Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Arhol 30 lis 2012, 21:05
Pandorka, Myślę że jednak dla większości - jest to "pożywka" dla niskiej samooceny,jeden z powodów, niekoniecznie obsesja.. ;)
rzutuje to też tym,że tamten czy inny osobnik jest w związku,my nie z powodu kiepskiej samooceny.

Co do prawictwa,czy jego utraty - samo "zamoczenie" sukcesem nie jest, bo można iść do burdelu,dać 200,zamoczyć i mieć problem z głowy, ale gówniana samoocena nadal pozostanie...

Choć kiedyś i spotkałem się z przypadkiem gdzie gość opowiedział dlaczego przyszedł do prostytutki,ta z żalu mu odmówiła bo powiedział że zasługuje na kogoś lepszego :mrgreen: :lol: ( muszę znaleźć link do tego to podrzucę)
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez trek 30 lis 2012, 21:07
Pandorka poza tym Twoj chlopak wie, ze jest juz blizej niz dalej to sie tak tym nie przejmuje. :mrgreen:

jak bylbym 30 letnim prawiczkiem to na pierwszy raz wspomoglbym sie wiagra, po takim okresie oczekiwania mozna sie psychicznie spalić.
trek

przez inbvo 30 lis 2012, 21:08
Saiga napisał(a):Co do prawictwa,czy jego utraty - samo "zamoczenie" sukcesem nie jest, bo można iść do burdelu,dać 200,zamoczyć i mieć problem z głowy, ale gówniana samoocena nadal pozostanie...
dokładnie.

Choć kiedyś i spotkałem się z przypadkiem gdzie gość opowiedział dlaczego przyszedł do prostytutki,ta z żalu mu odmówiła bo powiedział że zasługuje na kogoś lepszego :mrgreen: :lol: ( muszę znaleźć link do tego to podrzucę)
czytałem to. po co się przyznawał?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 30 lis 2012, 21:11
Co do prawictwa,czy jego utraty - samo "zamoczenie" sukcesem nie jest, bo można iść do burdelu,dać 200,zamoczyć i mieć problem z głowy, ale gówniana samoocena nadal pozostanie...

az nie chce mi sie wierzyc ze jeszcze nie znalazla sie na forum zadna ochotniczka/czki ktora/e rozwiazalaby wasz problem 8)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez trek 30 lis 2012, 21:12
nie chce mi sie wierzyc w ta opowiesc z prostytutką, ze ona uwaza ze seks jest taka wspaniala ceremonia, ze trzeba pierwszy raz zrobic przy swiecach i z miloscia swojego zycia? :D
trek

przez inbvo 30 lis 2012, 21:14
Candy14 napisał(a):

az nie chce mi sie wierzyc ze jeszcze nie znalazla sie na forum zadna ochotniczka/czki ktora/e rozwiazalaby wasz problem 8)
zapytam całkowicie serio...

Ale Ty to poważnie mówisz, czy sobie żartujesz?

przez bittersweet 30 lis 2012, 21:17
Candy14, ja juz dawno to postulowałam, szczególnie ze część userek jest zachwycona prawiczkami :P no ale kończy sie tylko na deklaracjach, jak to fajnie mieć takiego 8)
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Pieprz 30 lis 2012, 21:24
Bo chyba nasi panowie najbardziej sie obawiają, ze własnie w seksie sobie nie poradzą.

Pamiętam dobrze swoje czasy zanim miałem swój pierwszy raz (a prawiczkiem byłem baaaardzo długo). To prawda, obawa jest bardzo silna.
Everything you do, think, or say
is in the pill you took today.
Król Balu

przez Arhol 30 lis 2012, 21:50
Candy14, Nie wiem czy to dżołk czy nie.
Ale "nie zamoczenie" w żadnym wypadku niema wpływu na moją samoocenę, nie jest to moją obsesją, czy wielkim "problemem" :mrgreen: .
Szczerze mówiąc mam pierdyliard innych problemów z własną egzystencją,gdzie to jest na baaaardzo dalekim miejscu :P.
bittersweet, Taak, "twoja przyszła partnerka będzie z pewnością zachwycona" :mrgreen: ... (friendzoned) : D.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Candy14 30 lis 2012, 22:28

Powaznie. Tyle tu samotnych dziewczyn..przynajmniej narzekajacych na samotnosc. Co szkodzi upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu? znalezc sobie na forum faceta i przy okazji rozwiazac jego problem. Same plusy
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez Pieprz 30 lis 2012, 23:01
Candy14 napisał(a):

Powaznie. Tyle tu samotnych dziewczyn..przynajmniej narzekajacych na samotnosc. Co szkodzi upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu? znalezc sobie na forum faceta i przy okazji rozwiazac jego problem. Same plusy

Uważam to za świetny pomysł :) Same plusy z tego rozwiązania.
No chyba że ktoś woli marudzić.
Everything you do, think, or say
is in the pill you took today.
Król Balu

przez Marsal2 30 lis 2012, 23:40
Pandorka napisał(a):Mój chłopak jest prawiczkiem (ma 28 lat) i... jakoś nie widzę różnicy pomiędzy nim a innymi mężczyznami, z którymi się spotykałam. Większośc z was ma chyba tutaj urojenia na ten temat - obsesje.

To żadne urojenia. Ja mogę śmiało powiedzieć, że teraz bycie z kimś w związku jest dla mnie trudne. W wieku 25lat uczę się tego co już dawno powinienem przyswoić za szczenięcych lat. Jest to trudność zarówno dla mnie jak i dla mojej dziewczyny. Niejednokrotnie jest przez to "źle". Na szczęście jest ona dla mnie wyrozumiała.

A co do samego seksu, to myślenie, że prawiczek jest beznadziejnym kochankiem jest błędne. Moja partnerka uważa coś innego. ;) A może ja po prostu jestem tak genialny. :P
Marsal2

przez Candy14 30 lis 2012, 23:47
Marsal2, nie wierze, ze nastolatek wie jak byc w zwiazku wiec az tak duzo nie straciles oprocz kupy niepotrzebnych nerwow :D

przez carlosbueno 30 lis 2012, 23:52
Candy14 napisał(a):Marsal2, nie wierze, ze nastolatek wie jak byc w zwiazku wiec az tak duzo nie straciles oprocz kupy niepotrzebnych nerwow :D

bycie prawiczkiem do 25 roku życia też wiąże się z nerwami a w szczególności z zaniżona samooceną i brakiem poczucia męskości. A im później się zaczyna tym większy stres i strach przed wyśmianiem.
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg