Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Surowego takiego ? Yh aż mam gęsią skórkę ! Surowy, obrany dopiero co ananas ma taki dziwny cierpki smak :?

Wovka - kawały jakieś poczytaj najlepiej :smile: Mam nadzieję że trzymasz tam się mocno?

 

Aj, trzeba ruszyć dupę do kuchni i wziąć sie za to ciasto.. Bo na razie robię twórcze NIC :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualnie się opitalam, ale zaraz się zbiorę i zabiorę za siebie i naczynia w kuchni :mrgreen:

no i będę obdzwaniać potencjalne przyszłe mieszkania. hyh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja , co Ty powiesz..? :P Ja też mam dylemat jeśli chodzi o faceta, i to też strasznie skomplikowane, do tego stopnia, że cały dzień zszedł mi na myśleniu o tym i dalej nie wiem, zaplątałam się w swoich rozmyślaniach... :roll: A teraz słucham smętów, które uwielbiam... (Iowa Super Soccer "Let me die").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja, może po prostu pogadaj z nim szczerze? Mój/nie mój (to jest za bardzo skomplikowane - nie jesteśmy razem, ale coś nas do siebie jakby ciągnie) właśnie czyta między wierszami (a to się rzadko w sumie zdarza) i też nie wiem czy to dobrze, w ogóle powiedziałam mu (a właściwie napisałam) dziś jakie mam problemy z niestabilnością emocjonalną, czułam, że muszę. I nie wiem co dalej... :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×