Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak nawiedzić kogoś we śnie?


ekstraktzaloesu

Rekomendowane odpowiedzi

Po co chcesz kogoś nachodzić?
A po co oglądasz na facebooku profile osób, których nie znasz? Choć to może niezbyt trafna pytanio-odpowiedź. Czy nigdy nie zastanawiałeś się, jak by to było móc wejść do czyjegoś świata i zobaczyć, co ta osoba myśli, móc wpłynąć na kształt tych myśli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co chcesz kogoś nachodzić?
A po co oglądasz na facebooku profile osób, których nie znasz? Choć to może niezbyt trafna pytanio-odpowiedź. Czy nigdy nie zastanawiałeś się, jak by to było móc wejść do czyjegoś świata i zobaczyć, co ta osoba myśli, móc wpłynąć na kształt tych myśli?

 

Nie? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pewną,dziewczynę.Którą bym chętnie w nocy,we śnie.Wojownicy Nocy u Mastertona to potrafili.
We śnie trzeba tylko delikatnie zaszczepić w niej chęć do robienia tego za dnia, gdy się już nie śpi. Choć somnofilia też może być niezłą opcją...

 

Dobre te "Wojownicy nocy"?

 

a o zjawisku astralnego przesmyku słyszał? bezszelestna teleportacja na łono
Czytałem kiedyś coś o projekcjach astralnych i nawet próbowałem to ćwiczyć. Ale za cienki jestem w te klocki. A Ty doświadczyłeś kiedy czegoś takiego? (o ile to w ogóle możliwe)

 

Kontakt z Freddym Kruegerem? On przecież nawiedzal we śnie. :)
Ale za każdym razem źle się to kończyło :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbliżają się święta, jest trochę czasu na opracowanie esemesika z życzeniami. Ekstrakt, masz numer telefonu do tej osoby?

 

edycja: może z całkiem nowego numeru, jak się domyśli, od kogo, to znaczy że już ją nawiedziłeś we śnie 8) Czy to już stalking, huh?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Velvet, całkiem błyskotliwe :) ale nie wygląda to tak, jak mogłoby się wydawać. Tak naprawdę nie powinienem w ogóle tu o tym pisać, a nawet myśleć o próbie manipulowania kimś w jego śnie, bo przeczy to niejako moim zasadom. Jest to osoba zamężna i mająca dzieci - taka kochająca się rodzina. Chodzi jednak o to, że jest to zarazem osoba szczwana i wyniosła, co sprawia, że możliwość delikatnego zagrania na jej emocjach wydaje mi się niezwykle pociągająca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem co czujesz. Zemściłam się kiedyś i niestety odchorowałam poczuciem winy, ale odkąd przeszło, jestem z siebie dumna :D Bo się należał armagedon, a ja tak zachowawczo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doświadczyłam i się doigrałam, więc jeśli nie jesteś na sto pro pewny, to nie przejmuj władania czyjąś jaźnią. możliwości ludzkiego mózgu są nieprzeniknione, na to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, nie ma to jak wysyłać milion esemesów dziennie albo 50 razy dziennie napierdalać kogoś po głowie, w końcu na pewno staniesz się zmorą w czyimś śnie. To nie sztuka, sztuką jest zrobienie czegoś np. uwodzicielskiego albo magicznego żeby śnić się tej osobie. Czyli coś co zawróci komuś nie przeciętnie w jego psychice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, nie ma to jak wysyłać milion esemesów dziennie albo 50 razy dziennie napierdalać kogoś po głowie, w końcu na pewno staniesz się zmorą w czyimś śnie. To nie sztuka, sztuką jest zrobienie czegoś np. uwodzicielskiego albo magicznego żeby śnić się tej osobie. Czyli coś co zawróci komuś nie przeciętnie w jego psychice.

 

a no..... :105: zdecydowanie lepszy sposób :twisted::brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×