Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 10 lut 2015, 15:29
JERZY1962, cześć :papa: amelia83, zaczęłam od Poradnika pozytywnego myślenia,całkiem przyjemnie się czyta
Urodzona w1992r. Od 2006r z przerwami przerobiłam Relanium, Citabax, Arketis, Anafranil, Afobam, Fluanxol, Hydroxyzynę, Setaloft, Propranolol,Pramolan i Trittico. Po 9 latach walki radzę sobie sama, bez leków.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 lut 2015, 16:07
Witajcie Kochani:******* :papa: :papa:
ja wrocilam do domku niedawno , bylam na terapii , pozniej chwile na miescie , zrobilam zakupy i wrocilam cala przemoczona bo pada snieg z deszczem , na ulicach jest blocko ze sniegiem i kaluze a to wszysko jeszcze w dodatkuz aczyna przymarzac ... Masakra a nie pogoda. Buty mi przemokly.
Na terapii bylo ok chociaz mialam taka wielka niechec zeby na nia isc.
Znow zaczynam nabierac wiary w jej sens w moim przypadku.
Ale za to , zebym nie miala w zyciu za slodko i za przyjemnie to jedzac bulke jak wrocilam , ulamal mi sie zab i to jedynka u gory :why: :why: :why: :why: nie mam 1/ 3 zeba :shock: :shock: :shock: :x
Obdzwonilam pol Krakowa zeby zapisac sie na fundusz do dentysty ktory takze zeba by wyrwal w razie ewentualnosci takiej.
I teraz sie zastanawiam nad :
1) skad ja wezme kase na koronke??????????
2) jak ja u dentysty wysiedze ???? :shock: ( chociaz mam nadzieje ze jakos sie uda tak jak z tymi tomografami w szpitalu)

No dramat mowie Wam :hide: :hide: :hide: jak nie urok to sraczka .

Obrazek
Ostatnio edytowano 10 lut 2015, 16:08 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez comatom 10 lut 2015, 16:08
hej
wszystkim :papa:
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 10 lut 2015, 16:11
platek rozy, ja powinnam iść do dentysty bo robi mi się mała dziurka w zębie a drugi jest do wyrwania ale panicznie się boję.Codziennie sobie mówię,że jutro się zapiszę ale jakoś nie mogę się zebrać
Urodzona w1992r. Od 2006r z przerwami przerobiłam Relanium, Citabax, Arketis, Anafranil, Afobam, Fluanxol, Hydroxyzynę, Setaloft, Propranolol,Pramolan i Trittico. Po 9 latach walki radzę sobie sama, bez leków.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 lut 2015, 16:11
comatom, Hey :******* jak sie masz????? :) :smile: :smile: :smile:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez comatom 10 lut 2015, 16:12
platek rozy, bez zmian zaraz jade do domu
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 lut 2015, 16:12
PannaNatalia, ja tez sie bojam jak cholera jasna :time: :time: :time: :time: :time:

-- 10 lut 2015, 16:12 --

comatom, no a ja juz sie pobeczalam :cry: :cry:

-- 10 lut 2015, 16:15 --

amelia83, Kochanie Ty musisz na terapie isc wlasnie zeby moc nad soba popracowac bo jak nie masz miec lekow jak Ty w ogole sie nie akceptujesz:********** Kochana i dasz rade , zobaczysz. Ja to wiem.

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 10 lut 2015, 16:15
platek rozy, ja mam traumę związaną ze stomatologią,jak miałam 7lat dentystka przycięła mi język wierłem i przez jakiś czas sepleniłam,od tego czasu panicznie się boję...

Spamowa wyspa

przez cyklopka 10 lut 2015, 16:16
amelia83, to co powszechnie u niektórych uznaje się za "życie", wcale życiem być nie musi.

Ech, wróciłam od psychiatry, nie zdążyłam wszystkiego opowiedzieć, zamknęli mi drogerię po drodze i teraz już nie wiem, gdzie kupić klej do rzęs, bo w Rossmannie nie ma. To są problemy zaiste. Kupiłam tylko hennę, na dobry początek.

PannaNatalia, JERZY1962, Zalatana23, cześć.

Teraz w planach mam, hmmm, przygotować materiały na lekcję, pograć w grę, poczytać książkę, pouczyć się na chemię, jechać do klientki... a mam ochotę położyć się na pancerzyku i machać odnóżami.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 lut 2015, 16:17
PannaNatalia, no to sie nie dziwie wcale :( :( pozniej ciezko to przeskoczyc i czlowiek sie boi bo gdzies lek w nim zostaje .
Ja tez sie bojam bo raz mi tak 8 usuneli ze dziasla cieli , zszywali , a pozniej jeszcze mi to spaprali i mi sie nie goilo , ponad miesiac dzienw dzien na opar\trunki i ponad dwa tygodnie antybiotykow :(

-- 10 lut 2015, 16:19 --

cyklopka, a ja . a ja :papa: :papa: :papa: :**********

-- 10 lut 2015, 16:21 --

Juz sie jesc az bojam :shock: :shock: :shock: skoro zeby na bulkach sie lamia :shock: :roll: :roll:

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 10 lut 2015, 16:23
cyklopka, hej :papa: platek rozy,po tym co napisałaś jestem przerażona...boję się też,że dentysta nie da mi znieczulenia bo biorę leki

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 lut 2015, 16:24
PannaNatalia, a to sie wykluczaja antydepresiaki z przeciwbolowymi i znieczulajacymi? chyba zastrzyk mozna dac normalnie.

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 10 lut 2015, 16:42
platek rozy, nie wiem ale jestem przewrażliwiona na pukncie łączenia leków,jak mnie boli głowa to zawsze biorę tylko pół tabletki i to też tylko wtedy gdy już nie mogę wytrzymać

Spamowa wyspa

przez cyklopka 10 lut 2015, 16:48
Teraz zaczęliśmy na farmakologii układ nerwowy, niedługo będę wiedzieć wszystko i będzie się można ze mną konsultować. Muszę z tego dostać piąteczkę.

Ech, okazało się, że nie ma już w sprzedaży maskotki z takiej jednej animacji, która mi zawsze humor poprawiała. Szkoda mi było kasy na zamawianie z zagranicy, chciałam poczekać aż będziemy robić jakieś zbiorcze, a teraz już go nie ma w sklepie internetowym :cry:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Sortuj wg