Muszę znaleźć dla siebie jakiś lek

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez Lord Cappuccino 12 maja 2016, 00:11
Druid napisał(a):czy istnieje substancja psychoaktywna, pod wpływem której człowiek zaczyna traktować siebie poważnie?

Ciężko powiedzieć, to zależy co masz na myśli mówiąc o traktowaniu siebie (nie)poważnie. Tym niemniej korekta tego typu spraw należy raczej do zakresu psychoterapii.
There is no wonder drug, there are only lies...
Nie udzielam porad na pw. Wszelkie inne sprawy mile widziane.
Moderator/ R2 - D2

przez Druid 12 maja 2016, 00:20
coś w stylu wyłączyć empatię, zwiększyć koncentrację i motywację w dążeniu do celu
Druid

przez Lord Cappuccino 12 maja 2016, 00:26
Hmm, jak kiedyś wspomniałem na grupie terapeutycznej o wyłączeniu empatii to zostało to nazwane... hm... a, już pamiętam- wyznaczaniem sobie niekonstruktywnych celów terapeutycznych które nie mogą być i nie będą wspierane przez personel medyczny. Co do całej reszty to może i by się coś znalazło, ale ciężki kaliber.
There is no wonder drug, there are only lies...
Nie udzielam porad na pw. Wszelkie inne sprawy mile widziane.
Moderator/ R2 - D2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Druid 12 maja 2016, 00:44
Dzięki, Lordzie. Możliwe, że to, co identyfikuję jako empatię, jest w istocie natrętnymi myślami albo projekcją.
Druid

przez abrakadabra xx 29 maja 2016, 05:45
I co, nikt mi nic nie poradził, pomimo tego że napisałem, że to najważniejsza sprawa w moim życiu. I co szmaty, /cenzura/ warci jestescie, człowiek oczekuje na pomoc awy /cenzura/, tyle na to czekalem. zamiast to tamto, spróbój tamto,to /cenzura/ nic zero, też będę miał was w dupie...

przez abrakadabra xx 29 maja 2016, 05:53
Chooj tam, ja to przeboleje, ale jeżeli kiedyś za rok czy pięć bedę skurwielem mającym w dupie wszystkich to czytając to będziecie wiedzieć dlaczego.

Sortuj wg