Co teraz robisz?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Co teraz robisz?

przez Nodame 12 paź 2010, 10:18
No ale Ty u siebie posprzątaj :pirate: Ja sobie w domu dam radę (mały metraż to i roboty mniej).
Dzisiaj pogoda odpowiednia u Ciebie na spacer? Bo jeśli tak to proponuje byś puścił się w miasto ;)
Ja dzisiaj też nie mam pomysłu na dzień, więc możemy sobie nawzajem wymyślać zajęcia (choć ja tam mam kilka zobowiązań, ale uciekam od nich jak od ognia :oops: )
Ale dziś wieczorem czeka mnie gimnastyka (na youtubie można znleźć fajne ćwiczenia) - Ciebie też :twisted:
Nodame

przez Nodame 12 paź 2010, 10:37
No to nie rób tego dla siebie tylko zrób mi na złość, żebyś się przestała czepiać :mrgreen:
A jak chodzisz do sklepu to chodzisz do najbliższego lokalu? Bo wiesz, wtedy mógłbyś chodzić do najdalszego sklepu i miałbyś cel wędrówki - zdobyć żywność na nowych, nieznanych terenach ;)
No to ja Cię na wieczór dopytam czy sobie poćwiczyłeś - i sama też coś porobię, żeby nie było że pytam się o coś czego sama nie zrobiłam (wow teraz to sama mam motywację). Umowa stoi? I bez oszukiwania i zbywania, ok? :D
Nodame

przez wovacuum 12 paź 2010, 10:41
Nodame, wrzucisz linka z tymi cwiczeniami??bardzo proszè :D
ja siorbiè kawè...
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nodame 12 paź 2010, 10:50
Wova bardzo proszę ;) proponuje je robić w takiej kolejności:

http://www.youtube.com/watch?v=gM6ZxPWx ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=5dnlMGd6tEc
http://www.youtube.com/watch?v=Hhqkcwkv ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=pV4terIo ... re=related (te są wykańczające, więc zostawiam je na deser - nie zawsze daje radę je dokończyć :oops: )

Niemądry ale ja nie znam innych metod pomocy, a przykleiłam się do Ciebie bo chcę Ci jakoś pomóc, choćby troszeczkę i nawet jeśli wkrótce będziesz miał mnie dość to nawet to będzie pocieszające, bo to inne uczucie od codziennej beznadziejności, prawda?
A jak myślisz co mogłoby Ci pomóc, co mogą Ci dać inni ludzie?
Nodame

przez Nodame 12 paź 2010, 10:59
A to już moja sprawa co ja robię ze swoją energią (i to nie energia, raczej dobra wola) :mrgreen:

I się nie odczepię (znaczy kiedyś się odczepię, bo w życiu tak jest, że nic nie trwa wiecznie) :x

Z tego co wiem, to żywe trupy potrzebują mózgów w swojej diecie do funkcjonowania - ja swojego nie oddam - to czego z rzeczy możliwych potrzebujesz? ;) Pisz, pisz, może da się spełnić niektóre z nich :mrgreen:
Nodame

przez Nodame 12 paź 2010, 11:12
Masaże są dobre na ból ciała, naprawdę i kąpiele w olejkach eterycznych - oczywiście zależy co to za bóle:) Na oddech medytacja (poważnie! Kilka minut dziennie nauki oddychania może odrobinę pomóc - a co Ci szkodzi spróbować). Na resztę nie mam porady. A jak Cie czytam to zawsze kojarzy mi się termin Weltschmerz, mam nadzieję, że w niedługim czasie będziesz mi się kojarzył z bardzie pozytywnym słowem, jak nadzieja :)

A czym jest ten odwlekany pomysł?

Dobra ja idę się kąpać, jak chcesz to napisz co to za plan - chyba, że to tajemnica ;)
Nodame

przez dalia_85 12 paź 2010, 11:15
a robisz coś w tym kierunku? żeby wydobrzeć?
dalia_85

przez dalia_85 12 paź 2010, 11:25
a co robisz?
dalia_85

przez dalia_85 12 paź 2010, 11:38
Jestem ciekawa szczegółów. Mógłbyś opisać każde z nich? :smile:
dalia_85

przez GreenGo 12 paź 2010, 11:39
Właśnie wypiłem, jak co dzień pół litra kawy. Teraz myślę o tym, żeby dziś nie utonąć na forum do końca dnia, a zamiast tego wziąć się za robotę.
GreenGo

przez dalia_85 12 paź 2010, 11:40
GreenGo, jakie masz plany na dziś?
dalia_85

przez dalia_85 12 paź 2010, 11:54
niemądry, dzięki, napisałam pytanie w Twoim wątku.
dalia_85

przez Nodame 12 paź 2010, 11:56
niemądry napisał(a):Sport, dieta, lektura, leki itd. itp.

No to brakuje jeszcze czegoś co by sprawiło, że doceniłbyś swoje starania, a starania bardzo ładne, cieszę się :) A ja Twój wątek przejrzę na wieczór, bo wtedy lepiej myślę :P

Greengo też się boję, że dziś znów spędzę caly dzień na forum :oops: - znaczy musze dziś wyjść coś załatwić i mam nadzieję, że będę wracała do domu najdłuższą z możliwych dróg :roll:
Nodame

przez chojrakowa 13 paź 2010, 11:03
Próbuję nie zwymiotować. Mam taki lęk, że aż mi się żołądek wywala.
Nie ma takiego boga, który wybaczyłby Ci Twoje łajdactwo

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Evil boy for life

Sortuj wg