Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez zmienny 20 mar 2013, 11:27
djkocyk, ale juz calkowicie zrezygnowales z proby zwiazku, czy na jakis czas sobie dales spokoj, a moze czekasz az wyjdzie samo z siebie na zasadzie nic na sile?
zmienny

przez krul 20 mar 2013, 12:11
djkocyk napisał(a):Kurcze. Takie teksty naprawdę łatwo się pisze jak się ma góra 20 lat (bo strzelam, że więcej nie masz) i nic się nie robi. Zacznij działać i wtedy przekonaj się na własnej skórze jak łatwo się znosi porażki i jak to wszystko działa. Krótko mówiąc zweryfikuj swoje poglądy w praktyce. Rozumiem cie o tyle, że pewnie kilka lat temu pisałbym w podobnym tonie co ty. No ale życie zweryfikowało moje stanowisko i dziś wiem, że byłem strasznie naiwny.

Ja mam 22 lata, działam dla siebie, ciała i otoczenia i mam świadomość tego, że porażki są zwyczajowo wpisane w pewne kwestie. Znormalniałem?
krul

przez djkocyk 20 mar 2013, 13:13
zmienny napisał(a):djkocyk, ale juz calkowicie zrezygnowales z proby zwiazku, czy na jakis czas sobie dales spokoj, a moze czekasz az wyjdzie samo z siebie na zasadzie nic na sile?

W zasadzie od pewnego czasu jestem na rozdrożu i nie wiem w ogóle co robić. Najbliżej mi chyba do opcji nr 3 ale tutaj trzeba mieć szczęście żeby trafić na kogoś przy kim serducho zabije mocniej ;) . Ja np. przez ostatni rok poznałem dwie świetne dziewczyny, ale oczywiście obie zajęte :( . jak pech to pech. no ale niestety im dalej w las i człowiek coraz starszy tym więcej osób jest zajętych.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 20 mar 2013, 17:08
Krul - nie znormalniałeś :mrgreen: :twisted: :mrgreen: Łatwo się komuś gada jaki ma być itp.A jeszcze łatwiej się poucza....Ja jestem w stanie zrozumieć kocyka,on już jest jaki jest i tego ani ja,ani Ty nie zmienimy,chociaż byśmy chcieli.Nie da się wyrobić każdego na swoje podobieństwo,ani na kogoś lepszego.
:)

przez krul 20 mar 2013, 18:06
depresyjny86, da się być lepszym, jeśli się tylko chce. Trudniejsze to niż pisanie postów na forum i użalanie się nad sobą, ale nie niemożliwe. :)
krul

przez Arhol 20 mar 2013, 18:22
krul napisał(a):depresyjny86, da się być lepszym, jeśli się tylko chce. Trudniejsze to niż pisanie postów na forum i użalanie się nad sobą, ale nie niemożliwe. :)

Nic dodać,nic ująć,szkoda że dopiero teraz zaczynam się do tego stosować.
A nawet jeśli nie wyjdzie - ważne że człowiek próbuje.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez depresyjny86 20 mar 2013, 18:55
Krul - powiedz mi a) w jaki sposób byłeś wychowany,b)jakie były Twoje kontakty z rówieśnikami zawsze,c)jakie Ty miałeś problemy w życiu,że z nich wyszłeś,bo CHCIAŁEŚ ?(napiszę póżniej o co chodzi z tym chceniem) ?
Saiga - ee o ile ja się nie mylę to do tej pory siedzisz i nic nie robisz ze swoimi problemami,a teraz zacząłeś nagle wymądrzać się tak,jakbyś sam pokonał wszystkie swoje problemy i ulepszył swoje życie.O ile jestem w stanie zrozumieć Krula i jego stosunek do pewnych kwestii w tym temacie...to Ciebie już kompletnie nie rozumiem.Bo przyjmując Twoją nowo-przyjętą postawę życiową,to chyba raczej powinieneś w tej chwili coś robić ze sobą,a nie siedzieć na forum ;) .

Zeby nie było,szanuje Was chłopaki,ale troszeczke przeginacie z tym brakiem zrozumienia dla kucyka,czy tego drugiego użytkownika....zapomniałem nazwy.
Ostatnio edytowano 20 mar 2013, 19:01 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz

przez krul 20 mar 2013, 19:00
depresyjny86, problemy w życiu mam rozbijać na te potwierdzone przez psychologa/psychiatrę, te z kobietami, czy te, które podejrzewałem u siebie? :)

A z chceniem - ważyłem 50kg, miałem dziurę w klatce piersiowej do której mógłbym włożyć swoją pięść, ogólnie było kiepsko z fizycznością. Ale zamiast o tym pisać, pozbierałem trochę sprzętu do piwnicy, zaprosiłem kolegę z spotkań, który cierpiał na dwubiegunówkę do ćwiczeń i efekt możesz w zdjęciach zobaczyć.
krul

przez depresyjny86 20 mar 2013, 19:04
Hehe ;)
1.Ogólnie problemy psychologiczne...w sensie potwierdzonych przez psychologa.
2.Czy miałeś kiedyś jakiekolwiek problemy z ludżmi (np w szkole),jakieś problemy z kobitami .....
3.O teraz mnie jeszcze naszło : I czy miałeś kiedyś problemy np. z wyglądem? (Kocyk miał chyba/czy nie?;p )

Gotowy mały zestaw pytań :mrgreen:

-- Śr mar 20, 2013 7:10 pm --

O widze,że wpadłeś na ten sam pomysł z piwnicą co ja kiedyś :mrgreen: Ćwiczyłem jak szalony....i to przez długaśny okres czasu ,ale ja jestem jakiś zjebany,bo ćwicząc nawet stosując odpowiednią dietę nie chudłem.....W ogóle mam organizm do dupy z pewnych powodów.Nie wszystko zależy od tego,że czegoś chcemy.Ja np. chce się wyleczyć z pewnej chujowej przypadłości i przy najlepszych staraniach tego nie mogę zrobić - bo tego się niestety nie da wyleczyć.A wracając do tych ćwiczeń,to już też odpadło bo się okazało,że mam jakąś wadę serca ;/(jakby mi brakowało kolejnej choroby organicznej do szczęścia....)
Ostatnio edytowano 20 mar 2013, 19:16 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz

przez Arhol 20 mar 2013, 19:12
depresyjny86, I istotnie - zamierzam robić,bo zauważyłem że siedzenie na dupie nic mi nie da, wiadomym jest,że z dnia na dzień człowiek nie przestawi się i od razu wszystko rozwiążę,ale nastawienie można zmienić,nikogo nie zmuszam do zmiany poglądów,jak ktoś chcę,to niech siedzi na tronie,ja posiedziałem pare lat,pewnie jeszcze sporo wzlotów i upadków będzie,ale i tak trzeba próbować.

A co do forum,czy kompa - te często mam włączone.

Od kiedy się wymądrzam? Piszę tylko że MOŻLIWE są zmiany w życiu,nie że "masz robić to czy tamto".
Zresztą faktycznie jak tu bywalcy co niektórzy 5-7 lat różnicy...to "wielkie różnice" w "doświadczeniu życiowym"

Ogólnie - postawa krula, jest znacznie lepszą postawą do naśladowania.

Ok,ja już wysłałem pw do admina z prośbą o blok na pisanie,nikt nie będzie musiał się męczyć :great:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez krul 20 mar 2013, 19:12
depresyjny86,
1. Stwierdzona depresja i osobowość schizoidalna.
2. Miałem - zawsze byłem najchudszy, później przez dziurę wstydziłem się ściągać koszulkę chociażby na wfie. Nie chodziłem nigdzie, gdzie trzeba było się rozbierać. Nawet przy kobietach miałem obiekcje.
3. J.w

A co do piwnicy i ciała - jestem typem ektomorfika, ale zdołałem przybrać prawie 30kg.

Saiga, nie wariuj z tym blokiem.
krul

przez depresyjny86 20 mar 2013, 19:20
Ja też uważam,że siedzenie na dupie nic nie daje ale.......robienie sobie nadziei,że będzie dobrze też nic nie daje,no i jest gorsze,bo potem człowiek się wkurwia,że mu nie wyszło i jest w jeszcze większym dole.

przez krul 20 mar 2013, 19:22
depresyjny86, dlatego nie należy mieć nadziei. Należy wierzyć. Tutaj trochę pokłamałem, bo napisałem, że jestem prawiczkiem, no ale .. przecież byłem. :pirate:
krul

przez Pieprz 20 mar 2013, 19:25
Tutaj trochę pokłamałem, bo napisałem, że jestem prawiczkiem, no ale .. przecież byłem.

żal.pl
Everything you do, think, or say
is in the pill you took today.
Król Balu

Sortuj wg