Uwagi/prośby techniczne

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Pytania i uwagi techniczne

przez Dżejmson 06 sie 2013, 20:25
Nie wiem, czy temat był poruszany i czy to w ogóle zgodne z regulaminem i ogólnie etyką, ale wpadłem na ten pomysł gdy zostały mi niepotrzebne leki. Może warto by założyć temat, w którym forumowicze np. przy zmianie leków informują co im zostało niepotrzebnego z leczenia, by inni mogli z tego skorzystać. Wiadomo jakie są czasy i że wiele osób ma problemy finansowe, a tak, to ani leki by się nie marnowały, ani osoby potrzebujące nie musiałyby wydawać pieniędzy w aptece. Oczywiście nie miałoby to polegać na sprzedaży, a zwyczajnej przysłudze.
Mam nadzieję, że za ten pomysł nie zostanę zlinczowany ;)
Dżejmson

przez Lord Cappuccino 06 sie 2013, 20:54
Dżejm, Ależ zostaniesz zlinczowany za nieczytanie Regulaminu :P , w którym jest wyraźnie napisane-

§ 4 Treści o charakterze bezprawnym

1. Zakazane jest udostępnianie na Forum przez Użytkownika treści, w tym zamieszczanie
komentarzy, o charakterze bezprawnym. W szczególności, w ramach Forum zakazane jest:
(...)
10) zamieszczanie ogłoszeń sprzedaży, kupna, odstąpienia i wymiany leków oraz innych wyrobów medycznych podlegających kontroli i wydawanych jedynie z przepisu lekarza.

Tym bardziej jest to niezgodne z polskim prawem.
There is no wonder drug, there are only lies...
Nie udzielam porad na pw. Wszelkie inne sprawy mile widziane.
Moderator/ R2 - D2

przez Anna Maria 06 sie 2013, 22:28
Dżejm, oddaj leki lekarzowi. On będzie wiedział komu można dać. Ja zawsze tak robię.
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ladywind 07 sie 2013, 11:34
Często w niektórzych tematach pojawia mi się komunitak Bad Gateway :?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez na_leśnik 07 sie 2013, 11:40
ladywind, wyczyść sobie ciasteczka w przeglądarce. Powinno pomóc.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."
Moderator / II Mister Forum

przez ladywind 07 sie 2013, 11:57
na_leśnik, dzięki :D

-- 07 sie 2013, 12:17 --

Niestety usunięcie ciasteczek nic nie dało, dalej wiele tematów mi się nie otwiera i pojawia się ten błąd.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Lord Cappuccino 07 sie 2013, 14:30
ladywind, Zaktualizuj przeglądarkę do najnowszej wersji, wyczyść cookies, temp, historię za pomocą CCleanera.
Moderator/ R2 - D2

przez ladywind 07 sie 2013, 14:54
no i pomogło wyczyszczenie bezpośrednio w przeglądarce, dziękówa ;)

przez mark123 07 sie 2013, 21:38
Ja czyszczę za pomocą CCleanera i jeszcze poprzez opcję usunięcia ciasteczek tu na forum. Ale i tak nie zawsze pomaga, ponieważ nie zawsze to wina ciasteczek. Czasem po prostu trzeba to przeczekać, aż samo ruszy.
Najbardziej nielubiane przez społeczeństwo są osoby, u których prawie wszystkie cechy psychiki, to cechy będące poza "normami społecznymi"

Zjawiska nadprzyrodzone istnieją, gdy doświadczysz, uwierzysz.

przez Anna Maria 08 sie 2013, 18:55
Często nie zawsze pojawia mi się ten błąd przy dodawaniu zdjęć poprzez załącznik 413 Request Entity Too Large
Anna Maria

przez Lord Cappuccino 08 sie 2013, 19:02
kasiątko, No jak chcesz dodać jakąś graficzną kobyłę to się nie dziw. Ten błąd oznacza, że plik zdjęcia za dużo "wazy" i/albo ma za dużą rozdzielczość. Trzeba zmniejszyć nieco w programie graficznym.
Moderator/ R2 - D2

przez ladywind 08 sie 2013, 19:05
Niby dobrze się orientuje w sprawach internetowych ale zawsze zapominam jak dodać załącznik z dysku twardego

przez Anna Maria 09 sie 2013, 12:38
Dark Passenger, aha, dzięki
Anna Maria

przez mark123 11 sie 2013, 22:37
Czy ktoś z Was ma tak, że gdy forum się wiesza lub nie działa to czasem dostaje drgawek oraz wyobraża sobie w myślach, że wymierza fizyczną karę komuś za to, czy tylko ja się aż tak na to wściekam ?
Najbardziej nielubiane przez społeczeństwo są osoby, u których prawie wszystkie cechy psychiki, to cechy będące poza "normami społecznymi"

Zjawiska nadprzyrodzone istnieją, gdy doświadczysz, uwierzysz.

Sortuj wg