Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam wszystkich forumowiczow!


wkurzający

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem od czego zacząć...hmm przed godzina po kłótni z dziewczyną stwierdziłem, że coś jest ze mną definitywnie nie tak. Tym razem dotarło do mnie, że muszę coś ze sobą zrobić. Jakimś fartem znalazłem to forum i mam nadzieję, że znajdę tu sporo dobrych rad dotyczących moich problemów-bo stwierdzam,ze chyba coś mi tam pod kopułką się poluzowało.

Od razu zaznaczę, że planuję moją 1szą wizytę u psychologa, lecz zanim się wybiorę chciałbym się was zapytać co mogą oznaczać takie symptomy:

- nie potrafię okazywać uczuć,

- jestem nerwowy i często prowokuję kłótnie,

- mam wahania nastrojów,

- odczuwam jakiś wewnętrzny niepokój i to każdego dnia,

- odcinam się od znajomych,

- "wszystko neguję"

to cechy które do tej pory wydawały mi się banalne lecz od pewnego czasu zmieniam się na gorsze i widzę, że sam nie daję sobię z tym rady. Chciałbym wiedzieć czy to może być nerwica? Nie jest to na pewno wytwór mojej wyobraźni bo juz od dłuższego czasu następuje pogorszenie mojego stanu więc proszę o wasze opinie. :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurzający, masz okres :D

 

 

A tak serio - na pewno jesteś szczęśliwy z dziewczyną? Ja kiedyś bardzo dusiłam się w związku, czułam się dokładnie tak jak to opisujesz, ale jednocześnie chodziłam na psychoterapię i cały czas myślałam że za wszystko to, co między nami jest nie tak, jestem winna ja. Bo przecież mój wspaniały chłopak tak dużo znosi i tyle rozumie.

 

Okazało się, że po prostu nie chciałam już dłużej być w tym związku. W końcu coś pękło, rozstaliśmy się. I zrobiło mi się lżej. Tylko w tej jednej dziedzinie życia - ale lżej :)

 

A przy okazji - zawsze miałeś tak jak masz? Czy kiedyś było inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×