Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez pisanka 16 sty 2013, 22:13
a mi znowu dzisiaj nie wyszło :( nie wiem skąd u mnie ten brak motywacji, wydaje mi się, że zajadam stresy i, że odpuszczam sobie. muszę usystematyzować sobie tryb dnia i wtedy może łatwiej będzie wytrwać. Minus, że pracuję teraz w domu i jedzenie mam pod ręką :/ w biurze miałam tylko to co wzięłam ze sobą z domu. ech :(

przez słonko1 17 sty 2013, 00:03
A ja od lipca zrzuciłam 18 kg :)
słonko1

przez Candy14 17 sty 2013, 00:06
słonko1, sporo :uklon: Jak Ci sie to udalo?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez słonko1 17 sty 2013, 00:14
Na początku przesadziłam,bo wcinałam prawie tylko owoce i warzywa,od czasu do czasu mięso drobiowe,no i dostałam skierowanie do hematologa, czyli przesadziłam,potem zaczełam delikatne sniadanko,obiad,no i po 18 nie jem,tylko jak czuje głód to jakiś owoc zjem,postanowilam sobie że do powrotu męża(pracuje na kontrakcie za granica) zrzucę z78 na 60,udało się :) a no i brzuszki co dzień robie

-- 16 sty 2013, 23:17 --

Nie ma rzeczy niemożliwych tylko trzeba bardzo chcieć :),no jeszcze żeby na zawsze z nerwicą się porzegnać :(
słonko1

przez Candy14 17 sty 2013, 00:18
słonko1, rany.. myslalam, ze mialas jakas zbilansowana diete a nie glodzenie sie. To nie dla mnie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez słonko1 17 sty 2013, 00:23
teraz się nie głodzę,nie jem po 18,a do 18 nieraz nawet i słodkiego hapne i jest ok,przesadziłam na początku :)

-- 16 sty 2013, 23:28 --

Candy14 ja bardzo lubie słodycze,więc myslałam że nie wytrzymam ale jest ok,jestem zadowolona bo teraz wyglądam jak człowiek,mogę się ubrać w to co chce :)
słonko1

przez pisanka 17 sty 2013, 00:41
wow brzmi fajnie! gratulacje :)
a też macie tak, że słodycze albo jecie, albo nie? w sensie chodzi mi o to, że ja nie potrafię ograniczyć słodkiego, np. jeść raz na jakiś czas, czy raz w tygodniu, czy raz na dwa tygodnie, jak jem to jem codziennie w dużych ilościach, a jak nie jem to nie jem w ogóle. totalnie ze skrajności w skrajność. tak mnie to denerwuje, bo mam czasami ochotę zjeść coś słodkiego, ale właśnie tak troszkę raz na jakiś czas, a ja jak zjem to już jem po całości :p

przez słonko1 17 sty 2013, 00:57
A ja tam słodkie rzeczy non stop mogę wcinać,najgorzej jest kiedy muszę ciasto upiec,a nie mogę go zjeść:) no tak bardzo zalerzało mi żeby schudnąć,pamiętam powrót męża po 6 miesięcznej rozłące,jaki był zdziwiony,a i fajie kiedy spotykasz znajomych i każdy ech ach jaka zmiana,super wole jednak jeść owoce zamiast słodyczy:)
słonko1

przez pisanka 17 sty 2013, 01:00
o to też bardzo lubię :) jak długo się z kimś nie widzisz, a ktoś chwali i mówi, że dobrze wyglądasz, schudłaś itd :) idę jutro na trening i mam nadzieję, że trener mi zaplanuje coś fajnego co pozwoli mi do ślubu chociaż te 5-6 kg zrzucić :P

przez słonko1 17 sty 2013, 01:08
jeżeli ćwiczysz regularnie napewno zrzucisz,ja czytałam aktorka Natalia Zielińska dużo cwiczy,a nie ogranicza jedzenia bo lubi zjeśc i zobacz jak szczuplutka jest
słonko1

przez Pieprz 17 sty 2013, 01:11
a też macie tak, że słodycze albo jecie, albo nie? w sensie chodzi mi o to, że ja nie potrafię ograniczyć słodkiego, np. jeść raz na jakiś czas, czy raz w tygodniu, czy raz na dwa tygodnie, jak jem to jem codziennie w dużych ilościach, a jak nie jem to nie jem w ogóle. totalnie ze skrajności w skrajność. tak mnie to denerwuje, bo mam czasami ochotę zjeść coś słodkiego, ale właśnie tak troszkę raz na jakiś czas, a ja jak zjem to już jem po całości :p

trochę tak. Traktuję siebie jak alkoholika na odwyku jeśli chodzi o słodycze. Tzn. wiem że jak zacznę to nie przestanę, więc nie zaczynam i zawsze jak mam ochotę to sobie to powtarzam. Pozwalam sobie raz na kilka dni na jakiegoś cukierka itp.
Everything you do, think, or say
is in the pill you took today.
Król Balu

przez pisanka 17 sty 2013, 01:12
ćwiczę dużo i regularnie, ale jak jem węglowodany to wyglądam jak wytrenowana gruba masa :( a ja chcę ładną rzeźbę

przez słonko1 17 sty 2013, 01:23
Oj napewno przesadzasz pisaneczko :)
słonko1

przez Candy14 17 sty 2013, 01:43
słonko1, ja tez lubie slodycze :) a w moim wieku przemiana materii szwankuje juz i wkurza mnie to, ze malo jem , wydalam 3 razy dziennie a jednak oponka potrafi sie zrobic jak tylko sobie za bardzo pozwole :roll: Pewnie dlatego, ze malo sie ruszam. Powinnam cwiczyc

Sortuj wg