Skocz do zawartości
Nerwica.com

jak dobrze,że jesteście!!!!!!!


moniś1526916334

Rekomendowane odpowiedzi

witam Was wszystkich, dziś znalazłam to forum, ale czuję że będę tu częstym gościem, bo w moim otoczeniu nikt nie rozumie mojej choroby-NERWICA LęKOWA (diagnoza psychiatry). Miało być dobrze po 2 miesiącach leków (seroxat, afobam) i było.. ale przez ostatnie 4 prawie lata co kilka miesięcy powraca. Straciłam nadzieję,że kiedyś wyzdrowieję, a mam dla kogo się trzymać- 4 letnia córeczka, to dla niej nie chcę brać leków (jak choroba powraca, to wracam do leków) i to dla niej chcę pozbyć się lęku przed tym że umrę,że coś się złego stanie, bo tak rzadko widzi szczęśliwą i uśmiechniętą mamę. Jak poczytałam trochę waszych postów, to ulżyło mi,że nie tylko mnie wali serce jak oszalałe, trzesą się ręce i robi się słabo, i te bóle w klatce piersiowej, czasem są tak silne-że myślę ,że to juz koniec i patrzę wtedy na moje dziecko i myślę,jak ona będzie żyła beze mnie. Czasem wydaje mi się,że gdybym nie miała córki tak bardzo by mnie nie obchodziły somatyczne objawy choroby. Chyba za bardzo się rozpisałam w tym powtaniu, ale jest mi trochę lepiej

Jest mi bardzo miło być wśród Was

pozdrawiam Monika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja corka jest twoim najwiekszym szczesciem, czyms co pomoze ci pokonac wszystkie przeciwnosci losu. To dla niej warto zyc i starac sie. Pamietaj ze postawiono przed toba zadanie wychowania jej i zapewnienia bezpieczenstwa. Wywiazuj sie z niego jak najlepiej i odnajdz w nim sens zycia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj :))

 

Dzieci są największym Naszym skarbem i to dla nich musimy (a przynajmniej powinni(y)śmy) się starać być silnymi.

Monika dasz radę,pomalutku a zobaczysz będzie coraz lepiej.

Wiem co przeżywasz,wszyscy na tym forum to wiemy ale trzeba wierzyc,wszak to tylko nerwica ;)

Trzymam kciukasy.

Pzdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×