Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zróbmy własna definicję Nerwicy natręctw !


mariusz123567

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy na to ?

 

Ja uważam, że nerwica natręctw jest to choroba pokazująca nam rzeczy, które w życiu widzieliśmy i uznaliśmy za złe, ochydne i te nie do zaakceptowania. W dodatku uważam, że nerwice można zwalczać mówiąc sobie kwestię typu "to moj umysł, moje ciało !" bądź je lekceważąc i akceptując. Nerwica może jeszcze jest wywołana bolesnymi doświadczeniami z dzieciństwa i strach , że zrobimy komuś to samo bądź będziemy chcieli tak robić co nasila natręctwa.

 

Jakby co to Amy Lee usuń ten temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linku nie mam - ale jezeli krotko a tresciwie, to polecam "Poradnik dla pacjentow cierpiacych na zespol natrectw" M. Zerdzinski ... ups ... mam nadzieje, ze Wielki Brat Tego Forum nie uzna, ze to jest reklama !!! :-)

Jak nie znajdziesz - wyslij mi na PW swoj "jakis" adres mailowy.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie jest napisane przez autora w/w artykulu. Wplyw dziecinstwa na nerwice ... Szukam wciaz przyczyny mojej nerwicy. Moze chcialem w zyciu zawsze robic cos jak najlepiej ? i zawsze slyszalem "zle" ... i to mnie dobijalo ?

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:09 pm ]

fajnie jest napisane przez autora w/w artykulu. Wplyw dziecinstwa na nerwice ... Szukam wciaz przyczyny mojej nerwicy. Moze chcialem w zyciu zawsze robic cos jak najlepiej ? i zawsze slyszalem "zle" ... i to mnie dobijalo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×