno spotkanie diagnostyczne, cena:70 zł

Zgłoszenia przyjmujemy pod numerami: 605105156 /691399709

albo w rejestracji Ośrodka 56-477-50-11, lub mailowo: pokonaj-lek@remedis.pl

* Zajęcia pod systematyczną superwizją superwizora PTP: mgr W. Talara

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem z Torunia...poszukuje jakiegoś prywatnego ośrodka leczenia nerwic/leków w moim mieście lub województwie kujawsko-pomorskim. Czy ktoś się orientuje w temacie????

Z góry dziekuje za wszystkie wskazówki, które mogą być pomocne.... :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Ja osobiście polecam Oddział Dzienny Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Toruniu działający przy Ośrodku Psychoterapii Remedis Pro w Toruniu.

Dobry zespół psychoterapeutyczny i co najważniejsze psychoterapia i leczenie na Oddziale jest refundowane przez NFZ:)

 

Dla zainteresowanych podaję dane kontaktowe:

 

Oddział Dzienny Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Toruniu

ul. Piastowska 1 ( budynek Przychodni Kolejowej III piętro)

tel do rejestracji 56 447 90 11

pro@remedis.pl

 

Pozdrawiam,

Ania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Ja osobiście polecam Oddział Dzienny Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Toruniu działający przy Ośrodku Psychoterapii Remedis Pro w Toruniu.

Dobry zespół psychoterapeutyczny i co najważniejsze psychoterapia i leczenie na Oddziale jest refundowane przez NFZ:)

 

Dla zainteresowanych podaję dane kontaktowe:

 

Oddział Dzienny Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Toruniu

ul. Piastowska 1 ( budynek Przychodni Kolejowej III piętro)

tel do rejestracji 56 447 90 11

pro@remedis.pl

 

Pozdrawiam,

Ania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Ja osobiście polecam Oddział Dzienny Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Toruniu działający przy Ośrodku Psychoterapii Remedis Pro w Toruniu.

Dobry zespół psychoterapeutyczny i co najważniejsze psychoterapia i leczenie na Oddziale jest refundowane przez NFZ:)

 

Dla zainteresowanych podaję dane kontaktowe:

 

Oddział Dzienny Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Toruniu

ul. Piastowska 1 ( budynek Przychodni Kolejowej III piętro)

tel do rejestracji 56 447 90 11

pro@remedis.pl

 

Pozdrawiam,

Ania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Po latach życia z nerwicą wreszcie zaczęłam myśleć o tym, żeby wybrać się do specjalisty. Nie stać mnie na prywatne leczenie. Gdzie powinnam udać się najpierw? Mieszkam w Toruniu. Przekopałam już google i forum w poszukiwaniu jakichś wskazówek. Znalazłam kilka postów na ten temat, ale brak konkretów, dlatego zdecydowałam się napisać tutaj. Zupełnie nie wiem od czego powinnam zacząć, gdzie pójść, nie orientuję się w zasadach panujących w służbie zdrowia. Może najpierw do jakiegoś lekarza ogólnego? Z tym że wolałabym tego uniknąć, to byłaby kolejna osoba, z którą musiałabym rozmawiać. Sama wizyta u psychologa czy psychiatry i tak będzie mnie cholernie dużo kosztować.

Jakie są wasze doświadczenia z publiczną służbą zdrowia? Obawiam się, że trafię na jakiegoś niekompetentnego lekarza. W sumie mam wrażenie, że i tak się na to nie odważę.

Przepraszam jeśli powielam temat, ale trochę już się naszukałam i szczerze mówiąc zwyczajnie nie chce mi się przekopywać całego forum.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wk, doświadczenia z NFZ mam takie, że część lekarzy przyjmuje np. w pon i śr prywatnie w swoim gabinecie, a we wt i pt państwowo w jakiejś poradni. Jak byłam kiedyś u psychiatry prywatnie i mówiłam, że jestem studentką i za bardzo nie mam pieniędzy na wizyty to zaproponował mi wizytę u siebie na NFZ. Inna lekarka wypisała mi leki z góry na dwa miesiące, żebym nie musiała płacić co miesiąc za wizytę u niej. Teraz chodzę tylko na NFZ i trafiam na dobrych lekarzy. Nie wiem jak jest w Toruniu, ale metodą prób i błędów trafisz na kogoś kompetentnego. Pewnie nawet za pierwszym razem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×