Skocz do zawartości
Nerwica.com

Coraz gorzej ze mną, nie wiem co robić


kumpel121

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Zacznę od tego ,że mam 21 lat i 2 lata temu leczyłem się na depresję. Uważam ,że psychiatra do ktorego chodzilem byl niekompetentny - mam wyrazne objawy czegoś pokroju socjofobii ( lęk, brak jakichkolwiek kontaktów towarzyskich, niezdolnosc do wyrazania uczuć, napady paniki bez przeczyny bądź użalania sie nad malo waznymi wrecz smiesznymi sprawami). Na chwile obecna deperesja zeszla na 2 plan.

 

Od jakiegos czasu moj stan zaczal sie pogarszac. Pojawiły się nadmierne fantazje - sny na jawie w ktorych na kilka/kilkanascie sekund trace kontakt z rzeczywistość. Do tego kilkusekundowe zaniki świadomości po ktorych jestem przez chwile zdezorientowany. Bardzo sie boje by nie doszlo do sytuacji iż w miejscu publicznym dojdzie do czegos takiego. Mam tez bardzo dziwne i nieprzyjemne uczucie - uczucie w ktorym polaczenie miedzy cialem a umyslem slabnie - mniej wiecej tak jakby kontrola nad cialem wymagala coraz wiekszej koncentracji i uwagi ktorej nie moge juz poswiecic. Depresja jest chotyczna - raz czuje sie dobrze chwile pozniej gorzej i tak w kółko. Nie wiem co o tym myśleć. Wiem ,że to co napisalem moze być smieszne lecz naprawde - bardzo ciezko mi sie z tym zyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×